Dodaj do ulubionych

proszę o radę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 12:11
bedziemy mieli wesele na 30 os z noclegiem, wiec zabawa do bialego rana.
Zastanawiamy sie czy jest sens w zamawianiu orkiestry. Moze lepiej byloby
bawic sie z DJ? Przy 30 osobach to wiadomo ze parkiet bedzie pustawy i raczej
orkiestra moze sie nie sprawdzic...
co o tym sądzicie?

Obserwuj wątek
    • Gość: zytka Re: proszę o radę IP: 194.246.107.* 26.01.05, 12:25
      chyba masz rację, też wybrałabym dj
    • ewka12 Re: proszę o radę 27.01.05, 20:04
      Ja również myślę że dj będzie dobrym rozwiązaniem. Byłam na weselu swojej
      przyjaciółki gdzie zaproszonych byo około 40 osób i grał dj - było super!!!
      prawda niewszyscy się bawili ale jak na tyle osób zabawa była extra

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka