Dodaj do ulubionych

PRACA W AGGI

01.09.08, 21:09
Mam pytanie jak sie parcuje w sklepach Aggi,jakie zarobki,atmosfera w pracy
ogólnie jakie warunki,rabaty na ubrania etc ??WIe ktoś??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka