magazyn1 31.05.03, 18:05 Cieszmy sie! Z Cracovia za "chwile". Dobre dni dla Krakowa,mimo wizyty Jurusia "Wedrowniczka" Krzaka! Pozdrawiam wesolootky! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
al-ki Re: Znowu WISLA!! 31.05.03, 18:39 Gratuluję. Macie świetną drużynę. Wierzę, że Wisła zagra w Lidze Mistrzów i będzie tam godnie reprezentować Polskę, tak jak 1997 Widzew Łódź :-) Nie zmarnujcie tej drużyny, bo będziecie czuć to, co my czujemy w Łodzi od kilku lat. Widzewiak Al-ki Odpowiedz Link Zgłoś