pomocy.online
11.08.08, 17:20
Cześć wszystkim
Jeśli ktoś, tak jak ja, nie może stać bezczynnie w obliczu jawnej agresji państwa rosyjskiego wobec niepodległej Gruzji, proszę o podpisanie się pod niżej podanym mailem i przesłanie tego tekstu pod adres:
korfwaw@mail.ru
"Witam
Pragnę wyrazić gorący protest, przeciwko zbrodniczym działaniom rządu Federacji Rosyjskiej na terytorium Gruzji!
Państwo gruzińskie padało ofiarą imperialnej i nienawistnej polityki wszystkich rządów rosyjskich od odzyskania niepodległości.
Wieloletnie podburzanie tendencji separatystycznych w gruzińskich prowincjach, nieuprawnione nadawanie obywatelom gruzińskim rosyjskiego obywatelstwa, a teraz zbrodniczy atak wojskowy - wszystko to pokazuje jak nieobliczalną i wrogą wobec sąsiadów jest Federacja Rosyjska!
Tłumienie demokracji i zamykanie ust opozycji politycznej na terytorium FR, już nie wystarcza? Teraz nadszedł czas niszczenia i mordowania sąsiadów dzięki machinie wojennej zbudowanej na fundamentach zbrodniczej Armii Czerwonej?
Jako obywatel Polski i Unii Europejskiej, cieszący się możliwością głośnego wyrażania swoich opinii, domagam się wycofania wojsk rosyjskich najeźdźców z gruzińskiego terytorium. CAŁEGO terytorium, w tym Osetii Południowej i Abchazji. Okupacja ziemi gruzińskiej nigdy nie zostanie zaakceptowana przez społeczeństwa Wolnego Świata.
Z poważaniem"
-------------------
Wiem, że to mało - ale milczeć nie potrafię.