Gość: ona22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 13:36 Mam pytanie czy któraś z dziewczyn robiła coś u doktora Kasprzyka Szukam opinii o tym lekarzu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tramwajarz7 Nie jestem dziewczynką. ale 07.09.06, 13:43 samo pytanie mnie porusza:))) tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 Smutno ma ten doktor 07.09.06, 14:05 bo jak widzę dziwczyny u niego nie robiły...n i c... to smutno tramwajarz:) Odpowiedz Link Zgłoś