Dodaj do ulubionych

Cracow Screen Festival - polemika

04.02.08, 21:03
Oj Kozik, Kozik należło ci się.
Dostałeś w tyłek od K.Głuchowskiego tak, że na zawsze chyba go
zapamietasz. W sumie nalezało ci się. Łatwo jest krytykować coś
nowego, co dopiero się tworzy, co nie zostało ocenione przez innych.
Może w przyszłości warto poczekać na wyniki pracy a nie rzucać słowa
oskarżenia na lewo i prawo.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.08, 21:12
      A jak tu nie krytykowac, skoro o domniemanych 'gwiazdach' malo kto slyszal?
      • Gość: sajni Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.08, 21:34
        Proponuje w takim razie wycieczkę na festiwal w Opolu lub Sopocie - wieczór gwiazd. Tam wszystkie 'gwiazdy' masowo znane i lubiane.
        • Gość: wujo Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: 213.134.166.* 04.02.08, 21:54
          Wycieczka na te festiwale zbędna. Podobno ambitny w założeniach Cracow Screen
          jak "gwiazdę" serwuje nam zwycięzcę Sopotu sprzed dwóch lat czyli Mattafix.
          Warto wiedzieć o czym się pisze:).
        • Gość: gosc Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.08, 00:45
          A odkad to gwiazdy ambitnego i nieco alternatywnego festiwalu jakim mial byc
          CSF, to mozna ogladac w... Sopocie?
    • Gość: wujo Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: 213.134.166.* 04.02.08, 21:45
      Kozik nieco się pospieszył to fakt. Ma jednak sporo racji.

      Natomiast odpowiedź jest cieniutka i na poziomie gimnazjum. Dodatkowo pan
      organizator sam się podkłada anonsując kolejną pseudogwiazdę i wypisując
      piramidalne bzdury na jej temat na stronie internetowej festiwalu.
    • Gość: musicfan Cracow Screen Festival - polemika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 11:08
      Uważam, że zadaniem dziennikarza jest właśnie krytyczna ocena. I
      całkiem niezrozumiały wydaje mi się atak na red. Kozika. Robiąc tak
      dużą imprezę, z takim olbrzymim poparciem urzędników miejskich (co w
      oczywisty sposób przekłada się na publiczne środki finansowe)
      powinno się być profesjonalnie przygotowanym. Buńczuczna nie jest
      krytyka dziennikarza ale liczne, medialne wypowiedzi panów
      organiztorów. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia powinno się
      poczekać z wypowiedziami dla mediów i dopiero jak program jest
      ostatecznie zamkniety ogłaszać konferencje prasowe.
      • Gość: WG Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: *.ghnet.pl 05.02.08, 17:23
        krytyczna ocena, a rzucanie błotem na ślepo to jednak co innego..
    • Gość: byłem widziałem Cracow Screen Festival - polemika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 13:02
      Panie Głuchowski... Powtórzę się, bo poprzednio mój post
      ocenzurowano. Otóż narobiłeś Pan już wystarczająco dużo smrodu w
      Krakowie. I w Cieszynie. I we Wrocławiu. Nigdzie Pana już nie chcą,
      że Pan wracasz? Nie chcemy Pana, Pańskiego tupetu, cygara, Pańskich
      wątpliwych pomysłów. I tak żenujących tekstów, jak ten. Z Bogiem!
      • Gość: ja Re: Cracow Screen Festival - polemika IP: *.ghnet.pl 05.02.08, 17:22
        ja chcę
    • mer13 Cracow Screen Festival - polemika 05.02.08, 19:45
      Panie redaktorze Kozik dedykuję Panu poniższe słowa poety:

      "Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak... żaden nie potrafi."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka