Dodaj do ulubionych

Doradcy finansowi w firmie Azbud?

29.06.08, 20:09
co o nich wiecie,,,czy sa rzeczywiscie godni zaufania?
Obserwuj wątek
    • patrykkiwaczek pamiętaj 30.06.08, 10:59
      nie ma doradców finasowych - są sprzedawcy!!!!!!!!!!
      jeżeli podejmujesz bardzo wazne decyzje musisz sam zgłebić temat :-)
      • mateusz123only Re: pamiętaj 30.06.08, 14:07
        co oni sprzedaja...moze by ktoś polecił kogoś z tego miejsca?
        • helenka17 Mają stronę 30.06.08, 20:19
          mateusz123only napisała:

          > co oni sprzedaja...moze by ktoś polecił kogoś z tego miejsca?


          Firma AZBUD ma własną, bałamutną stronę www. To o co właściwie Pan pyta?

          H.
    • helenka17 Re: Doradcy finansowi w firmie Azbud? 30.06.08, 20:16
      mateusz123only napisała:

      > co o nich wiecie,,,czy sa rzeczywiscie godni zaufania?


      Wiemy, i to DOSKONALE, Panie Mateuszu, że od firmy AZBUD, a w szczególności od jej właściciela , Pana Adama Cebuli należy się trzymać JAK NAJ-DA-LEJ.
      Jeśli zaś zadając takie pytanie uprawia Pan na rzecz tej , hm...firmy marketing wirusowy, to dobrze Panu radzę: niech Pan zmieni pracodawcę, zanim będzie za późno.

      H.
      • kwakwarakwa aleś mu przywaliła Helenko ;) 30.06.08, 21:03
        zuch dziewczyna! CzeKistka jak się patrzy ;)

        Premia od admina za zdemaskowanie akwizytora-naganiacza! Kasa wypłaci!
        Matołuszek przegiął bagietę z tym "czy są rzeczywiście godni polecenia". Ale ich
        tego uczą na WSLiB, i widać efekty. On pracodawcy nie zmieni, ale jeszcze dziś w
        raporciku napisze szefowi, że został zdemaskowany. Jutro zmiana nicka, a
        pojutrze nowy wątek.
        ;)
        • kwakwarakwa "godni zaufania" miało być ;-) naturalnie 30.06.08, 21:04

          • mateusz123only Re: "godni zaufania" miało być ;-) naturalnie 06.07.08, 17:15
            no to się nic nie dowiedziałem...może jakieś konkrety...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka