Dodaj do ulubionych

biuro podatkowe

IP: 212.244.29.* 18.07.06, 12:01
czy możecie polecić biuro podatkowe w Krakowie do obsługi nowo powstałej
firmy? Chodzi o pełną księgowość i kadry (10 pracowników)

wanda
Obserwuj wątek
    • skks Re: biuro podatkowe 18.07.06, 12:01
      mozemy.
    • krzychut Re: biuro podatkowe 18.07.06, 12:03
      Spróbuj tu:
      www.zawi.pl/
      • Gość: wanda Re: biuro podatkowe IP: 212.244.29.* 18.07.06, 12:31
        miłę to ....

        nie szukam biura, prosiłam o polecenie biura, jakieś referencje ale widocznie
        ktoś ma czas i ochotę na żarty ..
      • wawawka durne fiuty 18.07.06, 13:25
        • Gość: śliczne nastki Re: durne fiuty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 13:28
          Miło nam, ale dlaczego tak nieelegancko się nazywacie.
          • wawawka to są ludzie,którzy duszą się we własnym sosie, 18.07.06, 13:32
            bzykają się między sobą,chlają razem-nawet samochody kradną między sobą.
            • Gość: samosie Re: to są ludzie,którzy duszą się we własnym sosi IP: *.net.autocom.pl 22.07.06, 22:22
              Oooo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka