trudny2002 28.01.08, 12:00 a tak se zagralem hejnał...bo pora truudny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stan.borys Re: truuutututu 28.01.08, 12:14 trudny2002 napisał: > a tak se zagralem hejnał...bo pora > truudny Już Cię gen. dyw. Kamińki Mariuszek sprawdzi. Bo nie wiadmo czy czegoś sowieckiego nie zgrałeś.A to komunistyczna zbrodnia ! I kurdplowekurtyki z dudkami Cię prześwietlą. Odechce Ci się sr.. na portret Najjaśniejszego Pana Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: truuutututu 28.01.08, 12:19 Jo po prośbie, do trudnego... Potrzebuje nazwisko tyj pani malarki( patrz F.K ->Galeria ( tytuł: Z wystawy) ruciyłak tam fotki z Galerii "U Struga" i ni moge nońść na FZ tego wątku z Jej nazwiskiem, a pasowałoby go tam rucić, jako autorce malarstwa. Dzięki. Telo.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Ciupazka 28.01.08, 12:30 ka jo nońde to cos rzuciyła krzesno Matko... ?? eee nie fce mie popuscić wiys...bedem w Zokopanem moze i jutro...a moze i we środe na kwilke... trudny Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Ciupazka 28.01.08, 12:34 aaaa myśłałem ze to idzie o cos aktualniejszego:))0 Przepraszam...a ta pani to Nina Gampel...teraz mieszka w Niemczech...ale czasem pojawia sie...choc dawno jej nie spotkalem:) Pozdrawiam trudny Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Ciupazka...truuututu 28.01.08, 12:57 a zaraz zagram o pierwszej , bo tak...jak mi trąbka nie przymarznie naturalnie... Ciupazka, a śpiewajaca dziewczynka to dzis w pełni uprawniona aktorka Kasia Chlebny...klawisze naturalnie Piwniczny Paweł Pierzchała...no tyle, ze od tamtego czasu...no ale...wiesz dobrze, ze nie jestem zwolennikiem netowej prezentacji tego co robie...chocby ze względu na skromnośc własną:) ale i techniczne mozliwosci przekazu...no sama wiesz jakie musialyby to byc pliki:) Pozdrawiam i do spotkan kolejnych... trudny Ciupazka, odbierasz korespondencje ze skrzynki? Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Ciupazka...truuututu 28.01.08, 13:03 Nei, kieś podoł pani nazwisko, to nasłak (zarchiwizowane 2004)) Kaśke tyz, dzięki. A poczte wte obiyrom, kie mi łaskawie udostępniom, nojcęściej mom : przeprosomy, poczta zajęta. Hej. Jo sie nika nie wybiyrom...niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia.43 Re: truuutututu ...tru..:) 30.01.08, 12:00 no to ja sobie na ten przykład zagram dziś , na jednej trąbce i raz .. , jeden raz ..może w stronę Wawelu ?... no , nie żeby na alarm..., ale może kogo obudzę , a może , żeby się tradycji zadość stało..:) gosia tak w samo południe , takie dziś piękne i słoneczne to krakowskie południe..., no cudo..:) g Odpowiedz Link Zgłoś