Dodaj do ulubionych

Marne derby, wielki wstyd

IP: *.2.20.195.pp.com.pl 27.11.08, 21:07
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Hutnik HKS Marne derby i śnieżni nożownicy IP: *.2.20.195.pp.com.pl 27.11.08, 21:11
      To takie piękne! Ani skandalu ani krwi! Zwykłe bluzgi. Napaleni naiwniacy
      walczą na wyzwiska! Won od Suchych Stawów i grać n derby na stadninie na
      błoniach w stylu Celin Dion!
      • Gość: zdzichud proponuję IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:14
        wprowadzic tajną policję która z magnetofonami zacznie monitorowac jakich sie
        słów uzywa , która je bedzie na bierzaco analizowac i wlepiac mandaty na miejscu

        na przykład: ktos kichnie w ob ecnosci murzyna np.; na przystanku i taki
        policjant od razu zanalizuje czy aby nie kichną jak małpa, i wlepi mandat
        (oczywiscie jesli kichnął jak orangutan)

        nie rozumiem dlaczego bucz\enie na brazylijczyka kojarzy sie od razu gazecie z
        małpą,wy redaktorzy jestescie rasistami bo ode razu zwracacie na to uwage
        normalny człowiek nie rasista w zyciu nie skojarzy zwykłego brazylijczyka z
        małpą , ja na przykład kojarzę takiego brazyla z karnawałem

        proponuje wysłac wszystkich w redakcji na leczenie do psychiatry, moze jakias
        zbiorowa hipnoza pomoze... a moze juz po zabiegu jestescie?
        • Gość: Włodek z Poznania nie do pomyślenia-są filmy, to na wiosnę zamknąć.. IP: *.icpnet.pl 28.11.08, 07:33
          i proces. Krótko i twardo za antysemityzm. W Poznaniu to nie do pomyślenia. Jak
          kilku kiboli na Marszu Równości zawołało "zrobimy z wami, co Hitler z Żydami",
          to i pobożne babulinki przeciw gejom protestujące ich opierniczały. Pomijając,
          to że przeciw zatrzymującym marsz i staruszki pod drodze z targu wyzywały.
          Resume - są filmy, to teraz ostro. Dokładnie tak jak z kibolami Lecha, którzy
          zrobili burdę w Gdańsku. DOŚĆ tolerancji dla PRYMITYWIZMU!
        • Gość: samobójca Koniec świata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 10:54
          To skandal, cały dzień będę miał zepsuty po przeczytaniu tak
          przerażającego newsa. Co tam dzień - ŻYCIE! Chyba popełnię
          samobójstwo...
    • Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: TSW06 Re: Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:44
        a jak było z tym kawałem radka sikorskiego?
        - dlaczego Obama jest po części polakiem?
        - bo jego dziadek zjadł polskiego misjonarza.
        to jak dla mnie jest sto razy większy skandal a poświęcono temu na TVNie dużo
        mniej niż w Polsacie tym "skandalicznym" okrzykom. zresztą nie były one
        skierowane do wszystkich żydów świata a do "kibiców" craxy nazywających samych
        siebie "jude gang"
      • Gość: eRkman Królestwo Niebieskie nie dla nich pisane IP: *.domainunused.net 27.11.08, 21:46
        RUCH
      • Gość: das niedługo każą w garniturach przychodzic na stadion IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:22

        wiadomo,klient w krawacie jest mniej awanturujący się

      • Gość: hehe cenzura szaleje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:10
        na tym portalu można tylko kpić z Sikorskiego, co zresztą różne
        wrońskie i inne pożyteczne głupki na etacie w GW robią.
        Głupie okrzyki o żydach pod stadionem wykonane przez kilku kolesi to
        natomiast wielki skandal.
        Tyle mniej więcej napisałem, ale wycięła cenzura wybiórcza. Widać
        prawdę napisałem.
        • Gość: g noooo tak wycieła IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:18
          ze az nie byłem w stanie przeczytac cytatu w czyjejs odpowiedzi na twój koment
    • Gość: kris namawiali do antysemityzmu... IP: 89.100.63.* 27.11.08, 21:43
      "namawiali do antysemityzmu"??? chyba ta prokurator zyje w innym
      kraju... slowo zyd uznawane jest w Polsce jak zwykla obelga tak
      samo jak h.. kur..a itp. wiec to jest zwykle czepianie sie ze strony
      mediow i robienie z igly widly... tak zeby jakis redaktorek mogl
      wziasc kaske za swoja wierszowke...zalosne. to samo jak buczenie w
      kierunku zawodnika schodzacego z boiska czy jak dochodzi do pilki
      przeciwnik.. co za idioci z piszacych red. przeciez tak samo reaguje
      sie gdy jest to obojetnie murzyn czy Polak, wiec znow red.jakis
      wydziwia moim zdaniem i robi idiotyczna ideologie do tego, ale kto
      ma w tym cel???
      • Gość: franko Re: namawiali do antysemityzmu... IP: *.nat.tvk.wroc.pl 27.11.08, 23:07
        Dokładnie. w Polsce to słowo jest po prostu używane na określenie kogoś chciwego
        albo oszusta. Być może wyznawca tej religii poczuje się obrażony (bo słowo
        wywodzi się od lichwiarzy - w większości Żydów), ale jest jak jest - to nie
        jest jawny antysemityzm.
        Tak samo jak z ze słowem "murzyn". Potocznie oznacza kogoś wykonującego ciężką
        pracę. Nie namawia się do nienawiści czy obraża specjalnie czarnoskórych. Taki
        slang i tyle.

        "Polack" też sie nie najlepiej w stanach kojarzy i co? I nie robi się z tego
        rabanu. Głupie stereotypy i tyle.
      • wiedmak Skoro tak jest uznawane 28.11.08, 07:14
        to nalezy polskojezyczne bydlo oduczyc tak to slowo "Zyd" uznawac, a uzywajacych
        go albo obuchem albo karami finansowymi do tego przekonac. Bo kazdy wie, ze nic
        tak nie leczy plebsu z jego wsiowych nawykow jak kara, nawet niewysoka.
    • Gość: wania malpie buczenie IP: *.sotn.cable.ntl.com 27.11.08, 21:43
      ? o co chodzi z tym buczeniem i kto to wymyslil? Jak Obama wygral wybory to jego zwolennicy robili tak samo. Jak Wesley Snipes w filmie "Pasazer 57" oswobodzil samolot to tez tam buczeli z radosci. niemowie ze nikt niechcial nikogo obrazic ale skad taka roznica w pojmowaniu tego buczenia w Polsce i USA?
      • Gość: fv wycofac z wypozyczalni film IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:28
        nie ma mocnych, tam tez kargul z pawlakiem obrazaja "dzikich", zreszta jak nasz
        minister

        sądy powinny odgórnie nakazac by kazdy miał IQ powyzej 130 i tyle
        to załatwi sprawę
    • Gość: pichichi Marne derby, wielki wstyd IP: *.dora.pl 27.11.08, 21:46
      pięciu idiotów śpiewało a wyborcza robi aferę na 10 fajerek. Proponuję przetłumaczyć tekst i wysłać do fifa. Warszawka za to zawsze ę ą tylko, że .urwy lecą na dobroczyńcę Waltera!!
    • Gość: JO Jak to? IP: *.68.70.221.kutno70.tnp.pl 27.11.08, 21:49
      Jak to?? To za naklanianie do antysemityzmu grozi do 2 lat wiezienia
      a za sam antysemityzm kibice nie zostana ukarani??? Co to jest za
      prawo!! Moze ktos po rostu nie chce czy tez nie chce mu sie walczyc
      z kibolami


      Kibic Wisły Kraków
      • Gość: ncv czy gazeta kiedys stanie w obronie łysych???????? IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:03
        co z łysymi??????

        w kazdym meczu gdy schodzi łysy piłkarz,
        wszyscy krzyczą "ty łysy ch...u!"

        jawna dyskryminacja,tak nie moze byc, byle łysy jest wytykany w naszym
        społeczenstwie, wielkie halo robią z łysej głowy

        jeszcze biedny dres w kompleksy wpadnie tak jak niektórzy czarni piłkarze
    • Gość: amol Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.virnxx11.dynamic.dsl.tele.dk 27.11.08, 21:58
      Moze wreszcie Wy dziennikarze dolaczycie do grona tych, ktorzy sa
      kibicami lub wspieraja kibicow. Za chwiel zaczniecie stawiac
      pomniki, jak ich ladnie okreslacie, kibolom. Zacznijcie w swoich
      artykulach nazywac rzeczy po imieniu. Nie kibole ani pseudokibice, a
      bandyci i smierdzaca cholota bez zasad i honoru.
    • Gość: tomaszewski Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.gdynia.mm.pl 27.11.08, 22:08
      i tak nikt nie przebije kibicow LKS -u
      img143.imageshack.us/my.php?image=11903129oc4.jpg
    • Gość: juri [...] IP: *.beta.furrynet.org 27.11.08, 22:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: WG Re: cioty z wyborczej znów zieją nienawiścią IP: *.ghnet.pl 27.11.08, 22:33
        z ciebie za to taki yntelygent, że kupa śmichu...
      • Gość: adios na zmywak! IP: 193.192.62.* 27.11.08, 23:04
        Dorwał sie taki do komputera i absolwenta gimnazjum struga...
        • Gość: a a ty co? IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:33
          tez cwaniak z miodem w uszach
    • Gość: puchatek Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.adsl.wanadoo.nl 27.11.08, 22:27
      jako kibic cracovii jestem zazenowany...
    • Gość: anag Marne derby, wielki wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 22:30
      TVN + "Gazeta Wybiórcza"= "Legia Walter" dlatego nie dziwi mnie, że właśnie TVN
      był bardziej zainteresowany nagłośnieniem tej sprawy niż sama Cracovia.
      • Gość: hej Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:14
        ITI i TVN to ... no ci w jarmułkach. każdy kto spiewa coś złego o
        Ż... lub o Legii do jest uznawany przez nich za ich osobistego wroga.
    • Gość: Leszka za Leszka Chyba, że opluwa kibe(l) IP: 89.108.200.* 27.11.08, 22:32
      ```KL Ekstraklasy SA, która jest bardzo wyczulona na wszelkie przejawy ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu.'''
      Sprawa Ekwueme na łksie.
      • Gość: Ja Re: Chyba, że opluwa kibe(l) IP: *.ghnet.pl 27.11.08, 22:36
        KL Ekstraklasy to chyba niezbyt fortunna nazwa w tym kontekście :-ppp
        Popraw się, gazetko aborcza...
    • Gość: pegaz Marne derby, wielki wstyd IP: *.net.autocom.pl 27.11.08, 22:44
      szkoda że autor zapomniał nadmienić o tym że spiker na Cracovii nie prosił o
      kulturalny i spokojny doping ze strony kibiców Pasów gdy ci wyzywali Wisłę i
      piłkarzy Wisły( to należy do obowiązku spikera).Dlaczego nikt nie pisze o
      śnieżkach lecących w kierunku arbitrów i piłkarzy Wisły...????>>>>
    • Gość: Skin to juz nawet se pobuczeć nie można? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 22:46
      a co z wolnościa słowa i przekonań?
      • Gość: hf nie mozna, nie ma, nie było i nie bedzie! IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:35
        .
    • curtislemay Re: Marne derby, wielki wstyd 27.11.08, 23:00
      NIECH NAM ŻYJĄ MAŁPIE POHUKIWANIA
      • Gość: Turek Re: IP: *.ists.pl 28.11.08, 11:05
        to nie malpie pohukiwania tylko szczekanie (ze niby wisla=psy)
        na wislakow szczekało sie zawsze, niezaleznie od tego czy grał tam Cleber
        szczeka sie zreszta glownie na Baszczynskiego, ktory biały jest jak snieg
    • Gość: fanka futbolu Marne derby, wielki wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:31
      Taka ciekawostka, dla czego nad artykułem jest zdjęcie z meczu Lechii Gdańsk ? A
      co do kiboli to... We Włoszech i Anglii sobie poradzili u nas też by mogli, bo
      zachowania są skandaliczne, a po ukaraniu klubu i kiboli odechciałoby im się
      bluzgać.
      • Gość: as Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:40
        gdzie sobie poradzili???????
        w angli? nie zartuj sobie ,nawet miesiac temu była sprawa dotyczaca totenhamu i
        rasistowskich piosenek,co kolejkę ligowa sa jakies akcje ,a we włosze3ch to
        chleb powszedni
      • Gość: Bleee Re: Marne derby, wielki wstyd IP: 80.50.54.* 28.11.08, 10:05
        Gość portalu: fanka futbolu napisał(a):

        > Taka ciekawostka, dla czego nad artykułem jest zdjęcie z meczu Lechii Gdańsk ?
        > A
        > co do kiboli to... We Włoszech i Anglii sobie poradzili u nas też by mogli, bo
        > zachowania są skandaliczne, a po ukaraniu klubu i kiboli odechciałoby im się
        > bluzgać.

        We Włoszech sobie nie poradzili podobnie jak w Hiszpanii,czasami wszędzie tak bywa.
    • Gość: purify nienawidzę antysemityzmu IP: *.chello.pl 27.11.08, 23:40
      i jebanych antysemitów.
      • Gość: s Re: nienawidzę antysemityzmu IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:43
        wyzywanie kibiców cracovi od zydów to nie antysemityzm, tak samo oni wyzywaja
        kibiców wisły od psów, to co? ... antyanimalizm ?
        takie maja nazwy i tyle, jak ktos nie jest w temacie to niech sie głupio nie
        wypowiada bo sie błazni
    • Gość: taa buczeli jak malpy a to straszne, mysle, ze nie... IP: *.punkt.pl 27.11.08, 23:43
      ...mamy wiekszych problemow teraz niz buczenie kibicow na meczach
      • Gość: ss Re: buczeli jak malpy a to straszne, mysle, ze ni IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:47
        to moze byc problem dla zoologów, kiedys małpy huczały(hu hu hu) ale nie jak
        sowy tylko po swojemu
        okazuje sie ze teraz buczą a moze mucza jak krowy, przez to globalne ocieplenie
        ewolucja czyni jakies anomalia.... straszne

        obejzalem wlasnie porsmouth milan, nagole tez jak te krowie małpy - huczą jak
        sie patrzy
        • guru133 Małpie buczenie tom odpowiedź na antysemickie 28.11.08, 00:54
          wrzaski. I jedno i drugie jest przejawem debilizmu i dobrze by było żeby
          kreatorzy tych działań zdali sobie z tego sprawę, ale obawiam się że ich
          inteligencja na to nie pozwoli.
          • Gość: bgf wiesz co, idz pod stadion ,głoś IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:59
            najwyższą prawdę, uswiadamiaj ludzi
    • Gość: !!!!!!!!!!!!!!!! zrozumcie to w końcu!... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:06
      zrozumcie w końcu, panowie z GW i ITI, że nie wszyscy na tym świecie
      kochają was, Żydów!
    • Gość: fajnyfacet Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:08
      Nigdy nie wyrażałem opinii.... Nie czytałem poprzednich Mam pytanie:
      Czy Pam Sędzia Piłkarski meczu zareagował?Czy mógł zareagować?
      Jeżeli jakiekolwiek rel-akcje opisywane w ww. temacie miały miejsce?
      • Gość: wer Re: Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wiel IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:26
        sedzia widocznie był trzeźwy,o dziwo, i nie skojarzył buczenia z małpą,a po
        rozejrzeniu sie i nie wypatrzeniu nikogo na stadionie w jarmułce po okrzykach
        "zydzi", skojarzył je z nazwą kibiców cracowi
        takze brawa dla sedziego za trzeźwosc umysłu
    • Gość: Macin Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.man.sealnet.kluczbork.net 28.11.08, 00:32
      "w piecach" gineli także polacy i cyganie , a sformułowanie "pie...ni żydzi"
      nie jest objawem rasizmu ("żyd pie...ny" już tak), także nierozumiem gdzie
      dziennikarzyna GW dopatrzyła się tam antysemtizmu ?
    • mi-c Marne derby, wielki wstyd 28.11.08, 00:42
      Tak to wygladalo na filmie:

      pl.youtube.com/watch?v=025Eb11Vpqs
      Ocencie Panstwo sami. Tak dzialo sie od dawna, tylko jakos nikt o tym
      pisac nie chcial. W relacji GW z meczu tez zapomnieli wspomniec:
      miasta.gazeta.pl/krakow/1,35800,5995212,Derby_bezmyslnosci.html

      GW - bierzecie udzial w wielkiej hipokryzji i jestescie za to
      wspolodpowiedzialni!



    • Gość: tadekts "DO pieca" bo chłopak leżał a było zimno IP: *.chello.pl 28.11.08, 00:54
      Jaki antysemityzm chciano by się nie przeziebil
    • Gość: grzegorz lato Jakie "derby?" taki wstyd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 02:03
      KIBOL TO ŚMIEĆ! KIBOL TO WSTYD i ŻENADA! I były "derby"??? Że w
      Krakowie??? WOW... A kogo to obchodzi???? I tak w "lidze" grają w
      inną piłkę niż na całym świecie...
      • Gość: mar Re: Jakie "derby?" taki wstyd... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 08:26
        Obchodzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce, dużo więcej niż jakieś problemy
        "biednych uciskanych gejów". A jak Ciebie nie obchodzi to nie musisz się
        interesować ani czytać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka