donald-duck1 29.11.07, 23:58 adwokat, profesor..., i ten an twierdzi, że ma tak MAŁO ??? orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/($All)/2A46DF87C06F9423C12573910031C03E/$File/OSWP_412.pdf?OpenElement nie wierzę.... hm, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
spod.celi Re: oświadczenie majątkowe krakowskiego posła... 01.12.07, 07:26 PO prostu teraz adwokaci płacą za swoje klientki/klientów POręczenia majątkowe z własnych oszczędności... .../vide Sawicka/... :-) to i konta pustawe Odpowiedz Link Zgłoś
mika9930 Stara szkoła pisu-aru!!! 02.12.07, 16:14 Opluwac niewiedząc kogo i za co!!!Ale gdybyś chodz troszeczkę interesował się polityką zamiast szkalowac jedną z partii!Pewnie byś wiedział,że pan Widacki nie należy do PO tylko jest starym komunistą i startował z listy LiDu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 Mec Widacki 02.12.07, 18:18 - pucusiu, producencie bredni - nie jest starym komunistą. Ani nawet młodym. Onyszkiewicz Janusz też nie jest kmunistą - i to BARDZO nie jest, a też startował z listy LiD-u. Poczytaj sobie coś lepszego, niż tego Sakowicza, bo Ci szkodzi na rozumek. H. Odpowiedz Link Zgłoś
mika9930 Re: Mec Widacki 02.12.07, 21:03 Helciu z tej nienawiści na rozum ci padło!!!,że Onyszkiewicz nie jest komuchem to wie nawet ojciec dyrektor.Zamiast pyszczyc weż różaniec i pomódl się o zdrowie bo o rozum za póżno!!!Zdejmij moherowy berecik bo ci resztki mózgu uciska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 Lala? 03.12.07, 14:52 Zanim następnym razem dotkniesz klawiatury w cudzej sprawie,to przynajmniej zadaj sobie trud przczytania postu, który komentujesz. Teraz mnóstwo publiki się z Ciebie śmieje, a tekst o Helence i bereciku, to już piętrowy odlot. Ale każdy produkuje bzdury na swoją miarę. Napisz coś jeszcze koniecznie. Będzie wesoło. No pa. H. Odpowiedz Link Zgłoś
mika9930 Helcu daj sobie na wstrzymanie!!! 03.12.07, 21:20 Już po wyborach .Przegraliście wybory. Moherowy bereciku długo będziesz jeszcze pluła jadem ? Zaczyna byc normalniej ale to wam przeszkadza ."Mnóstwo publiki" z radyjka maryja HA HA HA.Różaniec i módl się o zdrowie bo o rozum za póżno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 ((C: 03.12.07, 21:48 Tak się własnie spodziewałam, że będzie wesoło. No i jest. Brnij dalej... audytorium się powiększa. Dopisywanie dalszych bzdur kusi Cię ogromnie i zapewne zaraz coś dpiszesz. Poczekamy. Dla Twojej wiadomości - luby analfabeto spadły z księżyca: Helenka nie popiera PiSu. Przejrzyj posty Helenki, to Ci pomoże na zdrówko. No i dawaj dalej. Nie każ się prosić dziecinko. H. Odpowiedz Link Zgłoś
mika9930 Helcu daj sobie na wstrzymanie!!! 09.12.07, 14:16 Masz rację !!!Z byle kim nie ma sensu rozmawiac o dyskusji nie wspomnę.Życzę wszystkiego ..... z okazji święta radyjka. Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 2 : 0 09.12.07, 19:42 Tum Cię czekała z mokrą ścierką. Wiadomo było,że nie wytrzymasz. Takie gwiazdy jak Ty nigdy nie wytrzymują, za duże cisnienie na końcówce. Przymus wystąpienia. Koniecznie trzeba coś napisać. Ale mam też i kłopot bo nie wiem co to jest "święto radyjka"? Chodzi o urodziny Marconiego? *) H. Odpowiedz Link Zgłoś