peteen
30.12.03, 11:49
dla mnie giertych jest debeściak...
:c)
Robert Kwiatkowski - NIEŚMIERTELNY
Andrzej Olechowski - CZŁOWIEK BEZ TWARZY
Roman Giertych - KOŃ KTORY MÓWI
o.Tadeusz Rydzyk - OJCIEC CHRZESTNY
Tomasz Nałęcz - PRZYPADKOWY BOHATER
Aleksandra Jakubowska - PRAWDZIWE KŁAMSTWA
Maciej Płażyński - NA WŁASNĄ RĘKĘ
Leszek Miller - STIUART MALUTKI
Jolanta Kwasniewska - PRACUJĄCA DZIEWCZYNA
Adam Michnik - BUNTOWNIK Z WYBORU
Bracia Kaczyńscy - ATAK KLONÓW
Renata Beger - DZIKIE ŻĄDZE
Marek Pol - WIELE HAŁASU O NIC
Marian Krzaklewski - CZŁOWIEK WIDMO
Izabela Sierakowska - POWRÓT RÓŻOWEJ PANTERY
Zbigniew Ziobro - POLOWANIE NA CZERWONY PAŹDZIERNIK
A oto wyniki głosowań grupowych:
Członkowie Unii Wolności - SAMI SWOI
Liga Polskich Rodzin - PLANETA MAŁP
Rada Polityki Pieniężnej - NIETYKALNI
wszyscy posłowie- TRUMAN SHOW
przy czym Komisja budżetowa wybrała OTCHŁAŃ
a Komisja śledcza - PSYCHOZA