Gość: Zbigniew
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
27.06.03, 10:08
Co o tym sądzicie?
Ja myślę, że skoro ktoś ma czas i chęć i oczywiście nie koliduje to z jego
pracą na UJocie to może pracować na prywatnych i koniec !
Kto mi broni pracować wieczorem na taksówce:)