Dodaj do ulubionych

Walka z nieuczciwym developerem

08.02.08, 11:44
Witam wszystkich ~!
Otóż okazuje się,że mozna walczyć o swoje prawa skutecznie, nie
zawsze stoimy na przegranej pozycji. U mnie było tak,że deweloper
opóźnił oddanie inwestycji o 3miesiace i oczywiscie straszenie
dopłatami itp. Znajomy polecił mi radcę , który specjalizuje sie w
walce z deweloperami, młody bystry gość nie wiem jak to zrobił ale w
moi przypadku deweloper zwrócił mi kwotę 2 tys. za opóxnienie.
Jednak się da gdyby ktos chciał mam namiary na goscia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Antek Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 14:40
      Bardzo prosze o namiary... Jesli nie na forum trader25@wp.pl. Dzieki!
      • Gość: gość Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.08, 14:46
        ja też proszę o namiary! bartla@interia.pl
      • Gość: piotr Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.um.krakow.pl 11.02.08, 12:47
        Rozmawiałem z tym prawnikiem, sprawia wrażenie poukładanego i
        bystrego goscia tylko czy to starczy ? No ale gdy w gre wchodza
        cięzko zarobione pieniądze, któe człowiek lokuje na swoje gnizadko
        to trzeba sie łapac każdego sposobu...
    • Gość: iwcia Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: 82.160.57.* 08.02.08, 15:38
      Bardzo proszę o namiary iwonapop@interia.pl
    • Gość: retro Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.ds2.agh.edu.pl 09.02.08, 00:03
      Cześć, ja również poproszę o te namiary: wojTASS21@vp.pl, z góry dzięki, pzdr
      • Gość: Ka Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.chello.pl 28.04.08, 13:42
        i jak udało wam się z tym prawnikiem?
        bo sama się zastanawiam
        • Gość: nut24 Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.ghnet.pl 25.06.08, 14:04

          bardzo prosze o namiary na tego prawnika nut24@tlen.pl
    • Gość: nieszeptananej! Oficjalna reklama jest zakazana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.08, 14:53
      Ale przecież zawsze może się znaleźć super zachwycony i zadowolony "klient",
      który zaoferuje "namiary".
      • Gość: NieSzeptanej! Cóż za "przypadek" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.08, 14:59
        Przypadkowa zbieżność loginów ...

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=698&w=47346738&a=47346738
        Nie no - na pewno przypadkowa. W końcu takie coś jest delikatnie pisząc
        nieuczciwe ...
        Cóż to za radca, co musi się kłamstwem reklamować?
        • Gość: NieSzeptanej! Gość ma "szeroką" profesję :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.08, 15:41
          ale.gratka.pl/ogloszenie/1196202_passatem_do_slubu.html
          Buha-ha-ha!!!
          Prawnik, radca jakoby (?) co sobie wożeniem do ślubu dorabia :D :D :D
          • Gość: wujo Re: Gość ma "szeroką" profesję :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.08, 15:46
            No ale jak widać dorobił się reprezentacyjnej "limuzyny". Trzeba jakoś zarobić
            na paliwo, gdy w branży prawniczej nie idzie:))).
            • Gość: NieSzeptanej!!! Chyba się wstydzi tej wpadki ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.08, 13:02
              bo zmienił namiary w ofercie "ślubnej". I usunął drugie "prawnicze" ogłoszenie.
    • Gość: wujo Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.08, 15:12
      Wstyd Panie pretorus. Przydałoby się doniesienie do Izby na takie praktyki.
    • Gość: forumUczciwe Walka z nieuczciwym PRAwniczkiem IP: *.telnet.krakow.pl 26.06.08, 14:24
      walczmy z krypciochą klikajac w czerwona tarczke obok postu
      może admin w końcu sie obudzi
      • Gość: wujo Re: Walka z nieuczciwym PRAwniczkiem IP: 213.134.166.* 26.06.08, 17:53
        To akurat kiepski pomysł. Niech ten temat będzie jak najdłużej na widoku. Może
        klienci, których facet nagonił przeczytają w jaki sposób trafili do "pana
        mecenasa" i wyrobią sobie zdanie o tej prawniczynie.
        • Gość: NieSzeptanej!!! Absolutnie NIE kasować!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.08, 07:47
          Absolutnie NIE KASOWAĆ WĄTKU! Niech ludzie wiedzą, kto i co "wychwala" na forum.
          • Gość: wujo Re: Absolutnie NIE kasować!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 12:18
            UP!!!
    • Gość: up Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 14:38
      no to up:)
    • kiniacy Re: Walka z nieuczciwym developerem 21.07.08, 20:04
      Witam serdecznie
      mam wielki problem z developerem i szukam pomocy!!! jeśli mogę
      prosić o namiary na tego radcę i o informację jakie są koszty takiej
      usługi. baaaaaaardzo dziękuję
      • Gość: wujo Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 10:32
        A czy szanowny forumowicz nie zauważył, że ten "zadowolony klient", który
        założył ten wątek, to w rzeczywistości radca, który w taki chamski sposób
        reklamuje swoje usługi?
    • kiniacy Re: Walka z nieuczciwym developerem 22.07.08, 20:50
      witam serdecznie
      będę wdzięczna za namiar na tego radcę...
      mam starszne kłopoty z developerem... już miesiąc nie mam ciepłej
      wody bo z winny developera został odcięty gaz do budynku, nie mogę
      też korzystać z kuchenki gazowej bo ciągle brak odpowiednich
      dokumentów; sprawa dla telewizji!!!
      kiniacy@poczta.onet.pl
    • Gość: up Re: Walka z nieuczciwym developerem IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.08, 20:40
      coby ludziska pamiętali i się na krypciochę nie nabierali ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka