Gość: HKS IP: *.2.20.195.pp.com.pl 27.11.08, 21:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Hutnik HKS Marne derby i śnieżni nożownicy IP: *.2.20.195.pp.com.pl 27.11.08, 21:11 To takie piękne! Ani skandalu ani krwi! Zwykłe bluzgi. Napaleni naiwniacy walczą na wyzwiska! Won od Suchych Stawów i grać n derby na stadninie na błoniach w stylu Celin Dion! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzichud proponuję IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:14 wprowadzic tajną policję która z magnetofonami zacznie monitorowac jakich sie słów uzywa , która je bedzie na bierzaco analizowac i wlepiac mandaty na miejscu na przykład: ktos kichnie w ob ecnosci murzyna np.; na przystanku i taki policjant od razu zanalizuje czy aby nie kichną jak małpa, i wlepi mandat (oczywiscie jesli kichnął jak orangutan) nie rozumiem dlaczego bucz\enie na brazylijczyka kojarzy sie od razu gazecie z małpą,wy redaktorzy jestescie rasistami bo ode razu zwracacie na to uwage normalny człowiek nie rasista w zyciu nie skojarzy zwykłego brazylijczyka z małpą , ja na przykład kojarzę takiego brazyla z karnawałem proponuje wysłac wszystkich w redakcji na leczenie do psychiatry, moze jakias zbiorowa hipnoza pomoze... a moze juz po zabiegu jestescie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek z Poznania nie do pomyślenia-są filmy, to na wiosnę zamknąć.. IP: *.icpnet.pl 28.11.08, 07:33 i proces. Krótko i twardo za antysemityzm. W Poznaniu to nie do pomyślenia. Jak kilku kiboli na Marszu Równości zawołało "zrobimy z wami, co Hitler z Żydami", to i pobożne babulinki przeciw gejom protestujące ich opierniczały. Pomijając, to że przeciw zatrzymującym marsz i staruszki pod drodze z targu wyzywały. Resume - są filmy, to teraz ostro. Dokładnie tak jak z kibolami Lecha, którzy zrobili burdę w Gdańsku. DOŚĆ tolerancji dla PRYMITYWIZMU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samobójca Koniec świata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 10:54 To skandal, cały dzień będę miał zepsuty po przeczytaniu tak przerażającego newsa. Co tam dzień - ŻYCIE! Chyba popełnię samobójstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TSW06 Re: Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:44 a jak było z tym kawałem radka sikorskiego? - dlaczego Obama jest po części polakiem? - bo jego dziadek zjadł polskiego misjonarza. to jak dla mnie jest sto razy większy skandal a poświęcono temu na TVNie dużo mniej niż w Polsacie tym "skandalicznym" okrzykom. zresztą nie były one skierowane do wszystkich żydów świata a do "kibiców" craxy nazywających samych siebie "jude gang" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eRkman Królestwo Niebieskie nie dla nich pisane IP: *.domainunused.net 27.11.08, 21:46 RUCH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: das niedługo każą w garniturach przychodzic na stadion IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:22 wiadomo,klient w krawacie jest mniej awanturujący się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe cenzura szaleje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:10 na tym portalu można tylko kpić z Sikorskiego, co zresztą różne wrońskie i inne pożyteczne głupki na etacie w GW robią. Głupie okrzyki o żydach pod stadionem wykonane przez kilku kolesi to natomiast wielki skandal. Tyle mniej więcej napisałem, ale wycięła cenzura wybiórcza. Widać prawdę napisałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g noooo tak wycieła IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:18 ze az nie byłem w stanie przeczytac cytatu w czyjejs odpowiedzi na twój koment Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris namawiali do antysemityzmu... IP: 89.100.63.* 27.11.08, 21:43 "namawiali do antysemityzmu"??? chyba ta prokurator zyje w innym kraju... slowo zyd uznawane jest w Polsce jak zwykla obelga tak samo jak h.. kur..a itp. wiec to jest zwykle czepianie sie ze strony mediow i robienie z igly widly... tak zeby jakis redaktorek mogl wziasc kaske za swoja wierszowke...zalosne. to samo jak buczenie w kierunku zawodnika schodzacego z boiska czy jak dochodzi do pilki przeciwnik.. co za idioci z piszacych red. przeciez tak samo reaguje sie gdy jest to obojetnie murzyn czy Polak, wiec znow red.jakis wydziwia moim zdaniem i robi idiotyczna ideologie do tego, ale kto ma w tym cel??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franko Re: namawiali do antysemityzmu... IP: *.nat.tvk.wroc.pl 27.11.08, 23:07 Dokładnie. w Polsce to słowo jest po prostu używane na określenie kogoś chciwego albo oszusta. Być może wyznawca tej religii poczuje się obrażony (bo słowo wywodzi się od lichwiarzy - w większości Żydów), ale jest jak jest - to nie jest jawny antysemityzm. Tak samo jak z ze słowem "murzyn". Potocznie oznacza kogoś wykonującego ciężką pracę. Nie namawia się do nienawiści czy obraża specjalnie czarnoskórych. Taki slang i tyle. "Polack" też sie nie najlepiej w stanach kojarzy i co? I nie robi się z tego rabanu. Głupie stereotypy i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
wiedmak Skoro tak jest uznawane 28.11.08, 07:14 to nalezy polskojezyczne bydlo oduczyc tak to slowo "Zyd" uznawac, a uzywajacych go albo obuchem albo karami finansowymi do tego przekonac. Bo kazdy wie, ze nic tak nie leczy plebsu z jego wsiowych nawykow jak kara, nawet niewysoka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wania malpie buczenie IP: *.sotn.cable.ntl.com 27.11.08, 21:43 ? o co chodzi z tym buczeniem i kto to wymyslil? Jak Obama wygral wybory to jego zwolennicy robili tak samo. Jak Wesley Snipes w filmie "Pasazer 57" oswobodzil samolot to tez tam buczeli z radosci. niemowie ze nikt niechcial nikogo obrazic ale skad taka roznica w pojmowaniu tego buczenia w Polsce i USA? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fv wycofac z wypozyczalni film IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:28 nie ma mocnych, tam tez kargul z pawlakiem obrazaja "dzikich", zreszta jak nasz minister sądy powinny odgórnie nakazac by kazdy miał IQ powyzej 130 i tyle to załatwi sprawę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pichichi Marne derby, wielki wstyd IP: *.dora.pl 27.11.08, 21:46 pięciu idiotów śpiewało a wyborcza robi aferę na 10 fajerek. Proponuję przetłumaczyć tekst i wysłać do fifa. Warszawka za to zawsze ę ą tylko, że .urwy lecą na dobroczyńcę Waltera!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Jak to? IP: *.68.70.221.kutno70.tnp.pl 27.11.08, 21:49 Jak to?? To za naklanianie do antysemityzmu grozi do 2 lat wiezienia a za sam antysemityzm kibice nie zostana ukarani??? Co to jest za prawo!! Moze ktos po rostu nie chce czy tez nie chce mu sie walczyc z kibolami Kibic Wisły Kraków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ncv czy gazeta kiedys stanie w obronie łysych???????? IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:03 co z łysymi?????? w kazdym meczu gdy schodzi łysy piłkarz, wszyscy krzyczą "ty łysy ch...u!" jawna dyskryminacja,tak nie moze byc, byle łysy jest wytykany w naszym społeczenstwie, wielkie halo robią z łysej głowy jeszcze biedny dres w kompleksy wpadnie tak jak niektórzy czarni piłkarze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amol Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.virnxx11.dynamic.dsl.tele.dk 27.11.08, 21:58 Moze wreszcie Wy dziennikarze dolaczycie do grona tych, ktorzy sa kibicami lub wspieraja kibicow. Za chwiel zaczniecie stawiac pomniki, jak ich ladnie okreslacie, kibolom. Zacznijcie w swoich artykulach nazywac rzeczy po imieniu. Nie kibole ani pseudokibice, a bandyci i smierdzaca cholota bez zasad i honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomaszewski Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.gdynia.mm.pl 27.11.08, 22:08 i tak nikt nie przebije kibicow LKS -u img143.imageshack.us/my.php?image=11903129oc4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri [...] IP: *.beta.furrynet.org 27.11.08, 22:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WG Re: cioty z wyborczej znów zieją nienawiścią IP: *.ghnet.pl 27.11.08, 22:33 z ciebie za to taki yntelygent, że kupa śmichu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adios na zmywak! IP: 193.192.62.* 27.11.08, 23:04 Dorwał sie taki do komputera i absolwenta gimnazjum struga... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a a ty co? IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:33 tez cwaniak z miodem w uszach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puchatek Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.adsl.wanadoo.nl 27.11.08, 22:27 jako kibic cracovii jestem zazenowany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anag Marne derby, wielki wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 22:30 TVN + "Gazeta Wybiórcza"= "Legia Walter" dlatego nie dziwi mnie, że właśnie TVN był bardziej zainteresowany nagłośnieniem tej sprawy niż sama Cracovia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:14 ITI i TVN to ... no ci w jarmułkach. każdy kto spiewa coś złego o Ż... lub o Legii do jest uznawany przez nich za ich osobistego wroga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszka za Leszka Chyba, że opluwa kibe(l) IP: 89.108.200.* 27.11.08, 22:32 ```KL Ekstraklasy SA, która jest bardzo wyczulona na wszelkie przejawy ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu.''' Sprawa Ekwueme na łksie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Chyba, że opluwa kibe(l) IP: *.ghnet.pl 27.11.08, 22:36 KL Ekstraklasy to chyba niezbyt fortunna nazwa w tym kontekście :-ppp Popraw się, gazetko aborcza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pegaz Marne derby, wielki wstyd IP: *.net.autocom.pl 27.11.08, 22:44 szkoda że autor zapomniał nadmienić o tym że spiker na Cracovii nie prosił o kulturalny i spokojny doping ze strony kibiców Pasów gdy ci wyzywali Wisłę i piłkarzy Wisły( to należy do obowiązku spikera).Dlaczego nikt nie pisze o śnieżkach lecących w kierunku arbitrów i piłkarzy Wisły...????>>>> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skin to juz nawet se pobuczeć nie można? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 22:46 a co z wolnościa słowa i przekonań? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hf nie mozna, nie ma, nie było i nie bedzie! IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:35 . Odpowiedz Link Zgłoś
curtislemay Re: Marne derby, wielki wstyd 27.11.08, 23:00 NIECH NAM ŻYJĄ MAŁPIE POHUKIWANIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Turek Re: IP: *.ists.pl 28.11.08, 11:05 to nie malpie pohukiwania tylko szczekanie (ze niby wisla=psy) na wislakow szczekało sie zawsze, niezaleznie od tego czy grał tam Cleber szczeka sie zreszta glownie na Baszczynskiego, ktory biały jest jak snieg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka futbolu Marne derby, wielki wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:31 Taka ciekawostka, dla czego nad artykułem jest zdjęcie z meczu Lechii Gdańsk ? A co do kiboli to... We Włoszech i Anglii sobie poradzili u nas też by mogli, bo zachowania są skandaliczne, a po ukaraniu klubu i kiboli odechciałoby im się bluzgać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:40 gdzie sobie poradzili??????? w angli? nie zartuj sobie ,nawet miesiac temu była sprawa dotyczaca totenhamu i rasistowskich piosenek,co kolejkę ligowa sa jakies akcje ,a we włosze3ch to chleb powszedni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleee Re: Marne derby, wielki wstyd IP: 80.50.54.* 28.11.08, 10:05 Gość portalu: fanka futbolu napisał(a): > Taka ciekawostka, dla czego nad artykułem jest zdjęcie z meczu Lechii Gdańsk ? > A > co do kiboli to... We Włoszech i Anglii sobie poradzili u nas też by mogli, bo > zachowania są skandaliczne, a po ukaraniu klubu i kiboli odechciałoby im się > bluzgać. We Włoszech sobie nie poradzili podobnie jak w Hiszpanii,czasami wszędzie tak bywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: purify nienawidzę antysemityzmu IP: *.chello.pl 27.11.08, 23:40 i jebanych antysemitów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: nienawidzę antysemityzmu IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:43 wyzywanie kibiców cracovi od zydów to nie antysemityzm, tak samo oni wyzywaja kibiców wisły od psów, to co? ... antyanimalizm ? takie maja nazwy i tyle, jak ktos nie jest w temacie to niech sie głupio nie wypowiada bo sie błazni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taa buczeli jak malpy a to straszne, mysle, ze nie... IP: *.punkt.pl 27.11.08, 23:43 ...mamy wiekszych problemow teraz niz buczenie kibicow na meczach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: buczeli jak malpy a to straszne, mysle, ze ni IP: *.range86-147.btcentralplus.com 27.11.08, 23:47 to moze byc problem dla zoologów, kiedys małpy huczały(hu hu hu) ale nie jak sowy tylko po swojemu okazuje sie ze teraz buczą a moze mucza jak krowy, przez to globalne ocieplenie ewolucja czyni jakies anomalia.... straszne obejzalem wlasnie porsmouth milan, nagole tez jak te krowie małpy - huczą jak sie patrzy Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Małpie buczenie tom odpowiedź na antysemickie 28.11.08, 00:54 wrzaski. I jedno i drugie jest przejawem debilizmu i dobrze by było żeby kreatorzy tych działań zdali sobie z tego sprawę, ale obawiam się że ich inteligencja na to nie pozwoli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bgf wiesz co, idz pod stadion ,głoś IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:59 najwyższą prawdę, uswiadamiaj ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!!!!!!!!!!!!!!! zrozumcie to w końcu!... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:06 zrozumcie w końcu, panowie z GW i ITI, że nie wszyscy na tym świecie kochają was, Żydów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajnyfacet Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wielki... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 00:08 Nigdy nie wyrażałem opinii.... Nie czytałem poprzednich Mam pytanie: Czy Pam Sędzia Piłkarski meczu zareagował?Czy mógł zareagować? Jeżeli jakiekolwiek rel-akcje opisywane w ww. temacie miały miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wer Re: Puchar Ekstraklasy: Marne derby Krakowa, wiel IP: *.range86-147.btcentralplus.com 28.11.08, 00:26 sedzia widocznie był trzeźwy,o dziwo, i nie skojarzył buczenia z małpą,a po rozejrzeniu sie i nie wypatrzeniu nikogo na stadionie w jarmułce po okrzykach "zydzi", skojarzył je z nazwą kibiców cracowi takze brawa dla sedziego za trzeźwosc umysłu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macin Re: Marne derby, wielki wstyd IP: *.man.sealnet.kluczbork.net 28.11.08, 00:32 "w piecach" gineli także polacy i cyganie , a sformułowanie "pie...ni żydzi" nie jest objawem rasizmu ("żyd pie...ny" już tak), także nierozumiem gdzie dziennikarzyna GW dopatrzyła się tam antysemtizmu ? Odpowiedz Link Zgłoś
mi-c Marne derby, wielki wstyd 28.11.08, 00:42 Tak to wygladalo na filmie: pl.youtube.com/watch?v=025Eb11Vpqs Ocencie Panstwo sami. Tak dzialo sie od dawna, tylko jakos nikt o tym pisac nie chcial. W relacji GW z meczu tez zapomnieli wspomniec: miasta.gazeta.pl/krakow/1,35800,5995212,Derby_bezmyslnosci.html GW - bierzecie udzial w wielkiej hipokryzji i jestescie za to wspolodpowiedzialni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadekts "DO pieca" bo chłopak leżał a było zimno IP: *.chello.pl 28.11.08, 00:54 Jaki antysemityzm chciano by się nie przeziebil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegorz lato Jakie "derby?" taki wstyd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 02:03 KIBOL TO ŚMIEĆ! KIBOL TO WSTYD i ŻENADA! I były "derby"??? Że w Krakowie??? WOW... A kogo to obchodzi???? I tak w "lidze" grają w inną piłkę niż na całym świecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: Jakie "derby?" taki wstyd... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 08:26 Obchodzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce, dużo więcej niż jakieś problemy "biednych uciskanych gejów". A jak Ciebie nie obchodzi to nie musisz się interesować ani czytać Odpowiedz Link Zgłoś