naganna
15.12.06, 12:15
... i spędzić tam tydzień od świąt do sylwestra.
W waszym uroczym mieście byłam tylko raz i w pośpiechu brzydko mówiąc
"zaliczyłam" to, co oferuje przewodnik.
Podpowiedzcie mi proszę jakieś ciekawe miejsca... wystawy, widoczki, ludzi ...
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam.