Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.06, 19:55 witam czy ktos wie ile razy w ciagu pieciu lat studiow mozna uzyskac wpis warunkowy z przedmiotu na AP?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maja Re: wpis warunkowy...ap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.06, 21:05 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aska Re: wpis warunkowy...ap IP: *.lerkins.com 14.09.06, 18:51 na każdym semestrze studiów przysługuje jeden wpis warunkowy. Tak mówi regulamin. Odpowiedz Link Zgłoś