IP: 213.17.237.* 06.08.03, 17:45
Mam pytanie czy jest gdzieś w okolicach rynku jakaś restauracja , która w
nazwie ma coś" edeka"(właśnie nie pamiętam nazwy)proszę o naprowadzenie na
właściwą nazwę-dzięki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka