17.02.03, 18:36
Jakie znacie dobre i skutecznie i mało kłopotliwe sposoby zwalczania bólu
pleców od siedzenia przy kompie??? Pytam bo siedzę od ósmej w jednej pozycji
i trochę zdrętwiałam ...
Obserwuj wątek
    • peteen Re: na plecy 17.02.03, 18:38
      masaż, masaż, masaż...
      i bania...
      • wodnik74 Re: na plecy 17.02.03, 18:42
        ale sama se nie zrobie masażu, a bania odpada bo muszę mieć jeszcze trzeźwy
        umysł ... pytalam o mało skomplikowane :))
        • peteen Re: na plecy 17.02.03, 18:44
          to drzyj sie głośno: triiiiipiiiiis !!!!!
          jak usłyszy, będziesz mieć i jedno, i drugie naraz...
          łączę się z tobą w cierpieniu - lżej ?
          :c)
          • wodnik74 Re: na plecy 17.02.03, 18:50
            no, powiedzmy ...
    • Gość: marcepan Re: na plecy IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.03, 19:35
      pan Gph zalecilby odwalenie kity, ponoc wspaniale robi na wszelkie
      niedoskonalosci zycia
      • wodnik74 Re: na plecy 17.02.03, 19:37
        :)) ale nie potrzebuję takich drastycznych srodków ... może powinnam
        powisieć? :)))))
        • tosia_ Re: na plecy 17.02.03, 19:41
          Może wystarczy parę prostych ćwiczeń gimnastycznych typu machanie rękami? Sama
          to czasem praktykuję jak się plecy buntują.
    • kuba203 Piwo ;)) n/t 17.02.03, 20:35
      • Gość: tripis Re: jasne..! IP: 195.117.16.* 17.02.03, 20:43
        bania, piwo i co jeszcze...?
        te wasze rady! potem czlowiek wraca do domu
        i slyszy podpity głos nieszczesnej niewiasty:

        he... hej, (eep!) chochanie... (eep!)
        pomasuj mi ple... (eep!) plecy, rzobrze...?
        (eep!)


        ;-)))
        • Gość: peteen Re: jasne..! IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 17.02.03, 20:47
          pewnie sam sie wtaczasz do chaty woniejący i kraśniejący...
          ;c)
          • kuba203 Re: jasne..! 18.02.03, 06:47
            Gość portalu: peteen napisał(a):

            > pewnie sam sie wtaczasz do chaty woniejący i kraśniejący...
            > ;c)

            A nawet jeśli nie, to jest to najlepsza metoda, pomyśl o tym ;))
        • wodnik74 Re: jasne..! 18.02.03, 07:54
          jasne! człowiek cierpi, a tu takie pomówienia!!!
    • Gość: :-) Re: na plecy IP: *.krak.gazeta.pl 18.02.03, 10:50
      wodnik74 napisała:

      > Jakie znacie dobre i skutecznie i mało kłopotliwe sposoby zwalczania bólu
      > pleców od siedzenia przy kompie??? Pytam bo siedzę od ósmej w jednej pozycji
      > i trochę zdrętwiałam ...


      Nic nie robi lepiej, niż szybki numerek. Świetna gimnastyka (szczegolnie gdy
      się to robi w nietypowych miejscach) i na dodatek spala się zbędne kalorie :-)
      • gph na plecy - kocia skórka jest najlepsza.ntxt. 18.02.03, 10:58
        • Gość: trudny Cenię kota IP: *.localdomain 18.02.03, 11:11
          Kot. Zwierzak niezwykły. Cały kot, a nie jedynie ta skórka co to nerkom, albo i
          krzyżowi pomaga.
          Podobno.
          Krzyżowi? To znaczyłoby, że wertykalne i horyzontalne niedomogi może uleczyć.
          Więc kot i krzyz.
          I Egipcjanie.
          I taki egipski znak , co to wszyscy go znają i jest i krzyżem i kocim
          grzbietem...
          Teraz pochylam grzbiet i czekam na razy.
          trudny
          • gph Re: Cenię kota 18.02.03, 11:13
            Gość portalu: trudny napisał(a):

            > Teraz pochylam grzbiet i czekam na razy.

            zawsze podejrzewałem że Ty sadomacho jesteś..
            ale że slave a nie master???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka