kolomyia
12.09.06, 10:32
Otóż wybory organizowane 12 listopada pozwolą PiS-owskim dostojnikom na
prowadzenie agitacji jeszcze w ich przedzień, w Święto Niepodległości. Innych
polityków będzie już obowiązywać cisza wyborcza. Ale nie rządzących notabli,
którzy będą w tym dniu wygłaszać przemówienia pod Grobem Nieznanego Żołnierza
i na wiecach patriotycznych w każdym powiecie. Niech mówią choćby tylko o
pieniądzach z Unii Europejskiej, za które odnowią Polskę – tak jak wczoraj
premier. Efekt propagandowy będzie jak znalazł.