Dodaj do ulubionych

dr Kasprzyk

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 13:36
Mam pytanie czy któraś z dziewczyn robiła coś u doktora Kasprzyka
Szukam opinii o tym lekarzu
Obserwuj wątek
    • tramwajarz7 Nie jestem dziewczynką. ale 07.09.06, 13:43
      samo pytanie mnie porusza:)))
      tramwajarz
    • tramwajarz7 Smutno ma ten doktor 07.09.06, 14:05
      bo jak widzę dziwczyny u niego nie robiły...n i c...
      to smutno
      tramwajarz:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka