Dodaj do ulubionych

Apollon Limassol - Wisła 1:10

IP: *.netcontrol.pl 05.02.03, 21:32
WISLA TO JEST POTEGA WISŁA TS
Obserwuj wątek
    • Gość: WIŚLAK Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.netcontrol.pl 05.02.03, 21:33
      WISŁA KRAKÓW TO DUMA KRAKOWA.
    • Gość: Arapacho Oj żeby więcej takich trenerów w Polsce było..... IP: *.ramtel.com.pl / 192.168.4.* 06.02.03, 11:56
      ...pomażyć można
    • Gość: EL BORBAH Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.miks.uj.edu.pl 06.02.03, 12:37
      No i co, no i co, no i co??!!
      - kto jest najlepszy,
      - kto wygra ligę,
      - kto rozjedzie Lazio??!!

      W I S Ł AAAAAA !!!!
      • Gość: joder Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 5.5.* / *.Red-80-36-154.pooles.rima-tde.net 06.02.03, 17:28
        co do Lazio to zycze z calego serca, ale co do ligii to mam inny typ.
        pozdrawiam
    • chevymorgan Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 06.02.03, 22:11
      Taki ladny wynik przechodzi zawsze do historii jako ciekawostka
      i mile bedzie wspominany nawet po
      latach.Ale,ale....Przeanalizowalem tasmy z dwumeczu Wisly z
      Schalke i przy pelnym respekcie dla osiagniec Wisly przed meczem
      z Lazio nie jestem optymista.Tylko wymienie negatywy.Hugues to
      slaby bramkarz,Stolarczyk-sztywny,slaba koordynacja ruchowa,Jop-
      brak pilkarskiego myslenia,Strak-to samo,Uche-slaby w grze
      defensywnej,Kuzba-sztywny,nieskuteczny.W rewanzu gole
      Zurawskiego padly po strzalach malej mocy,po bledach bramkarza
      niemieckiego.Brak Szymkowiaka,najlepszego gracza rewanzu z
      schalke to tez oslabienie zespolu.
      Reasumujac:Rewanz z Schalke to (wg. mnie) szczytowe osiagniecie
      Wisly w danym skladzie, poparte ogromnym boiskowym szczesciem w
      danym dniu przy fatalnej postawie Schalke.Mala szansa na
      powtorke.Dlatego zyczac Wisle udanego startu,niewidze jednak
      realnych szans pokonania Lazio.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka