Dodaj do ulubionych

truuutututu

28.01.08, 12:00
a tak se zagralem hejnał...bo pora
truudny
Obserwuj wątek
    • stan.borys Re: truuutututu 28.01.08, 12:14
      trudny2002 napisał:

      > a tak se zagralem hejnał...bo pora
      > truudny
      Już Cię gen. dyw. Kamińki Mariuszek sprawdzi. Bo nie wiadmo czy
      czegoś sowieckiego nie zgrałeś.A to komunistyczna zbrodnia ! I
      kurdplowekurtyki z dudkami Cię prześwietlą.
      Odechce Ci się sr.. na portret Najjaśniejszego Pana
    • ciupazka Re: truuutututu 28.01.08, 12:19
      Jo po prośbie, do trudnego... Potrzebuje nazwisko tyj pani malarki( patrz
      F.K ->Galeria ( tytuł: Z wystawy) ruciyłak tam fotki z Galerii "U Struga" i ni
      moge nońść na FZ tego wątku z Jej nazwiskiem, a pasowałoby go tam rucić, jako
      autorce malarstwa. Dzięki. Telo.Pozdr.
      • trudny2002 Ciupazka 28.01.08, 12:30
        ka jo nońde to cos rzuciyła krzesno Matko...
        ??
        eee nie fce mie popuscić wiys...bedem w Zokopanem moze i jutro...a
        moze i we środe na kwilke...
        trudny
        • trudny2002 Re: Ciupazka 28.01.08, 12:34
          aaaa myśłałem ze to idzie o cos aktualniejszego:))0 Przepraszam...a
          ta pani to Nina Gampel...teraz mieszka w Niemczech...ale czasem
          pojawia sie...choc dawno jej nie spotkalem:)
          Pozdrawiam
          trudny
          • ciupazka Re: Ciupazka 28.01.08, 12:50
            Dzięki!
            • trudny2002 Re: Ciupazka 28.01.08, 12:51
              a co dobrego w Lublinie?
              trudny
              • trudny2002 Re: Ciupazka...truuututu 28.01.08, 12:57
                a zaraz zagram o pierwszej , bo tak...jak mi trąbka nie przymarznie
                naturalnie...
                Ciupazka, a śpiewajaca dziewczynka to dzis w pełni uprawniona
                aktorka Kasia Chlebny...klawisze naturalnie Piwniczny Paweł
                Pierzchała...no tyle, ze od tamtego czasu...no ale...wiesz dobrze,
                ze nie jestem zwolennikiem netowej prezentacji tego co
                robie...chocby ze względu na skromnośc własną:) ale i techniczne
                mozliwosci przekazu...no sama wiesz jakie musialyby to byc pliki:)
                Pozdrawiam i do spotkan kolejnych...
                trudny
                Ciupazka, odbierasz korespondencje ze skrzynki?
                • ciupazka Re: Ciupazka...truuututu 28.01.08, 13:03
                  Nei, kieś podoł pani nazwisko, to nasłak (zarchiwizowane 2004)) Kaśke tyz,
                  dzięki. A poczte wte obiyrom, kie mi łaskawie udostępniom, nojcęściej mom :
                  przeprosomy, poczta zajęta. Hej. Jo sie nika nie wybiyrom...niestety.
              • elfiefigle Chińcyki trzymajo sie mocno! 28.01.08, 18:46
                A teatr wciąż budowie.
    • gosia.43 Re: truuutututu ...tru..:) 30.01.08, 12:00

      no to ja sobie na ten przykład zagram dziś , na jednej trąbce i
      raz .. , jeden raz ..może w stronę Wawelu ?...
      no , nie żeby na alarm..., ale może kogo obudzę , a może , żeby
      się tradycji zadość stało..:)
      gosia

      tak w samo południe , takie dziś piękne i słoneczne to krakowskie
      południe..., no cudo..:)
      g

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka