Gość: wanda IP: 212.244.29.* 18.07.06, 12:01 czy możecie polecić biuro podatkowe w Krakowie do obsługi nowo powstałej firmy? Chodzi o pełną księgowość i kadry (10 pracowników) wanda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wanda Re: biuro podatkowe IP: 212.244.29.* 18.07.06, 12:31 miłę to .... nie szukam biura, prosiłam o polecenie biura, jakieś referencje ale widocznie ktoś ma czas i ochotę na żarty .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śliczne nastki Re: durne fiuty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 13:28 Miło nam, ale dlaczego tak nieelegancko się nazywacie. Odpowiedz Link Zgłoś
wawawka to są ludzie,którzy duszą się we własnym sosie, 18.07.06, 13:32 bzykają się między sobą,chlają razem-nawet samochody kradną między sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samosie Re: to są ludzie,którzy duszą się we własnym sosi IP: *.net.autocom.pl 22.07.06, 22:22 Oooo! Odpowiedz Link Zgłoś