Dodaj do ulubionych

Parasole...

22.09.03, 13:17
Jak dotąd wygląda, ze to cieniutki biznesik. Postawił ktoś w tym roku na
parasole?
trudny
Obserwuj wątek
    • gph Re: Parasole... 22.09.03, 13:25
      trudny2002 napisał:

      > Jak dotąd wygląda, ze to cieniutki biznesik. Postawił ktoś w tym roku na
      > parasole?

      ja stawiam na śniegowce.
      • Gość: Ciupazka Re: Parasole... IP: *.it-net.pl 22.09.03, 15:15
        Nie trza stawiać, kie przydzie pluta, to sie znacy, kie bedzie zmiynk i woda,
        interes som sie bee krąciył bez nos, trudny! Juz niedługo... Hej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka