Dodaj do ulubionych

Tygrys - nowosądecki pies ratownik

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.03, 21:04
Panowie Strażacy z Nowego Sącza i innych ośrodków. Życzę powodzenia Wam i
waszym podopiecznym (psom). Wiem, że jesteście fachowcami, o czym miałem
możliwość przekonać się osobiście. Szczęśliwego powrotu do domu!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka