Gość: larysa IP: 213.17.237.* 06.08.03, 17:45 Mam pytanie czy jest gdzieś w okolicach rynku jakaś restauracja , która w nazwie ma coś" edeka"(właśnie nie pamiętam nazwy)proszę o naprowadzenie na właściwą nazwę-dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj