Dodaj do ulubionych

Jak to daleko.

07.07.07, 12:45
Prosze powiedzcie mi jaka jest przyblizona odleglosc w czasie od
ul.Czarnowiejskiej niedaleko AGH do ul.Reymonta obok Hali Wisly nie jestem z
Krakowa
Obserwuj wątek
    • laenia Re: Jak to daleko. 07.07.07, 12:55
      10 minut szybkim krokiem.
      • peteen Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:03
        10 minut wolnym krokiem...
        • laenia Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:12
          To zależy, jak długie ma się nogi :)
          • peteen Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:18
            w tym sęk...
            • inspirationlane Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:44
              no i jeszcze liczy się rodzaj obuwia :-)
              • kowaliska Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:54
                Takie siedmiomilowe np....
                Chociaż w takich trzebaby się parę razy wracać. I wyszłoby dalej.
                A opowiadają niektórzy że "Butem bliżej".
                • gosia.43 Re: Jak to daleko. 07.07.07, 13:56
                  Kiedyś jak tam biegałam... to i w cztery minuty sie zaleciało...na wdechu..))
            • saaroo Re: Jak to daleko. 07.07.07, 14:09
              Jaki sęk?
              • peteen Re: Jak to daleko. 07.07.07, 14:14
                deska drzewniana, w środku sęk...
                • gosia.43 Re: Jak to daleko. 07.07.07, 14:30
                  byle ten sęk nie był taki nadpsuty czy zgnilny i nie pojedynczy ))
                  • kowaliska To gdzie ten sęk? 07.07.07, 14:36
                    W nodze czy w bucie? Tak źle i tak niedobrze....
                    • gosia.43 Sęk w tym..... 07.07.07, 14:40
                      żeby to był prawdziwy ale dobry sęk.. ) a niech on sobie będzie gdzie chce...))
                      • saaroo Re: Sęk w tym..... 07.07.07, 21:12
                        Oj, nie znacie klasyki polskich kabaretów. Tylko peteen zaczął. Kłania się
                        rozmowa Michnikowskiego z Dziewońskim. W skrócie... jest deska... się rżnie...
                        kupuje się tartak itd. Nie pamiętacie?
                        • kowaliska Re: Sęk w tym..... 07.07.07, 22:00
                          Pewnie że pamiętamy. Sęk i las i tartak i psa.
                          • gosia.43 Re: Sęk w tym..... 07.07.07, 23:18
                            Rozmowę tych panów znam doskonale. A czy zawsze musi być klasycznie ?
                            No własnie - sęk w tym , ze chyba nie musi..))
    • peteen jak daleko stąd, jak blisko... 07.07.07, 15:44
      tak mi się przypomniało...

      ps. a małgosia to aby żona posła jurka?
      • inspirationlane Re: jak daleko stąd, jak blisko... 07.07.07, 16:12
        a żonie posła nie przysługuje samochód z kierowcą? ;)
        • irenuk1 Re: jak daleko stąd, jak blisko... 08.07.07, 08:17
          Nie pesz dziewczyny. Nie każdy Jurek musi być jurek.
          Nie bój się dziecko, przyjeżdżaj. Będziesz chodzić koło pięknego Ogrodu doktora Jordana, którego uroki (zwłaszcza spacery z lubą bądź z lubym) pamięta się długie lata.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka