Dodaj do ulubionych

ulubione filmy polityków (z netu)...

30.12.03, 11:49
dla mnie giertych jest debeściak...
:c)

Robert Kwiatkowski - NIEŚMIERTELNY
Andrzej Olechowski - CZŁOWIEK BEZ TWARZY
Roman Giertych - KOŃ KTORY MÓWI
o.Tadeusz Rydzyk - OJCIEC CHRZESTNY
Tomasz Nałęcz - PRZYPADKOWY BOHATER
Aleksandra Jakubowska - PRAWDZIWE KŁAMSTWA
Maciej Płażyński - NA WŁASNĄ RĘKĘ
Leszek Miller - STIUART MALUTKI
Jolanta Kwasniewska - PRACUJĄCA DZIEWCZYNA
Adam Michnik - BUNTOWNIK Z WYBORU
Bracia Kaczyńscy - ATAK KLONÓW
Renata Beger - DZIKIE ŻĄDZE
Marek Pol - WIELE HAŁASU O NIC
Marian Krzaklewski - CZŁOWIEK WIDMO
Izabela Sierakowska - POWRÓT RÓŻOWEJ PANTERY
Zbigniew Ziobro - POLOWANIE NA CZERWONY PAŹDZIERNIK

A oto wyniki głosowań grupowych:

Członkowie Unii Wolności - SAMI SWOI
Liga Polskich Rodzin - PLANETA MAŁP
Rada Polityki Pieniężnej - NIETYKALNI
wszyscy posłowie- TRUMAN SHOW
przy czym Komisja budżetowa wybrała OTCHŁAŃ
a Komisja śledcza - PSYCHOZA
Obserwuj wątek
    • sabbina tu cię mam kiciuś ! 30.12.03, 13:27

      www.wgr.friko.pl/
      • peteen ciotuniu, wszak sam mnie tam zapisałeś... 30.12.03, 13:35
        po tym jak się zraziłeś do komsomołu...
        a robótka gońca w biurze maklerskim na dziś już zakończona ?
        tylko pamiętaj, ubieraj się ciepło, bo ci się drucik przeziębi...
        • vacare może trochę na wyrost:) 30.12.03, 13:55
          Jan Maria Rokita "Tańczący z wilkami"
          :)
          vacare
          • sabbina Re:a ta nie na wyrost ! 30.12.03, 14:02

            Peteen "KAZIMIERZOWSKI MEN"
            • vacare Re:a ta nie na wyrost ! 30.12.03, 14:16
              i za to Go lubie!
              ps
              Kaczyńskim to jednak "O dwóch takich co ukradli Księżyc"
              :)
              vacare
              • swing Re:a ta nie na wyrost ! 30.12.03, 14:27
                Marek Wagner - "Adwokat Diabła"
                • vacare a może to... 30.12.03, 14:34
                  Organizacja "Ordynacka" CUDOWNI CHŁOPCY
                  ;)
                  vacare
            • to.ya Re:a ta nie na wyrost ! 30.12.03, 14:33
              Sabbin(a): "Psychoza"
              • swing Re:a ta nie na wyrost ! 30.12.03, 15:03
                zgadzam się z tobą!
                a Komisja Śledcza - OD ZMIERZCHU DO ŚWITU
    • Gość: aware Re: ulubione filmy polityków (z netu)... IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.12.03, 14:38
      Walesa - ZNIKAJACY PUNKT
    • swing ulubione filmy polityków 30.12.03, 14:48
      Jerzy Jaskiernia - HAZARDZIŚCI
    • tomcrac Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 15:14
      LSD - Titanic
    • peteen Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 15:20
      lew rywin - co mi zrobisz jak mnie złapiesz
      sejm - sfora
      m.wachowski - ogniem i mieciem
    • skks Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 15:25
      Jaśmaryś Diabek: Jeździec bez głowy
    • woczekiwaniufiaska Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 15:54
      leszek miller - MASTER&COMMANDER
      • swing Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 16:06
        Leszek Miller - HELIKOPTER W OGNIU
        • luki761 Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 16:07
          Swing - PASOŻYT ZYJĄCY NA KOSZT KRAKOWSKICH PODATNIKÓW
          • peteen Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 16:08
            luki - spierdalaj...

            andrzej lepper - terminator
          • Gość: 7 Re: ulubione filmy polityku?w (z netu)... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.12.03, 16:09
            luki_ilestam - niestety nie robia filmow z przeklenstwami w tytule :)
          • swing Re: ulubione filmy polityków (z netu)... 30.12.03, 16:25
            niedoszły prawnik z kompleksami?
            • peteen moim zdaniem to sabbin... 30.12.03, 16:28
              w jednym wcieleniu udaje nieszkodliw, lecz upierdliwa coitunię, w drugim jest
              klasycznym mariaanem, synem łoma i laubzegi...
              • skks Re: moim zdaniem to sabbin... 30.12.03, 16:33
                Peteenku!!! no to mamy spotkanko:))))/to o którym mówiłem/ około 15, 16 pod
                Natanem Spiro w piątek w nowym już roku:))
                • sabbina Re: moim zdaniem to sabbin... 30.12.03, 16:39
                  życzę wam dużo zabawy i rozkoszy !
                  • Gość: 7 juz z powrotem w starej skorze IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.12.03, 16:40
                    luki sie znudzil, co?:)
                  • skks Re: moim zdaniem to sabbin... 30.12.03, 16:44
                    Sabbciu miła.
                    Czy ja Ciebie zaczepiam?
                    Czy dokuczam Ci?
                    Po kie licho mnie tyrpiesz? zrobiłem Ci co?
                    • peteen ma na ciebie smaka... 30.12.03, 16:45
                      bądź czujny (nawet, gdy schylasz sie po mydło)...
                      ;c)
                      • skks Re: ma na ciebie smaka... 30.12.03, 16:47
                        Od dziś się rozglądam:)))
                      • sabbina fe... co za towarystwo 30.12.03, 16:48
                        zbieram kitę i se idę !

                        a jak peteen znów podskoczy,
                        sypcie mu solą prostow oczy !
                        • peteen rzekł sabbina 30.12.03, 16:54
                          i pośladki napina...

                          to ci pa !
                          • sabbina rzekł peteen 30.12.03, 17:00
                            taki rowerowy

                            składnik jedeen
                            • mikolaj7 ale sie slodko przekomarzacie ;-)))___/nt 30.12.03, 17:03
                              • peteen bo ciotunia marzy, żeby się ze mną umówić... 30.12.03, 17:08
                                wiesz jakie są marzenia gońca...
                                coś a la nikos dyzma...
                                ;c)
                              • sabbina Re: ale sie slodko przekomarzacie ;-)))___/nt 30.12.03, 17:09
                                słodko się przekomarzamy,
                                bo bardzo się kochamy !

                                nie wiesz Waściu,że

                                "Kto się czubi, ten się Lubi" ! ???
                                • mikolaj7 smiem watpic 30.12.03, 17:25

                                  >
                                  > "Kto sie czubi, ten sie Lubi" ! ???

                                  czy to dziala w waszym wypadku w obie strony, no coz.. :P dla ciebie to
                                  chyba lepszy MICHAL, hehehe
                                  • vacare wątek super, szczególnie zakończenia taki The end. 30.12.03, 19:29
                                    :)
                                    vacare
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka