Dodaj do ulubionych

Ten kontrowersyjny Nigel Kennedy

IP: *.ghnet.pl 27.10.07, 03:53
czy gra "dobrze" ... gra... Dla mnie to "guru" ale rozumiem ze dla Ludzi wyksztalconych "klasycznie' jest... nikim ??? / nie mam pojecia kim / Ja 1. Uwielbiam Tego Excentryka 2. Muzyke i dzwiek / Jego / Nie trawie klasycznej muzuki ... klasycznie. 3. Facet prv jest bardzo sympatyczny ... Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: theye Ten kontrowersyjny Nigel Kennedy IP: *.acn.airbites.pl 27.10.07, 09:36
      Bardzo dobrze gra, Cztery Pory Roku w jego wydaniu to tak jakby pchnąć nowego
      ducha w tą muzykę.

Utwory The Doors również bardzo ciekawie zinterpretowane, w pełni tego słowa
      znaczeniu, kiedy słucham szczególnie młodych artystów którzy swoja karierę
      budują na tzw. coverach, to ręce opadają, przeróbka polega na szybszym bądź
      wolniejszych odegraniu oryginału, tutaj tego nie ma, to są zupełnie nowe utwory.

East Meets East, również ciekawy, choć trochę monotonny, tak jakby płyta była
      oparta na jednym motywie muzycznych z różnymi przeróbkami, ale generalnie, oby
      więcej takich płyt skoncentrowanych na czymś naturalnym i bez konserwantów ;)

Także pod adresem tego pana można pisać tylko słowa pochwały.
    • euterpe27 Dobrze, że nagrał Karłowicza 27.10.07, 12:11
      najważniejsze, że nareszcie prześliczny koncert Karłowicza ma szansę znaleźć się
      w płytotekach ludzi na całym świecie. Uwielbiam ten utwór, uważam że jest
      genialny i w niczym nie ustępuje koncertom Brahmsa czy Czajkowskiego, tylko "tak
      jakoś wyszło', że oni mieli i mają lepszą promocję. A taka płyta daje wielką
      szansę na pokazanie światu naszej muzyki (moim zdaniem cóż to za kontrowersja-
      okładka, przecież najważniejsza jest MUZYKA, a tutaj Nigel jest dość tradycyjny,
      bo z natury romantyczny-co widać i słychać w jego grze).
      Reasumując- nie marudzić, ale cieszyć się!!!
      Pozdrawiam :-)))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka