IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.06, 14:17
Chciałbym kupić mieszkanie w Wieliczce czy ktoś orientuje się jakie są ceny
mieszkań i jaki jest ich standart. Może wiecie o jakieś firmie która tam
buduje domy szeregowe lub nie duże bloki. Prosze o informacje.
Obserwuj wątek
    • bzinka Re: Wieliczka 26.08.06, 15:09
      Domy szeregowe www.quercus-dom.pl/
      Nieduże bloki sa budowane na Różanej i na ul.Ochota (zostalo jeszcze kilka mieszkan)
      A trochę dalej w stronę Wieliczki buduje Providentia Invest.
      • Gość: iwonapop Re: Wieliczka IP: 82.160.57.* 26.08.06, 20:01
        Mam do sprzedania mieszkanie właśnie w Wieliczce realizowane poprzez Providentia
        Invest.Mieszkanie jest w trakcie budowy.75 metrów, 4 pokoje, piwnica 10
        metrów.Rewelacyjny układ pomieszczen.Telefon 012 294-13-18 lub 508 279 769
        • Gość: Zainteresowany Re: Wieliczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 21:03
          Jaka jest cena wywoławcza za m2 i jaki termin oddania budynku?
          • Gość: z Re: Wieliczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 15:08
            odpisz prosze
      • Gość: gosc Re: Wieliczka IP: *.chello.pl 17.09.06, 21:39
        zapraszam na prywatne forum 'pod wawrzynami' na adres:
        www.podwawrzynami.fora.pl
    • Gość: er Re: Wieliczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:24
      napewno się opłaca...to bliżej niż huta a taniej
    • Gość: dok Re: Wieliczka IP: *.unregistered.net.exatel.pl 03.01.07, 09:38
      mniej więcej 40 % niższe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka