Gość: adrastea
IP: *.gemini.net.pl
07.03.07, 12:30
Witam.
Planuję zmianę studiów. Zainteresowała mnie oferta Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. J. Tishnera. Nikt z moich znajomych nie jest studentem WSE i przez to sama nic nie wiem o tej uczelni.
Bardzo proszę wszystkich, którzy wiedzą jak jest na WSE (jaki poziom, jaka atmosfera, jacy wykładowcy, czy trudno się utrzymać) o pomoc :) Szczególnie wdzięczna za kilka słów na ten temat będę obecnym studentom WSE.
Z góry dzięki :)