Gość: CRAXA IP: *.podkowa.krakow.pl 14.05.07, 15:33 Nie wierzę że minister od wanny pod prądem kogoś przeprasza. Panie profesorze gratuluję, znowu zwycięzyła prawda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mieczyslawkaplicki Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 16:06 tak jak pies psu ogona nie ugryzie,cygan cyganowi nie utnie k..sa,tak obrzezany obrzezanemu nic nie zrobi raczej będzie przepraszał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HI-polit Wassermann ciągle leje wodę IP: *.chello.pl 14.05.07, 19:56 Wassermann ciągle leje wodę i jak tu wierzyć temu PiS-ciuchowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiS-tolet Wassermann = PiS-ciuch = wykształciuch! IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:12 Jak wszystkie PiS-ciuchy z Dornowatym na czele! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Referent Re: Wassermann ciągle leje wodę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:24 Raz wylane błoto na człowieka przy wielomilionowej widowni,nie zmyje żadna notka z przeprosinami,którą przeczyta nieliczna grupka ludzi.I to jest metoda PiSórczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Logika! Widacki - Wassermann IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:11 I Wassermann powiedział Widackiemu, że ma haka na niego, tedy Widacki powiedział, że ma haka na Wassermanna. I rozstali się sławiąc szczęście chwili onej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mel Re: Zydowscy matacze IP: *.columbuslibrary.org 14.05.07, 20:21 Tak w Polsce zydostwo zalatwia swoje sprawy. Najpierw opluwaja jeden drugiego, pozniej zalatwiaja swoje sprawy, nastepnie osiagaja porozumienie przed sadem i z wypietymi dupami na sprawiedliwosc i spoleczenstwo knuja nastepne podstepne sprawy za ktore placa podatnicy. Polacy gdzie wasze rozumy, zydostwo oglupia was a gryzi piorki nastepnego przekreta Michnika znieksztalcaja prawde i smieja sie z durnych Ziobrow i im odobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok clumbus library....no tak 14.05.07, 20:36 jakis Zyd zwalił cie na egzaminie nieuku i teraz musisz zapinkalac, a pienisz sie z wsciekłosci? Wez tabletki i poucz sie - to lepsze niż sie pienic bezsensownei. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prpr Won! rasistowskie scierwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 20:45 Gość portalu: mel napisał(a): > Tak w Polsce zydostwo zalatwia swoje sprawy. Najpierw opluwaja jeden drugiego, > pozniej zalatwiaja swoje sprawy, nastepnie osiagaja porozumienie przed sadem i > z wypietymi dupami na sprawiedliwosc i spoleczenstwo knuja nastepne podstepne > sprawy za ktore placa podatnicy. Polacy gdzie wasze rozumy, zydostwo oglupia > was a gryzi piorki nastepnego przekreta Michnika znieksztalcaja prawde i smieja > > sie z durnych Ziobrow i im odobnych. WON! i tyle na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dupreux Re: Zydowscy matacze IP: *.lubin.dialog.net.pl 14.05.07, 21:11 W jakiej norze takie endeckie robactwo przetrwało. Cała ich prymitywna wizja świata opiera się na opozycji nas swojaków i ich , Żydów. Żeby przynajmniej mogli być pewni swej genealogii, a tu tymczasem jest ona wielce niepewna, a skundlenie bardzo prawdopodobne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zapytajnik Re: Widacki - Wassermann IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:27 Mogło tak byc,bo nie wyobrażam sobie przebaczenia,takiemu pomówieniu w oczach opinii publicznej,będąc adwokatem!Cós jest na rzeczy? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 20:21 wybiórcza, jak cię proszę, nie kombinuj, bo mi łopaty same z siebie ponizej kolan opadają. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
evident Kurski, Waserman, Macierewicz 14.05.07, 20:46 cały kwiat Polskiej elity pod rządami Kaczyńskiego, dodać należy Leppera i Giertycha, nie zapomnieć o Gosiewskim. Odpowiedz Link Zgłoś
mieczyslawkaplicki Re: Kurski, Waserman, Macierewicz 14.05.07, 21:43 Tyle lat od 1945 roku stale u władzy.Za holocaust wystarczy tego odszkodowania. Dosyć niszczenia narodu polskiego.Wszędzie ich pełno w kościele,rządzie,sejmie i senacie.Polacy ocknijcie się! To żadna IV RP.to rzeczpospol.żydowska. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 21:29 Ludzie, jaka tu prawda, jeżeli pozwanego myli się z powodem !!! O czym ta dyskusja ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drat Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann IP: *.it-net.pl 14.05.07, 21:32 Gdzie tam masz słowo przepraszam w tekście ugody? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Ugoda w procesie Widacki - Wassermann IP: *.asta-net.com.pl 14.05.07, 21:41 Pamiętam tego speca od wanny obrażającego prof. Widackiego. Zresztą w pisie wszyscy niedouczeni magistrzy cierpią na manie wyższości. Odpowiedz Link Zgłoś
kichnij Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 21:46 Nie wierzę Widackiemu i tyle, ciekawe czemu sędzia uwierzył, chyba nie chciało mu się tego robić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariola_21 niech zgadnę...średnia wieku obecnych tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:52 forumowiczów to chyba jakieś 65 lat..ja kompletnie nie wiem o co tu chodzi...we must have been living in different worlds.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TWowsky G***no prawda?!?! IP: *.acn.airbites.pl 15.05.07, 00:35 Widacki (ang. Uaydatzky) Odpowiedz Link Zgłoś