Dodaj do ulubionych

12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidia PiS

12.09.06, 10:32
Otóż wybory organizowane 12 listopada pozwolą PiS-owskim dostojnikom na
prowadzenie agitacji jeszcze w ich przedzień, w Święto Niepodległości. Innych
polityków będzie już obowiązywać cisza wyborcza. Ale nie rządzących notabli,
którzy będą w tym dniu wygłaszać przemówienia pod Grobem Nieznanego Żołnierza
i na wiecach patriotycznych w każdym powiecie. Niech mówią choćby tylko o
pieniądzach z Unii Europejskiej, za które odnowią Polskę – tak jak wczoraj
premier. Efekt propagandowy będzie jak znalazł.
Obserwuj wątek
    • kikoo1 Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi 12.09.06, 10:37
      Hasła Niepodległościowe i Patriotyczne zgodne są z misją PiS
      i wizją Polski przez tę Partię.
      Stąd termin ten wydaje mi się niezwykle trafiony!
    • skks Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi 12.09.06, 10:42
      To nie perfidia tylko zwykła chamstwo PiS, to zwykła im przypisana bydlęcość.
      • kikoo1 Re: 12.XI - wybory!!! 12.09.06, 10:43
        miarkuj się drogi skksie, jak tak możesz???
        • skks Re: 12.XI - wybory!!! 12.09.06, 10:57
          Droga kiko.
          Miarkuję się i myślę, i widzę, i czuję.

          I martwię się o przyszłość swoją i swoich dzieci.
          I twoje wrzaski, dziecinny brak obiektywizmu nie zmieni, nie zmiena mojego
          oglądu rzeczywistości.
          Mojego i właściwie wszystkich moich znajomych.
          Moj ogląd rzeczywistości poparty jest niestety WIEDZĄ o tym co wyprawiają nowo
          powołani pisowscy zarządzający w krakopwskich instytucjach, firmach i instytucjach.
          Wszystko się załamuje - czy ci się to podoba czy nie, czy uważasz, że "mam się
          miarkować", czy cokolwiek innego....
          Ja już miarkować się nie muszę i mogę nazywać bydlaka kurskiego, Kaczyńskich też
          mogą oceniać jak chcę...
      • republika-jednojajowa Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi 12.09.06, 10:48
        Oby, to święto "odzyskania niepodległości" nie nabrało dla pisu wyborczej katastrofy
        • mzrr21 Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi 12.09.06, 10:52
          Gorzej jeżeli to będzie katastrofa dla całego państwa, a wszystko na to wskazuje
      • Gość: ar Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi IP: *.chello.pl 12.09.06, 19:28
        To nie chamstwo PiS, ale idiotyzm przepisów. W ogóle nie powinno być ciszy
        wyborczej, po co to komu? Niech se politykiery agitują ile wlezie.
    • stefan26 Re: 12.XI - wybory,to nie przypadek tylko perfidi 12.09.06, 10:48
      jak na razie PO nie ma zadnego konkretnego kandydata na stanowisko, wiec nie ma
      sie co jezyc... jesli mam glosowac na pana Xinskiego, ktory byl kolega pana
      PiSowskiego ze szkolnej lawki, to wole juz glosowac na wycofanego przestepce
      Kracika, ktory "robi za" kapitalny kapitalowy magnes...
    • gph toż to gienialny strateg jest 12.09.06, 10:56

      ten Szanowny Pan Premier

      prędzej czy później jednak potknie się na swoich małych gierkach.
      • skks Re: toż to gienialny strateg jest 12.09.06, 11:05
        Każdy niedouczony, zakompeksiony mieszacz musi przegrać.
        Niestety, szkoda, że i my wszyscy dzięki takim małym ludziom musimy przegrywać:((
      • 333a3 Perfidia, bo co pis może zaproponować więcej 12.09.06, 11:05
        Wczoraj w wystąpieniu Jarosław Kaczyński znowu w sposób charakterystyczny dla
        jego partii oszukiwał Polaków i stosował zagrywki propagandowe. Znów sukcesy
        poprzednich rządów przypisał sobie. A przecież bezrobocie spada, bo wyjechało z
        Polski mnóstwo młodych ludzi. Także niepradziwe jest samochwalstwo, gdy chodzi o
        rzekomy spadek przestępczości. Jednak najbardziej gorszące jest to, czego się
        zresztą spodziewaliśmy – że wyznaczono datę wyborów na 12 listopada.
        Przyzwyczailiśmy się do tego, że Prawo i Sprawiedliwość zawłaszcza państwo.
        Jednak fakt, że partia powołująca się na patriotyzm, postanowiła instrumentalnie
        wykorzystać Święto Niepodległości dla celów politycznych, jest już naruszeniem
        wszelkich granic przyzwoitości.


      • Gość: scotch Re: toż to gienialny strateg jest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.06, 11:06
        biedne platfuski, wszystko wam przeszkadza, nawet termin wyborów, tylko stękać
        potraficie
    • Gość: wyborca wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.06, 11:11
      Otóż nie jest ważne co wyznaje polityk, ale jak sie sprawuje.
      Jeżeli nie krzywdzi, to może być każdy, z każdej tzw. partii.

      Przy okazji. PiS, chociażby za ładną nazwę powinna wygrać te wybory i też po to
      aby mieć w całym kraju możliwość wprowadzania w życie swych pomysłów. Jeżeli
      wygrałaby opozycja, co nie jest prawdopodobne :), wtedy byłoby więcej kłód pod
      nogami sprawującym rządy - a to nie jest dobre :)
      No i nareszcie ukruciłoby się ubliżanie oficjelom, w rodzaju: "kaczor",
      "kaczka", itp.
      Zresztą, kto się boi Prawa albo Sprawiedliwości? Tylko bezprawni i
      niesprawiedliwi, hi, hi, hi.
      • mzrr21 Re: wybory 12.09.06, 11:14
        Czy to jest nagonka na nie Pis-owców. Chyba każdemu wolno mieć włąsne poglądy i
        być na za nie obrażanym.Widzę, że jak ktoś ma inne zdanie to już jest cham itp.
      • skks Re: wybory 12.09.06, 11:26

        > Zresztą, kto się boi Prawa albo Sprawiedliwości? Tylko bezprawni i
        > niesprawiedliwi, hi, hi, hi.

        HIHIHI
        Ja się nie boję prawa i sprawiedliwości.
        Choż z prawdą i sprawiedliwością ta organizacja 0 jeszcze nie nazwana
        przestępczą - a będzie - ma niewiele współnego.
        • mzrr21 Re: wybory 12.09.06, 11:30
          Ostatnio odniosłam wrażenie, że to Prawo i Sprawiedliwość ani takie prawe, ani
          takie sprawiedliwe. czego tu się bać
      • gironde Maneken Pis 12.09.06, 11:34
        Gość portalu: wyborca napisał(a):

        > Otóż nie jest ważne co wyznaje polityk, ale jak sie sprawuje.
        > Jeżeli nie krzywdzi, to może być każdy, z każdej tzw. partii.
        Przy okazji. PiS, chociażby za ładną nazwę powinna wygrać te wybory"

        Moim francuskim i belgijskim znajomym, nazwa PiS, kojarzy się tylko z jednym, z
        sikaniem.
      • kocinos Re: wybory 13.09.06, 01:05
        Gość portalu: wyborca napisał(a):
        "Przy okazji. PiS, chociażby za ładną nazwę powinna wygrać te wybory i też po
        to aby mieć w całym kraju możliwość wprowadzania w życie swych pomysłów"

        Historia uczy, że władza demoralizuje. Władz absolutna demoralizuje absolutnie.
        Nieograniczone pole do wprowadzania "pomysłów"?? Taka mała ferma doświadczalna??
        Polacy nie lubią uczyć się na cudzych błędach. Szkoda.
        A "ładna nazwa" - to tyle co ładna etykietka. Jakości towaru nie gwarantuje...
    • Gość: wyborca wolny dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.06, 14:27
      Wybory powinny odbywać się w dniu wolnym od pracy, to znaczy w zwykły "roboczy"
      dzień ustanowiony z okazji wyborów dniem wolnym od pracy!

      Poza tym, może po tych wyborach nareszcie skończymy z ekscesami typu wypiek
      chleba w kształcie kaczek?

      • mzrr21 Re: wolny dzień 12.09.06, 14:45
        Dlaczego? Takie ładne były
        • 762mm A kaczki przestaną być tradycyjnymi figurkami z 12.09.06, 15:36
          cukru podczas świąt wielkanocnych, które dzieci noszą do święcenia.
          • Gość: LMK Re: A kaczki przestaną być tradycyjnymi figurkami IP: *.net.autocom.pl 13.09.06, 06:15
            Dlaczego kaczki? Zawsze były to baranki!?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka