Dodaj do ulubionych

Rajd ku czci SS Bandery!!!!

06.08.09, 09:18
Moim zdaniem rajd powinien nosić nazwę „Śladami ofiar Stepana
Bandery”, wtedy może byłby do przełknięcia, no i oczywiście żeby
intencje organizatorów miały służyć rzeczywistemu pojednaniu, a nie
tylko prowokacji. Haniebnej prowokacji, która plami pamięć
zamordowanych dzieci, kobiet i starców. Z rąk ukraińskich
nacjonalistów zginęło 8 osób z mojej rodziny były to głównie dzieci
i kobiety. Naprawdę ogromny bohaterstwem jest mordować bezbronnych i
na ich ciałach budować swoją państwowość. Niccolo Machiavelli
napisał, że: „…są dwa sposoby prowadzenia walki. Jeden – prawem,
drugi – siłą, pierwszy sposób jest ludzki, drugi zwierzęcy”. Bandera
w swoich zbrodniczych czynach uciekał się zawsze do tego drugiego
zwierzęcego, dla mnie nie był człowiekiem i nigdy nie będzie tylko
Ce chien impur- plugawym psem. Ci młodzi nieszczęśnicy na rowerach
na pewno wiedzą o tym wszystkim i właśnie najbardziej przerażające
jest to, że taką osobę wybrali na swojego bohatera. Teraz czekam na
nowe wiadomości typu: Młodzi Serbowie przejadą przez Srebrenice
śladami Ratko Mladića. Po aferze i skandalu, do jakiego doszło z
Banderą nic mnie już nie zdziwi. Na koniec pozwolę sobie na
parafrazę słów F. Petrarki „ Wynik sprawiedliwej walki, podjętej
przeciw brutalnej przemocy, będzie pomyślny, gdyż nie wygasła
jeszcze starodawna moc ducha polskiego”.
Obserwuj wątek
    • valmont80 Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 06.08.09, 09:19
      APELUJĘ DO RZĄDU UKRAINY O ODDANIE MI I MOJEJ RODZINIE ZIEMI I
      MAJATKU POD LWOWEM ORAZ KAMIENICY W CENTRUM LWOWA!!! ZGADZAM SIĘ NA
      WYPAŁACENIE ODPOWIEDNIEGO EKWIWALNETU ZA UTRACONY MAJĄTEK. MAM
      NADZIEJĘ, ŻE Z CZASEM RZĄD NA UKRAINIE PRZYJMIE ZACHODNI
      CYWILIZOWANY MODEL SPRAWOWANIA WŁADZY NIE OPARTY NA CHORYM
      NACIONALIŹMIE I GLORYFIKACJI MORDERCÓW, WTEDY MOŻE UKRAINA BĘDZIE
      POWAŻNIE TRAKTOWANA PRZEZ UE I SWOICH WSCHODNICH SĄSIADÓW ROSJĘ. JAK
      NARAZIE WIDZĘ, ŻE SZYBCIEJ DO UE PRZYSTĄPI TURCJA ZUPEŁNIE ODMIENNA
      KULTUROWO OD RESZTY EUROPY, NIŻ UKRAINA ZACOFANA GOSPODARCZO I
      NIEUMIEJĄCA RZETELNIE OCENIĆ SWOICH DOKONAŃ HISTORYCZNYCH I
      TERAŹNIEJSZYCH.
    • valmont80 Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 06.08.09, 09:20
      Przemyśl pozdrawia Kraków!!! Miejmy nadzieję, że w Przemyślu
      przywitają ich tak serdecznie, że zostaną tu na dłużej i przerwą
      swoją niesamowitą podróż, a jeżeli tak się nie stanie i zapragną
      zwiedzić Polskę, to w Krakowie przywitajcie ich serdecznie z
      prawdziwym duchem Polskiej gościnności. „ Wynik sprawiedliwej walki,
      podjętej przeciw brutalnej przemocy, będzie pomyślny, gdyż nie
      wygasła jeszcze starodawna moc ducha polskiego”.

    • angrusz1 Trudno zabronić 06.08.09, 14:15
      podróżowania po Polsce .

      Ale najważniejsi politycy winni głośno mówić , że UPA i OUN to
      zbrodnicze organizacje .

      Lech Kaczyński winien być obecny przy obchodach rocznicy rzezi na
      Wołyniu .
      • nrtp Re: Trudno zabronić 06.08.09, 14:26
        rzucać kamieniami w tych dziadów ! mordercy z upa, faszyści ! zakaz wjazdu do
        Polski zwyrodnialcy !!!
        • bombullo Re: Oswiecim i chwatit! 06.08.09, 15:17
          Przypilnowac a nawet eskortowac do Oswiecimia i wpie...c kalmuqw
          do komnaty i poczestowac Cyklonem B.
          Sukinsyny maja czelnosc.
          A gdybysmy my wybrali sie na rajd szlakiem Chrobrego do Kijowa?
          A qrdupel K.przyjaciela se znalazl.II kadencje ma na Ukrainie jak w
          pysk strzelil!
          Ciekawe ilu Polakow-swiadkow i rodzin pomordowanych glosowalo na
          tego cymbala?
          • emelem1 Re: Oswiecim i chwatit! 06.08.09, 23:08
            Chrobry nie mordował Ukrainców
            • bombullo Re: Oswiecim i chwatit! 07.08.09, 01:57
              Nie wiadomo.Swiadkowie nie zyja.
              Podejrzewam jednak,ze kilq moglo sie nawinac pod mieczyki naszych
              wojow bo nie byla to raczej pokojowa wizyta.Prawdaz?
              Jeszcze jedno.O ile sie nie mylae to Ukraincy musza miec wizy
              wjazdowe do kraju UE,tak?Kto te dokumenty im dal i dlaczego?
      • venus99 Re: Trudno zabronić 07.08.09, 15:47
        bękartom po Banderze nie zabrania sie podróżowania po Polsce ale
        propagowania tego bandyty i mordercy.
    • marcelmilau Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 06.08.09, 23:38
      forum
      oświęcim o rajdzie banderowców


      na
      temat rajdu prezydent oświęcimia
    • valmont80 Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 07.08.09, 12:00
      www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090807/PRZEMYSL/709688107

      www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090806/REGION00/778320749

    • valmont80 Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 07.08.09, 12:17
      " Jakie szcząście że nie można tego dożyć gdy wróg na twym grobie
      kwiaty złoży"
      K.K. Baczyński
    • peteen No i po ptokach... 07.08.09, 14:04
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6905533,Rajd_sladami_Bandery__MSWiA_zakazalo_uczestnikom_wjazdu.html
    • valmont80 Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 07.08.09, 16:36
      Hip Hip Hura!!!! I skończyły się mrzonki o Ukrainie, aż po Kraków. I
      oby nam Polakom ta sytuacja dała do myślenia, czy na pewno za
      wszelką cenę z Ukrainą trzeba utrzymywać bardzo dobre stosunki, bo
      może wystarczą po prostu dobre. A Was ze Związku Ukraińców w Polsce
      od dzisiaj bacznie obserwujemy i patrzymy, na co wydajecie pieniądze
      Polskich podatników i czy nie są one przypadkiem przeznaczane na
      krzewienie wśród młodzieży nacjonalizmu i banderowskiej ideologii.
      Duch w Polskim Narodzie nie ginie widać to było na przejściu w
      Medyce. Dziękujemy!!!!
      Przemyśl serdecznie pozdrawia Kraków!!!

      P.s. Waszą konspiracyjną organizację "Kamieniarz" obserwujemy też.
      • czesiekkk Re: Rajd ku czci SS Bandery!!!! 07.08.09, 20:22
        I tu się nie zgadzam, po to jest państwo np. ABW, CBŚ, SG żeby obserwować. Nie
        może być tak, że dopiero protest obywatelski powoduje, że państwo zaczyna
        wykonywać swoje zadania.
        Chyba było tak, że czynniki polityczne, antyrosyjskie, chciały pamięć o
        pomordowanych Polakach poświęcić w imię dobrych stosunków z Ukrainą.
        Jeżeli tak było naprawdę, to polski establishment polityczny powinien się
        wstydzić, bo ciągłe konfliktowanie się z Rosją nie jest tego warte.
        • czerwony-ruski-pedal nasze służby są do d$%y 07.08.09, 22:59
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka