Dodaj do ulubionych

Pieknie,qr.. pieknie...

30.07.03, 17:08
...w Krakowie XXI wiek pelna,ze tak powiem,doopa.
Przeczytalem w "dzienniku",ze w sklepie z markowa bielizna damska w
srodmiesciu gdzies,mozna przymierzyc majtki czy inne babskie intymne
fatalaszki.
Rewelacja i jak milo.
Brawa dla wlasciciela "przymierzalni".
Obserwuj wątek
    • peteen a może to sklep wyłacznie dla fetyszystów ?... 30.07.03, 17:10
      cuześ taki mało wylajtowany ?...
      ;c)
      • mr.wawrzek Re: a może to sklep wyłacznie dla fetyszystów ?.. 30.07.03, 17:13
        Daj spokoj.Wyslalbys tam kolzanke malzonke?
        A tak ()mowiac, co ty jeszcze w hacjendzie osobisty robisz?Nie idziesz liczyc
        do siedmiu!?
        • peteen babulce niech decydują same... 30.07.03, 17:16
          nie będę im sie wtranżalał w ich świat...
          a chłamu oglądać nie chcę, może wpadnę na małe conieco do kumpla, wtedy łatwiej
          przełkniemy eliminacje do ligi... "mistrzów"...
          • mr.wawrzek Re: babulce niech decydują same... 30.07.03, 17:23
            Ten chlam,jak panimaju,to zawodnicy Omoniji?Prawdaz?
            Ja dalej "osielkowo"trzymam sie mojej "7-ki".
            Wybierasz sie na posterunek? Azaliz maja ci oni tam telewidienije?
            Walnijcie Okocimkow kilkoro,ja ta mam jedno przygotowane po 2% na kazdygo gola!

            Jednak to "Mocne" to jednak nie piwo jest,co?
            • peteen ograniczymy sie do litra... 30.07.03, 17:26
              bez zagrychy piwnej i z dala od posterunku...
              ale cos czarno widzę (czyżby to metyl ?)... nie podoba mi sie ta wisełka...
              • mr.wawrzek Re: ograniczymy sie do litra... 30.07.03, 17:34
                Widocznie sie sciemnia pijcie wiec szybko.Tak bylo w tem wicu.
                A co tam walnales na "Kazimierzu ulub...",ze cie skasowano?
                M7 na meczu?
                • peteen napisałem do cioty, że jest ciotą... 30.07.03, 17:36
                  i nawet tam chciał nam się wtrącać z tym swoim oślizłym pedalstwem, fuj...
                  pamiętaj, że jam albo zalogowany, albom zielonkowski...
    • Gość: tomekha Re: Pieknie,qr.. pieknie... IP: *.rasserver.net 30.07.03, 17:35
      mr.wawrzek napisał:

      > ...w Krakowie XXI wiek pelna,ze tak powiem,doopa.
      > Przeczytalem w "dzienniku",ze w sklepie z markowa bielizna damska w
      > srodmiesciu gdzies,mozna przymierzyc majtki czy inne babskie intymne
      > fatalaszki.
      > Rewelacja i jak milo.
      > Brawa dla wlasciciela "przymierzalni".
      >


      kupowalem ostatnio kapielowki na grodzkiej i zapytalem sie czy moge przymierzyc-
      kobita powiedziala ze moge-ja mowie ze oczywiscie na majtki a ona ze nie musze:-
      ).......fajnie nie??:-))
      • mr.wawrzek Re: Pieknie,qr.. pieknie... 30.07.03, 17:38
        Pyszny temacik przed konsumpcja meczu i browarkoov!
        Przymierzyles? "Bez" czy "w".
        Pasowaly?
        • Gość: tomekha Re: Pieknie,qr.. pieknie... IP: *.rasserver.net 30.07.03, 17:42
          mr.wawrzek napisał:

          > Pyszny temacik przed konsumpcja meczu i browarkoov!
          > Przymierzyles? "Bez" czy "w".
          > Pasowaly?

          pewnie ze pasowaly........pasiasty tomekha:-).........p.s.bylem na tyle
          kulturalny ze przymierzalem je w moich galotach...............
        • Gość: tomekha Re: Pieknie,qr.. pieknie... IP: *.rasserver.net 30.07.03, 17:43
          .........aha ....zapomnialem dodac ze przerzniecie dzis niemilosiernie:-
          )))).......pozdrawiam:-).........pasiasty tomekha
          • peteen Re: Pieknie,qr.. pieknie... 30.07.03, 17:46
            eee no, prędzej craxa zdobędzie puchar polski...
            ;c)
          • mr.wawrzek Re: Pieknie,qr.. pieknie... 30.07.03, 17:47
            Przerzniemy Cypr na polowki!
            A ile te majtasy kosztowaly boc to podobno markowy sklep jest.
            Czy to kreacja Arkadiusa-bzika?
            • Gość: tomekha Re: Pieknie,qr.. pieknie... IP: *.rasserver.net 30.07.03, 17:51
              mr.wawrzek napisał:

              > Przerzniemy Cypr na polowki!
              > A ile te majtasy kosztowaly boc to podobno markowy sklep jest.
              > Czy to kreacja Arkadiusa-bzika?


              nie,nie to nie by ten sklep tylko inny,ale chyba wszedzie mozna mierzyc takie
              rzeczy na gole cialo-w tm rzecz:-)
              a kapielowki kosztowaly 42 zl.........pasiaste oczywiscie:-)
              • mr.wawrzek Re: Pieknie,qr.. pieknie... 30.07.03, 17:54
                Peteen napisal o Pucharze dla Craxy,moze sie to wydarzyc.Z tego co czytalem,
                a czytalem sklad "pasow" na II-ga lige beda sie liczyc w stawce.Jestem
                optymistom!Nie tylko w PP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka