Gość: maciek IP: *.autocom.pl 03.07.07, 19:09 Bardzo dobra,poruszająca i nowocześnie zaaranżowana wystawa-Świetna! Szkoda tylko że szczupłość przestrzeni nie pozwoliła pokazać np.żydowskiego środowiska artystycznego, teatralnego itp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj