Gość: m24
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.01.05, 12:11
bedziemy mieli wesele na 30 os z noclegiem, wiec zabawa do bialego rana.
Zastanawiamy sie czy jest sens w zamawianiu orkiestry. Moze lepiej byloby
bawic sie z DJ? Przy 30 osobach to wiadomo ze parkiet bedzie pustawy i raczej
orkiestra moze sie nie sprawdzic...
co o tym sądzicie?