wodnik74 17.02.03, 18:36 Jakie znacie dobre i skutecznie i mało kłopotliwe sposoby zwalczania bólu pleców od siedzenia przy kompie??? Pytam bo siedzę od ósmej w jednej pozycji i trochę zdrętwiałam ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wodnik74 Re: na plecy 17.02.03, 18:42 ale sama se nie zrobie masażu, a bania odpada bo muszę mieć jeszcze trzeźwy umysł ... pytalam o mało skomplikowane :)) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: na plecy 17.02.03, 18:44 to drzyj sie głośno: triiiiipiiiiis !!!!! jak usłyszy, będziesz mieć i jedno, i drugie naraz... łączę się z tobą w cierpieniu - lżej ? :c) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcepan Re: na plecy IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.03, 19:35 pan Gph zalecilby odwalenie kity, ponoc wspaniale robi na wszelkie niedoskonalosci zycia Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: na plecy 17.02.03, 19:37 :)) ale nie potrzebuję takich drastycznych srodków ... może powinnam powisieć? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tosia_ Re: na plecy 17.02.03, 19:41 Może wystarczy parę prostych ćwiczeń gimnastycznych typu machanie rękami? Sama to czasem praktykuję jak się plecy buntują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tripis Re: jasne..! IP: 195.117.16.* 17.02.03, 20:43 bania, piwo i co jeszcze...? te wasze rady! potem czlowiek wraca do domu i slyszy podpity głos nieszczesnej niewiasty: he... hej, (eep!) chochanie... (eep!) pomasuj mi ple... (eep!) plecy, rzobrze...? (eep!) ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: jasne..! IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 17.02.03, 20:47 pewnie sam sie wtaczasz do chaty woniejący i kraśniejący... ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: jasne..! 18.02.03, 06:47 Gość portalu: peteen napisał(a): > pewnie sam sie wtaczasz do chaty woniejący i kraśniejący... > ;c) A nawet jeśli nie, to jest to najlepsza metoda, pomyśl o tym ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: jasne..! 18.02.03, 07:54 jasne! człowiek cierpi, a tu takie pomówienia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: na plecy IP: *.krak.gazeta.pl 18.02.03, 10:50 wodnik74 napisała: > Jakie znacie dobre i skutecznie i mało kłopotliwe sposoby zwalczania bólu > pleców od siedzenia przy kompie??? Pytam bo siedzę od ósmej w jednej pozycji > i trochę zdrętwiałam ... Nic nie robi lepiej, niż szybki numerek. Świetna gimnastyka (szczegolnie gdy się to robi w nietypowych miejscach) i na dodatek spala się zbędne kalorie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trudny Cenię kota IP: *.localdomain 18.02.03, 11:11 Kot. Zwierzak niezwykły. Cały kot, a nie jedynie ta skórka co to nerkom, albo i krzyżowi pomaga. Podobno. Krzyżowi? To znaczyłoby, że wertykalne i horyzontalne niedomogi może uleczyć. Więc kot i krzyz. I Egipcjanie. I taki egipski znak , co to wszyscy go znają i jest i krzyżem i kocim grzbietem... Teraz pochylam grzbiet i czekam na razy. trudny Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: Cenię kota 18.02.03, 11:13 Gość portalu: trudny napisał(a): > Teraz pochylam grzbiet i czekam na razy. zawsze podejrzewałem że Ty sadomacho jesteś.. ale że slave a nie master??? Odpowiedz Link Zgłoś