Dodaj do ulubionych

Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!?

IP: Proxy:* / 10.145.112.* 30.05.03, 08:50


Polacy pokazcie klase, pokazcie, ze nie wszyscy sie zgadzaja z polityka
rzadowa.
Mysle, ze znajdzie sie pare milionow osob, ktore pokaza Bushowi co o nim
mysla.
Kazdy wie, ze Bush do dzisiaj jeszcze nie znalazl dowodu na agresje w Iraku,
a juz grozi z tych samych powodow Iranowi.
Mysle, ze moralnosc zwyciezy !

pyrsk
ballest
Obserwuj wątek
    • Gość: Pello Re: Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!? IP: *.internet.radom.pl 30.05.03, 09:55
      Gość portalu: Ballest napisał(a):


      > Mysle, ze moralnosc zwyciezy !

      Czyja moralność? Taliba? Saddama? Che Gewary? Stalina? Mao?

      • Gość: dulski Re: Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.03, 12:01
        zwycięzy "Moralność Pani Dulskiej"
    • Gość: ooo Urządżcie demonstrację na Baryczy IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 30.05.03, 10:16
      • Gość: ballest Re: Urządżcie demonstrację na Baryczy IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.05.03, 14:31
        Mysle, ze moralnosc ludzka, ktory nie pozwala na agresja bez powodu !
        Ropa i Israel, nie powinni byc powodem do Ataku na Irak, jesli oni sobie tego
        nie zycza.
        pyrsk
        ballest
        • Gość: Oozie Re: Urządżcie demonstrację na Baryczy IP: *.sth.shb.se 30.05.03, 16:20
          Gość portalu: ballest napisał(a):

          > Ropa i Israel

          Ty się zastanów zanim zaczniesz propagandę rodem z Hamasu powtarzać, dzieciaku
    • rewelacyjny Gówno a nie demonstracje 30.05.03, 15:11
      Wybudują Buszowi ołtarz na Błoniach.
      • Gość: ballest Re: Gówno a nie demonstracje IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.05.03, 21:38
        To byl tkzw. TEST BALLESTA !
        Wiec nie obrazajcie sie, ale jestescie w wiekszosci (co najmniej na forum)
        MONIKA LEWINSKI !!!

        Pyrsk
        ballest
        • Gość: Bull Scierwo a nie ballest IP: *.proxy.aol.com 31.05.03, 07:36
          SZMATA portalu(i): ballest napisał(a):

          > To byl tkzw. TEST BALLESTA !
          > Wiec nie obrazajcie sie, ale jestescie w wiekszosci (co najmniej na forum)
          > MONIKA LEWINSKI !!!
          >
          > Pyrsk
          > ballest
    • Gość: Szybki Re: Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!? IP: *.proxy.aol.com 31.05.03, 05:34
      Gość portalu: Ballest napisał(a):

      >
      >
      > Polacy pokazcie klase, pokazcie, ze nie wszyscy sie zgadzaja z polityka
      > rzadowa.
      > Mysle, ze znajdzie sie pare milionow osob, ktore pokaza Bushowi co o nim
      > mysla.
      > Kazdy wie, ze Bush do dzisiaj jeszcze nie znalazl dowodu na agresje w Iraku,
      > a juz grozi z tych samych powodow Iranowi.
      > Mysle, ze moralnosc zwyciezy !
      >
      > pyrsk
      > ballest

      Moralnosc juz zwyciezyla - Saddam i jego zabojstwo juz nie istnieje...........
      Pozd. z Kaliforni
      • Gość: samanta Re Stefan z CHICAGO IP: *.kabel.telenet.be 31.05.03, 07:13
        Och jak bardzo jestes za Waszym prezydentem az glowa boli

        Czy przy zmywaniu kup po emerytach (to taki polski uniwerytet w SZIKAGO )
        doszedles do wnoisku , ze ci sie polepszy w Ameyce?
        • Gość: Stefan, Chicago Samanto! IP: *.CHCGILGM.covad.net 31.05.03, 20:46
          Gość portalu: samanta napisał(a):

          > Och jak bardzo jestes za Waszym prezydentem az glowa boli
          >
          > Czy przy zmywaniu kup po emerytach (to taki polski uniwerytet w SZIKAGO )
          > doszedles do wnoisku , ze ci sie polepszy w Ameyce?

          Samanto - ze zdumieniem czytam te twoje popisy. Prawdopodobnie pochodzisz z
          nizin społecznych i obracasz się ciągle wsród ludzi co to zmywają kupy po
          emerytach (myśląc, że to taki polski uniwersytet w SZIKAGO)
          Słyszałem o takich - nie uczą się obcego dla nich języka, nie dokształcają się,
          nie mają żadnych ambicji skorzystania z możliwości jakie daje pobyt w USA.
          Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale Polacy w USA nie tylko obracają się wśród
          ludzi na twoim poziomie zmywających kupy po emerytach. Są inne poziomy do życia
          w USA.
          Ale już koniec - mój czas dla ciebie się wyczerpał. To tak jakby świni
          tłumaczyć, że są gwiazdy. Może zobaczy, ale nie zrozumie i nie jest w stanie
          pojąć, że istnieje inny świat - nie tylko ten w którym się obraca i tapla.
          Zastanów się nad tym. Powodzenia.
          Stefan, Chicago
    • Gość: Stefan, Chicago Formy protestu przeciw Prezydentowi Bushowi!!!? IP: *.CHCGILGM.covad.net 31.05.03, 06:34
      Gość portalu: Ballest napisał(a):
      > Polacy pokazcie klase, pokazcie, ze nie wszyscy sie zgadzaja z polityka
      > rzadowa.
      > Mysle, ze znajdzie sie pare milionow osob, ktore pokaza Bushowi co o nim
      > mysla.
      > Kazdy wie, ze Bush do dzisiaj jeszcze nie znalazl dowodu na agresje w Iraku,
      > a juz grozi z tych samych powodow Iranowi.
      > Mysle, ze moralnosc zwyciezy !
      >
      > pyrsk
      > ballest

      Myślę, że możnaby zaprotestować w róznorodny sposób -
      1. Wysiadać z tramwaju wejściem właśnie. To byłby znaczący protest dla
      społeczności tramwajowo-wagonowej.
      2. Wylądować na lotni np na Błoniach Krakowskich - jeden z pacyfistów wylądował
      na motolotni na Placu Św. Piotra w Rzymie - to był protest przeciw wojnie w
      Iraku i pogonieniu Saddama.
      3. Możnaby wejść na drzewo - wyjechać gdzieś za miasto i tam się wspiąć i
      posiedzieć na drzewie w ramach protestu. W Paryży jeden z pacyfistów wspiął się
      na biurowiec. Ale to jest zbyt ryzykowne i można się pokaleczyć a i nie daj
      Boże życie stracić
      4. W ramach protestu przeciw Prezydentowi USA możnaby pojechać do Iraku i tam
      wbrew wszystkim zająć się doprowadzeniem wody do którejś z wiosek.
      5. Możnaby pojechać do np Korei Północnej w misji dobrej woli i doradzać
      miejscowym jak zachować się w razie awarii jak w Czarnobylu.
      6. Pojechać do Czarnej Afryki i tam próbować załagodzić lub uśmierzyć walki
      międzyplemienne z wykorzystaniem maczet i KBKAK. I nie dać się sprowokować -
      ten świst z tyłu to może być maczeta i ostatni dżwięk - ale spróbować warto bo
      tam giną ludzie a giną za sprawą imperialistów amerykańskich i Prezydenta USA

      Myślę, że każdy z protestujących przeciw Prezydentowi USA wybierze coś dla
      siebie - dobitnie pokaże tym,że ma stosunek lekceważący do przywódcy
      największego mocarstwa światowego i sojusznika Polski.
      Demonstrujcie!
      Napiszcie, jak poszły protesty - rodzina była przeciwna czy popierała? Kto
      pojechał dalej niż do Doliny Prądnika? Kto wlazł na wyższe drzewo, kto dłużej
      tam wysiedział, kto więcej razy wyszedł wejściem?
      Pozdrowienia z życzeniami sukcesów
      Stefan, Chicago
      • Gość: beata Re: Formy protestu przeciw Prezydentowi Bushowi!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 11:28
        Gość portalu: Stefan, Chicago napisał(a):
        > Myślę, że każdy z protestujących przeciw Prezydentowi USA wybierze coś dla
        > siebie - dobitnie pokaże tym,że ma stosunek lekceważący do przywódcy
        > największego mocarstwa światowego i sojusznika Polski.

        Tobie to chyba juz całkiem od.... w tej "Ameryce" ? Masz dobrze w głowie, czy
        moze jest to zwykły przerost formy nad treścią? Zastanów sie co piszesz, bo po
        takim tekście jedyny epitet jaki cisnie mi sie na usta to "bufon"
        • Gość: Aladyn Toronto. Re: Formy protestu przeciw Prezydentowi Bushowi!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 12:25
          Gość portalu: beata napisał(a):

          > Gość portalu: Stefan, Chicago napisał(a):
          > > Myślę, że każdy z protestujących przeciw Prezydentowi USA wybierze coś dla
          >
          > > siebie - dobitnie pokaże tym,że ma stosunek lekceważący do przywódcy
          > > największego mocarstwa światowego i sojusznika Polski.
          >
          > Tobie to chyba juz całkiem od.... w tej "Ameryce" ? Masz dobrze w głowie,
          czy
          > moze jest to zwykły przerost formy nad treścią? Zastanów sie co piszesz, bo
          po
          > takim tekście jedyny epitet jaki cisnie mi sie na usta to "bufon"
          >Ja dodałbym bardziej trafne i pasujące do tego cymbała-Ch..j.
    • spatologizowana_sempiterna Brudasy i ćpuny do zoo!!! 31.05.03, 10:19
      Najlepiej w Afganistanie
    • Gość: Styefan, Chicago Re: Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!? IP: *.client.attbi.com 31.05.03, 15:47
      Gość portalu: Ballest napisał(a):

      >
      >
      > Polacy pokazcie klase, pokazcie, ze nie wszyscy sie zgadzaja z polityka
      > rzadowa.
      > Mysle, ze znajdzie sie pare milionow osob, ktore pokaza Bushowi co o nim
      > mysla.
      > Kazdy wie, ze Bush do dzisiaj jeszcze nie znalazl dowodu na agresje w Iraku,
      > a juz grozi z tych samych powodow Iranowi.
      > Mysle, ze moralnosc zwyciezy !
      >
      > pyrsk
      > ballest

      No i jak tam? Protestowaliscie? Prezydent Bush bardzo sie zmartwil?
      Podobno otwiera sie mozliwosc pojechania do Iranu jako zywe tarcze? Kilku
      przyglupow z USA i Eur Zach pojechalo poprzednio do Iraku - czesc z nich szybko
      zginela a czesc sie zorientowala, ze byli w bledzie ale to juz bylo za pozno i
      nie zdazyli sie ewakuowac.Ale aby przejrzec musieli tam pojechac. Pacyfisci od
      siedmiu bolesci.
      Pozdrowienia,
      Stefan
    • Gość: Krakowianin. Re:Nie było demonstracji przeciw Bushowi!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 15:53
      Strach dupę ścisnął krzykaczom i pyskaczom po zapowiedzi wzorcowego wp...lu za
      zakłócanie spokoju.Pseudo-patriotyczno-pacyfistyczne zapędy gwałtownie uległy
      metamorfozie i zaczęła nagle przebijać miłość bliżniego,dobro i piękno.Jakżesz
      to katolickie i naśladowania godne.Tak niewiele trzeba, żeby z bandy palantów
      i rozrabiaczy zrobić przykładnych i naśladowania godnych obywateli.To naprawdę
      złoty środek i gotowy jestem płacić nawet większe podatki na dłuższe pały dla
      policji i z twardszej gumy.
    • Gość: SĄD BOŻY Re: Beda demonstracje przeciw Bushowi!!!? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 04:04
      Bedą demonstracje-już niedługo,ale przeciwko Twoim mocodawcom.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka