Dodaj do ulubionych

Chcę przyjechać do Krakowa...

15.12.06, 12:15
... i spędzić tam tydzień od świąt do sylwestra.

W waszym uroczym mieście byłam tylko raz i w pośpiechu brzydko mówiąc
"zaliczyłam" to, co oferuje przewodnik.

Podpowiedzcie mi proszę jakieś ciekawe miejsca... wystawy, widoczki, ludzi ...

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • takethisjobandshoveit Re: Chcę przyjechać do Krakowa... 15.12.06, 14:16
      miejscowych to się nie ma co pytać, znajomych popytaj co byli w kraku i cos
      widzieli. Dla nas wszystko jest zwyczajne i codzienne
      • stefan26 Re: Chcę przyjechać do Krakowa... 15.12.06, 14:30
        bardzo sluszna uwaga.

        Mi sie micha cieszy, jak moge nowohucka ok 17 moge przejechac bez przeszkod.
        Cieszy mi sie tylko w sobote i w niedziele:/
    • cybul_m Re: Chcę przyjechać do Krakowa... 15.12.06, 16:12
      To co fajnie zwiedzic to napewno stare miasto, jest tego bardzo duzo wiec
      szkoda tu wymieniac wszystko, polecam wyjscie na wierze Kościoła Marjackiego,
      Collegium Majus, no i Wawel to obowiązek, polecam jeszcze wycieczke na kopiec
      Kościuszki stamtad masz widok prawie na cały Kraków no i spacerek wieczorkiem
      po mieście i bulwarami nad wisłą. Ponadto odwiedź kazimierz ciekawe miejsca
      znajdziesz w przewodniku, i polecam życie nocne mnóstwo pubów i knajp.
      • kocinos Re: Chcę przyjechać do Krakowa... 15.12.06, 16:30
        Wszyscy będą Ci polecać "wytwory ręki ludzkiej" (i też słusznie), więc ja dla
        kontrastu polecam Zakrzówek - skałki Twardowskiego. Jest tam Grota
        Twardowskiego, w której Mistrz podpisał cyrograf z Mefistofelesem. Zajrzyj,
        może też trafisz jakiś ciekawy kontrakcik?...
    • Gość: Autorka pytania ;) Re: Chcę przyjechać do Krakowa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 09:30
      ... czas leci... proszę o więcej :)

      Taaak, z knajp to ja tylko C.K browar znammm...


      :)
    • Gość: tO ZNOWU JA Re: Chcę przyjechać do Krakowa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 13:18
      Proszę No prrroszzę,

      Każdy przecież nawet już 100 lat mieszkający w Krakowie ma swoje ulubione miejsce.

      ...
      • stefan26 Re: Chcę przyjechać do Krakowa... 18.12.06, 14:51
        ja lubilem Jemiole na Florianskiej, ale juz jej nie ma...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka