Dodaj do ulubionych

kwadratowe koperty-Warszawa

29.06.05, 13:33
Robimy sami zaporszenia i szukamy kwadratowych kopert. Widzialm wczesniej,ze
polecacie:Cezex, Ogrodową i Pocztę Glówną. Nasze zapproszenia bede mialy
okolo 13,5 cm więc szykamy 14 cm. zy macie jeszcze jakieś pomysly, bo w tych
miejscach już byliśmy. Czy pozostaje nam robienie samemu?
Obserwuj wątek
    • dafni Re: kwadratowe koperty-Warszawa 30.06.05, 09:29
      Sprawdźcie jeszcze w Cartalii na stacji metra więtokrzyska. A jak tam nie
      będzie to może jakiś dobry duży sklep papierniczy.
    • kinderek Re: kwadratowe koperty-Warszawa 30.06.05, 10:38
      dzięki Dafni. A tak wogóle, to czy przeoczylam Twoją opowieść jak bylo? smile
      K
    • domi_mikolka Re: kwadratowe koperty-Warszawa 30.06.05, 11:52
      niestety zasada jest odwrotna, jeśli robi się zaproszenia samemu. najpierw
      wybiera się format koperty, a do niej dostosowuje się format zaproszenia, bo
      poprostu koperty na całym świecie produkuje się w określonych wymiarach.
      robienie kopert samemu to nie taka prosta sprawa, szczególnie jeśli chce się,
      żeby były w miarę eleganckie...mimo wszystko, życze Wam powodzenia. my
      kupiliśmy swoje koperty w Cezexie, ale one mają wymiar 17x17cm.
      • kinderek Re: kwadratowe koperty-Warszawa 30.06.05, 13:19
        Tak znamy tą zasadę. Widzielismy te 17*17 i nam się nie podobają takie duże,
        dlatego zdecydowalismy sie na mniejsze 14*14, które też można dostać w
        standardzie. Do dziś nie widzialam koperty z wzorem podobnym jaki chcielibysmy
        mieć na zaproszeniu ( bo dopiero szukamy pomyslów a w zależności od tego jak
        nam się zgra zrobimy zaproszenia). Ale dzięki Dafni znalazlam w metrze
        Świętokrzyska smile
        • dafni Do kinderki 30.06.05, 17:40
          Nie przegapiłaś opowieści, jeszcze się nie chwaliłamsmile
          Było cudownie, absolutnie najpiękniejszy dzień w moim życiu. Wszystko wyszło
          lepiej niż to sobie wymarzyłam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka