martunia_1 01.09.08, 21:09 Mam pytanie jak sie parcuje w sklepach Aggi,jakie zarobki,atmosfera w pracy ogólnie jakie warunki,rabaty na ubrania etc ??WIe ktoś?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj