Gość: vita IP: *.i07-20.onvol.net 11.09.08, 22:07 Drodzy Panstwo, Kijowska, Wierzbowa lub Twardowskiego a moze Sw Boguslawy, bierzcie sie do pracy bo Panikowski pewnie sie pakuje do Peru ( its not a joke) z przykroscia widze bardzo czarna przyszlosc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oli Re: Leopard IP: *.multi-play.net.pl 14.09.08, 16:36 Arendt swoje dobra tez wyprzedaje ale mysle ze zadna ucieczka tu nie pomoże tej ekipie jak kradł za młodu , pozniej jak juz wydoroslał to po prostu takim sie juz jest człwoiekiem i robienie wałków ma sie we krwi z tad ucieknie a tam mysle ze znowu spokojnie nie usiedza i jakiś wałek wymysla , z tym ze wtedy Gringoss nie beda szli do adwokata zeby sprawe załatwić :)) Tym dwum Panom to juz nie pomoze głeboka AMAZONKA :))) - prosze byc spokojnym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: Leopard IP: *.multi-play.net.pl 14.09.08, 16:39 Mysle , ze jak uciekną to zamiast na dopłaty bedzie zrzuta na obu poszukiwanych - no niech ludzie dopłaca po 500 do metra - za ich głowy to za kazdego bedzie około 1 ml dolarów :)) Odpowiedz Link Zgłoś