trudny2002 22.09.03, 13:17 Jak dotąd wygląda, ze to cieniutki biznesik. Postawił ktoś w tym roku na parasole? trudny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gph Re: Parasole... 22.09.03, 13:25 trudny2002 napisał: > Jak dotąd wygląda, ze to cieniutki biznesik. Postawił ktoś w tym roku na > parasole? ja stawiam na śniegowce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: Parasole... IP: *.it-net.pl 22.09.03, 15:15 Nie trza stawiać, kie przydzie pluta, to sie znacy, kie bedzie zmiynk i woda, interes som sie bee krąciył bez nos, trudny! Juz niedługo... Hej! Odpowiedz Link Zgłoś