Dodaj do ulubionych

oświadczenie majątkowe krakowskiego posła...

29.11.07, 23:58
adwokat, profesor...,
i ten an twierdzi, że ma tak MAŁO ???
orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/($All)/2A46DF87C06F9423C12573910031C03E/$File/OSWP_412.pdf?OpenElement
nie wierzę....


hm,
Obserwuj wątek
    • spod.celi Re: oświadczenie majątkowe krakowskiego posła... 01.12.07, 07:26
      PO prostu teraz adwokaci

      płacą za swoje klientki/klientów

      POręczenia majątkowe z własnych oszczędności...

      .../vide Sawicka/... :-)

      to i konta pustawe
      • mika9930 Stara szkoła pisu-aru!!! 02.12.07, 16:14
        Opluwac niewiedząc kogo i za co!!!Ale gdybyś chodz troszeczkę interesował się
        polityką zamiast szkalowac jedną z partii!Pewnie byś wiedział,że pan Widacki
        nie należy do PO tylko jest starym komunistą i startował z listy LiDu!!!
        • helenka17 Mec Widacki 02.12.07, 18:18
          - pucusiu, producencie bredni - nie jest starym komunistą. Ani nawet młodym.
          Onyszkiewicz Janusz też nie jest kmunistą - i to BARDZO nie jest, a też
          startował z listy LiD-u. Poczytaj sobie coś lepszego, niż tego Sakowicza, bo Ci
          szkodzi na rozumek.

          H.
          • mika9930 Re: Mec Widacki 02.12.07, 21:03
            Helciu z tej nienawiści na rozum ci padło!!!,że Onyszkiewicz nie jest komuchem
            to wie nawet ojciec dyrektor.Zamiast pyszczyc weż różaniec i pomódl się o
            zdrowie bo o rozum za póżno!!!Zdejmij moherowy berecik bo ci resztki mózgu uciska!!!
            • helenka17 Lala? 03.12.07, 14:52
              Zanim następnym razem dotkniesz klawiatury w cudzej sprawie,to przynajmniej
              zadaj sobie trud przczytania postu, który komentujesz.
              Teraz mnóstwo publiki się z Ciebie śmieje, a tekst o Helence i bereciku, to już
              piętrowy odlot.
              Ale każdy produkuje bzdury na swoją miarę.
              Napisz coś jeszcze koniecznie.
              Będzie wesoło.
              No pa.

              H.
              • mika9930 Helcu daj sobie na wstrzymanie!!! 03.12.07, 21:20
                Już po wyborach .Przegraliście wybory. Moherowy bereciku długo będziesz jeszcze
                pluła jadem ? Zaczyna byc normalniej ale to wam przeszkadza ."Mnóstwo publiki" z
                radyjka maryja HA HA HA.Różaniec i módl się o zdrowie bo o rozum za póżno!!!
                • helenka17 ((C: 03.12.07, 21:48
                  Tak się własnie spodziewałam, że będzie wesoło. No i jest. Brnij dalej...
                  audytorium się powiększa.
                  Dopisywanie dalszych bzdur kusi Cię ogromnie i zapewne zaraz coś dpiszesz.
                  Poczekamy.
                  Dla Twojej wiadomości - luby analfabeto spadły z księżyca: Helenka nie popiera PiSu.
                  Przejrzyj posty Helenki, to Ci pomoże na zdrówko.
                  No i dawaj dalej.
                  Nie każ się prosić dziecinko.

                  H.
                  • mika9930 Helcu daj sobie na wstrzymanie!!! 09.12.07, 14:16
                    Masz rację !!!Z byle kim nie ma sensu rozmawiac o dyskusji nie wspomnę.Życzę
                    wszystkiego ..... z okazji święta radyjka.
                    • helenka17 2 : 0 09.12.07, 19:42
                      Tum Cię czekała z mokrą ścierką.
                      Wiadomo było,że nie wytrzymasz.
                      Takie gwiazdy jak Ty nigdy nie wytrzymują,
                      za duże cisnienie na końcówce.
                      Przymus wystąpienia.
                      Koniecznie trzeba coś napisać.

                      Ale mam też i kłopot
                      bo nie wiem
                      co to jest
                      "święto radyjka"?
                      Chodzi o urodziny Marconiego? *)

                      H.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka