Dodaj do ulubionych

Ugoda w procesie Widacki - Wassermann

IP: *.podkowa.krakow.pl 14.05.07, 15:33
Nie wierzę że minister od wanny pod prądem kogoś przeprasza. Panie profesorze gratuluję, znowu zwycięzyła prawda.
Obserwuj wątek
    • mieczyslawkaplicki Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 16:06
      tak jak pies psu ogona nie ugryzie,cygan cyganowi nie utnie k..sa,tak obrzezany
      obrzezanemu nic nie zrobi raczej będzie przepraszał.
    • Gość: HI-polit Wassermann ciągle leje wodę IP: *.chello.pl 14.05.07, 19:56
      Wassermann ciągle leje wodę i jak tu wierzyć temu PiS-ciuchowi?
      • Gość: PiS-tolet Wassermann = PiS-ciuch = wykształciuch! IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:12
        Jak wszystkie PiS-ciuchy z Dornowatym na czele!
      • Gość: Referent Re: Wassermann ciągle leje wodę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:24
        Raz wylane błoto na człowieka przy wielomilionowej widowni,nie zmyje żadna
        notka z przeprosinami,którą przeczyta nieliczna grupka ludzi.I to jest metoda
        PiSórczyków.
    • Gość: Logika! Widacki - Wassermann IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:11
      I Wassermann powiedział Widackiemu, że ma haka na niego, tedy Widacki
      powiedział, że ma haka na Wassermanna. I rozstali się sławiąc szczęście chwili onej.
      • Gość: mel Re: Zydowscy matacze IP: *.columbuslibrary.org 14.05.07, 20:21
        Tak w Polsce zydostwo zalatwia swoje sprawy. Najpierw opluwaja jeden drugiego,
        pozniej zalatwiaja swoje sprawy, nastepnie osiagaja porozumienie przed sadem i
        z wypietymi dupami na sprawiedliwosc i spoleczenstwo knuja nastepne podstepne
        sprawy za ktore placa podatnicy. Polacy gdzie wasze rozumy, zydostwo oglupia
        was a gryzi piorki nastepnego przekreta Michnika znieksztalcaja prawde i smieja
        sie z durnych Ziobrow i im odobnych.
        • 1410_tenrok clumbus library....no tak 14.05.07, 20:36
          jakis Zyd zwalił cie na egzaminie nieuku i teraz musisz zapinkalac, a pienisz
          sie z wsciekłosci? Wez tabletki i poucz sie - to lepsze niż sie pienic
          bezsensownei.
        • Gość: prpr Won! rasistowskie scierwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 20:45
          Gość portalu: mel napisał(a):

          > Tak w Polsce zydostwo zalatwia swoje sprawy. Najpierw opluwaja jeden
          drugiego,
          > pozniej zalatwiaja swoje sprawy, nastepnie osiagaja porozumienie przed sadem
          i
          > z wypietymi dupami na sprawiedliwosc i spoleczenstwo knuja nastepne podstepne
          > sprawy za ktore placa podatnicy. Polacy gdzie wasze rozumy, zydostwo oglupia
          > was a gryzi piorki nastepnego przekreta Michnika znieksztalcaja prawde i
          smieja
          >
          > sie z durnych Ziobrow i im odobnych.

          WON!
          i tyle na ten temat
        • Gość: Dupreux Re: Zydowscy matacze IP: *.lubin.dialog.net.pl 14.05.07, 21:11
          W jakiej norze takie endeckie robactwo przetrwało. Cała ich prymitywna wizja
          świata opiera się na opozycji nas swojaków i ich , Żydów. Żeby przynajmniej
          mogli być pewni swej genealogii, a tu tymczasem jest ona wielce niepewna, a
          skundlenie bardzo prawdopodobne.
      • Gość: Zapytajnik Re: Widacki - Wassermann IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:27
        Mogło tak byc,bo nie wyobrażam sobie przebaczenia,takiemu pomówieniu w oczach
        opinii publicznej,będąc adwokatem!Cós jest na rzeczy?
    • losiu4 Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 20:21
      wybiórcza, jak cię proszę, nie kombinuj, bo mi łopaty same z siebie ponizej
      kolan opadają.

      Pozdrawiam

      Losiu
      • pierot6 Wasserman dał ciała... widomo,..kretacz! 14.05.07, 20:42
    • evident Kurski, Waserman, Macierewicz 14.05.07, 20:46
      cały kwiat Polskiej elity pod rządami Kaczyńskiego, dodać należy Leppera i
      Giertycha, nie zapomnieć o Gosiewskim.
      • mieczyslawkaplicki Re: Kurski, Waserman, Macierewicz 14.05.07, 21:43
        Tyle lat od 1945 roku stale u władzy.Za holocaust wystarczy tego odszkodowania.
        Dosyć niszczenia narodu polskiego.Wszędzie ich pełno w kościele,rządzie,sejmie
        i senacie.Polacy ocknijcie się! To żadna IV RP.to rzeczpospol.żydowska.
    • prosiakpl Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 21:29
      Ludzie, jaka tu prawda, jeżeli pozwanego myli się z powodem !!! O czym ta
      dyskusja ?
      • prosiakpl Pozwany i powód to zasadnicza różnica. 14.05.07, 21:32
    • Gość: drat Re: Ugoda w procesie Widacki - Wassermann IP: *.it-net.pl 14.05.07, 21:32
      Gdzie tam masz słowo przepraszam w tekście ugody?
    • Gość: Emeryt Ugoda w procesie Widacki - Wassermann IP: *.asta-net.com.pl 14.05.07, 21:41
      Pamiętam tego speca od wanny obrażającego prof. Widackiego. Zresztą w pisie
      wszyscy niedouczeni magistrzy cierpią na manie wyższości.
    • kichnij Ugoda w procesie Widacki - Wassermann 14.05.07, 21:46
      Nie wierzę Widackiemu i tyle, ciekawe czemu sędzia uwierzył, chyba nie chciało
      mu się tego robić.
    • Gość: Mariola_21 niech zgadnę...średnia wieku obecnych tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:52
      forumowiczów to chyba jakieś 65 lat..ja kompletnie nie wiem o co tu chodzi...we
      must have been living in different worlds..
    • Gość: TWowsky G***no prawda?!?! IP: *.acn.airbites.pl 15.05.07, 00:35
      Widacki (ang. Uaydatzky)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka