IP: *.i07-20.onvol.net 11.09.08, 22:07
Drodzy Panstwo, Kijowska, Wierzbowa lub Twardowskiego a moze Sw
Boguslawy, bierzcie sie do pracy bo Panikowski pewnie sie pakuje do
Peru ( its not a joke) z przykroscia widze bardzo czarna przyszlosc
Obserwuj wątek
    • Gość: oli Re: Leopard IP: *.multi-play.net.pl 14.09.08, 16:36
      Arendt swoje dobra tez wyprzedaje ale mysle ze zadna ucieczka tu nie pomoże
      tej ekipie jak kradł za młodu , pozniej jak juz wydoroslał
      to po prostu takim sie juz jest człwoiekiem i robienie wałków ma sie we krwi
      z tad ucieknie a tam mysle ze znowu spokojnie nie usiedza i jakiś wałek wymysla
      , z tym ze wtedy Gringoss nie beda szli do adwokata zeby sprawe załatwić :))

      Tym dwum Panom to juz nie pomoze głeboka AMAZONKA :))) - prosze byc spokojnym
      • Gość: ela Re: Leopard IP: *.multi-play.net.pl 14.09.08, 16:39
        Mysle , ze jak uciekną to zamiast na dopłaty bedzie zrzuta na obu poszukiwanych
        - no niech ludzie dopłaca po 500 do metra - za ich głowy to za kazdego bedzie
        około 1 ml dolarów :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka