pani_inzynier 02.06.05, 21:17 Co sadzicie o tej sukni? Czy widzialyscie moze niska osobe (1,58m) w tej sukni? Jak sie prezentowala? Dzieki za pomoc. Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ardzuna Re: Cymbeline Racine 02.06.05, 21:52 Widziałam panią nie za wysoką i nie bardzo szczupłą (choć w normie) i wygladała jak obandażowana. Ogólnie ta sukienka na początku nie bardzo mi się podobała (nie przepadam za sukniami z jednym rękawem, kojarzą mi się z nimfą przynoszacą Orefuszowi wiadomość o tym, że Eurydyka zmarła; ona miała jedno skrzydło w takiej insceniazcji...), ale potem doceniłam bardzo piękny dół. Natomiast jedyny raz, kiedy widziałam ja na żywo na kimś, wyglądała tak sobie. Nie bardzo rozumiem, czemu jest tak popularna... Odpowiedz Link Zgłoś
an20 Re: Cymbeline Racine 02.06.05, 22:12 ta suknie o ktorej piszesz widzialam tylko w katalogu na modelce. Natomiast ta suknie widzialam na niskiej, drobnej dziewczynie, miala inne uczesanie i welon i przepieknie wygladala, bardzo kobieco i zwiewnie. Oczywiscie to wszstko rzecz gustu mnie sie podoba a Tobie moze sie nie podobac nie wiem jak sie nazywa ten model ale tu znalazlam tez jest: www.szwabowicz.pl/portfolio/galeriazdjec/foto03/30.htm Odpowiedz Link Zgłoś
anula95 Re: Cymbeline Racine 03.06.05, 10:38 A czy to na zdjeciu to nie model pivonie??Pytam bo sama jestem zainteresowana takową i wiem ze ten model byl pod ta wlasnie nazwa Odpowiedz Link Zgłoś
maggie744 Re: Cymbeline Racine 03.06.05, 11:28 Tak, ta na zdjęciu to Cymbeline Pivoine. Jak dla mnie wzrór elegancji i dobrego smaku. Sama będę brała ślub w tej sukni) Jesli chodzi o model Racine, to sama głowie sie dlaczego tak duzo dziewczyn go wybiera. Jak dla mnie jest po prostu "przestrojona" - halki, kuperki, koronki etc i wszystko w jednym. Ogladalam mase zdjęc w internecie na aukcjach i w komisach internetowych z tą sukienka i ani razu mi się nie podobała, choc osoby były bardzo rózne. No ale to oczywiscie kwestia gustu.... Odpowiedz Link Zgłoś
celleste Re: Cymbeline Racine 02.06.05, 22:19 Przymierzalam i porazka. Gora skraca szyje i dekolt, wygladalam tak, jakbym szyi nie miala. Ale dol ladny. Odpowiedz Link Zgłoś
misia_as Re: Cymbeline Racine 03.06.05, 10:22 Suknia jest piekna, widzialam dziewczyne (1,6m) i wygldala cudnie. Jest to jednak suknia dla kobiet szczuplejszych Odpowiedz Link Zgłoś
monjan Re: Cymbeline Racine 03.06.05, 12:09 widziałam suknie, dół piękny niewysoka osoba może w niej dobrze wygladać, pod warunkiem że jest szczupła i ma dość długą szyję-rękaw skraca optycznie sylwetkę pozdr Odpowiedz Link Zgłoś