Dodaj do ulubionych

Wedding planner

20.12.10, 21:47
Nie znalazłam podobnego tematu, więc pozwoliłam sobie założyć nowy smile W przyszłym roku planujemy ślub. Jako że będzie to mój drugi ślub to mam już pewne doświadczenia jak to wygląda i czego się spodziewać. Ślub to jednak błahostka, bardziej interesuje mnie wesele. Moje poprzednie było średnio udane, może dlatego że organizowaliśmy to z byłym mężem sami. W każdym razie tym razem zastanawiam się nad zatrudnieniem konsultanta ślubnego. Co o czymś takim myślicie?
Obserwuj wątek
    • naikan Re: Wedding planner 21.12.10, 17:32
      W najbliższym czasie też biorę ślub ( za niecałe 2 lata ) i mam nadzieję, że będzie to mój pierwszy i ostatni wink Twój temat o konsultantach jest mi nawet po drodze, po sama cały czas rozważam czy się nie zdecydować na takie rozwiązanie. Jak zrobiłam sobie bilans zysków i kosztów to tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Na pewno ogromnym plusem zatrudnienia wedding plannera jest święty spokój, w zasadzie przychodzisz na swój ślub/wesele tak jakbyś była jednym z gości i to mi się bardzo podoba. Poza tym pomysły, pomysły i jeszcze raz pomysły - konsultanci to chyba w większości kreatywni ludzie, więc można oczekiwać od nich że podsuną jakieś ciekawe rozwiązania niektórych kwestii. Szukałam nawet wstępnie jakiejś agencji, tak akurat na moje skromne możliwości finansowe i ludzie polecają firmę Indygo Jakbyś Ty z kolei miała namiary na jakąś firmę z W-wy i okolic to podrzuć, byłabym bardzo wdzięczna.
      • denzin Re: Wedding planner 22.12.10, 08:33
        Widzę, że bardziej jesteś zorientowana w tym temacie niż ja. Niestety nie jestem w stanie polecić ci żadnej firmy, ponieważ jeszcze takowej nie szukałam, natomiast przejrzałam sobie stronę internetową agencji indygo o której wspomniałaś i pierwsze wrażenie jest jak najbardziej korzystne. Najważniejsze że mają już jakieś doświadczenie, bo to dla mnie jest sprawa wyjątkowo istotna. Korzystając z okazji - wiesz może jak dokładnie wygląda współpraca z taką firmą? Chodzi mi o takie kwestie jak sposób kontaktowania się w trakcie przygotowań itp
        • naikan Re: Wedding planner 23.12.10, 13:32
          Jak dokładnie to wygląda to niestety nie wiem, bo jeszcze nigdy z takich usług nie korzystałam. Natomiast mam pewną wiedzę teoretyczną zaczerpniętą z różnych forów ślubnych. Generalnie to w większości agencji schemat jest podobny: najpierw wstępne spotkanie, omówienie warunków współpracy a potem już cały proces organizacji, podczas którego agencja i klient kontaktują się przez telefon albo w inny sposób. Na stronie Indygo wyczytałam, że oferują taki system online w którym można mieć pogląd na postęp przygotowań. Wygodne dla jednej i dla drugiej strony, bo można w każdej chwili sprawdzić co już zostało zrobione niekoniecznie korzystając z telefonu.
    • feniks1.3 Re: Wedding planner 23.03.11, 11:28
      www.domweselnyfeniks.cba.pl zaprasza!!!
      Organizujemy przyjęcia okolicznościowe ale i wynajmujemy samą sale wraz z pełnym wyposażeniem oraz pełną dekoracją.ZAPRASZAMY!!!!
    • hashq Re: Wedding planner 29.11.12, 12:49
      www.splendid.com.pl/
      My w zeszłym roku skorzystaliśmy z oferty Pani Katarzyny i nie żałujemy tego wyboru bo impreza była udana a my mieliśmy znacznie mniej stresu związanego z organizacją ślubu.
      • d4ntee_mundial Re: Wedding planner 23.09.16, 10:43
        Weeding planer na wyciagniecie reki, pomoge w organizacji slubu i wesela w zamian za referencje, jako ze dopiero rozpoczynam dzialalnosc, dotychczasowe realizacje moge przeslac na mailasmile zachecam do kontaktu slubotworcy@gmail.com
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka