Dodaj do ulubionych

Znowu WISLA!!

31.05.03, 18:05
Cieszmy sie!
Z Cracovia za "chwile".
Dobre dni dla Krakowa,mimo wizyty Jurusia "Wedrowniczka" Krzaka!

Pozdrawiam wesolootky!
Obserwuj wątek
    • al-ki Re: Znowu WISLA!! 31.05.03, 18:39

      Gratuluję.
      Macie świetną drużynę. Wierzę, że Wisła zagra w Lidze Mistrzów i będzie tam godnie reprezentować Polskę, tak jak 1997 Widzew Łódź :-)

      Nie zmarnujcie tej drużyny, bo będziecie czuć to, co my czujemy w Łodzi od kilku lat.

      Widzewiak Al-ki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka