mateusz123only 29.06.08, 20:09 co o nich wiecie,,,czy sa rzeczywiscie godni zaufania? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrykkiwaczek pamiętaj 30.06.08, 10:59 nie ma doradców finasowych - są sprzedawcy!!!!!!!!!! jeżeli podejmujesz bardzo wazne decyzje musisz sam zgłebić temat :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz123only Re: pamiętaj 30.06.08, 14:07 co oni sprzedaja...moze by ktoś polecił kogoś z tego miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 Mają stronę 30.06.08, 20:19 mateusz123only napisała: > co oni sprzedaja...moze by ktoś polecił kogoś z tego miejsca? Firma AZBUD ma własną, bałamutną stronę www. To o co właściwie Pan pyta? H. Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17 Re: Doradcy finansowi w firmie Azbud? 30.06.08, 20:16 mateusz123only napisała: > co o nich wiecie,,,czy sa rzeczywiscie godni zaufania? Wiemy, i to DOSKONALE, Panie Mateuszu, że od firmy AZBUD, a w szczególności od jej właściciela , Pana Adama Cebuli należy się trzymać JAK NAJ-DA-LEJ. Jeśli zaś zadając takie pytanie uprawia Pan na rzecz tej , hm...firmy marketing wirusowy, to dobrze Panu radzę: niech Pan zmieni pracodawcę, zanim będzie za późno. H. Odpowiedz Link Zgłoś
kwakwarakwa aleś mu przywaliła Helenko ;) 30.06.08, 21:03 zuch dziewczyna! CzeKistka jak się patrzy ;) Premia od admina za zdemaskowanie akwizytora-naganiacza! Kasa wypłaci! Matołuszek przegiął bagietę z tym "czy są rzeczywiście godni polecenia". Ale ich tego uczą na WSLiB, i widać efekty. On pracodawcy nie zmieni, ale jeszcze dziś w raporciku napisze szefowi, że został zdemaskowany. Jutro zmiana nicka, a pojutrze nowy wątek. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz123only Re: "godni zaufania" miało być ;-) naturalnie 06.07.08, 17:15 no to się nic nie dowiedziałem...może jakieś konkrety... Odpowiedz Link Zgłoś