Gość: Kynolog
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.12.03, 21:04
Panowie Strażacy z Nowego Sącza i innych ośrodków. Życzę powodzenia Wam i
waszym podopiecznym (psom). Wiem, że jesteście fachowcami, o czym miałem
możliwość przekonać się osobiście. Szczęśliwego powrotu do domu!