Dodaj do ulubionych

30.07.2005

27.07.05, 09:15
Hej jestem tu nowa, czy wy tez bierzecie ślub 30 lipca? Jak organizacja to
juz tylko 3 dni!
Obserwuj wątek
    • kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:28
      POczytaj wczesniejsze watki !!! Pare linijek nizej jest taki sam watek o 30
      lipca.
      Blagam ludzie: wyszukiwarka nie gryzie !!
      • boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:34
        wiesz co nie bądź taka ok? Przecież napisała, że jest nowa! A poza tym co nie
        można??
        • poziomeczka3 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:38
          Czy ja coś napisałam nie tak??
          • boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:41
            nie, wszystko w porządku, ale są, nietsety, tacy ludzie którym przeszkadza, że
            ktoś porusza ten sam temat nowym wątkiem. Ja do niech nie należę,

            Pozdrawiam

            Ja też 30 lipca i mam już stres smile raczej wszystko przygotowałam chyba
          • kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:45
            Ok, skoro ma byc 1500 watkow o tym samym...
            Jakos jak Pucholek zakladala tyle watkow to sie wrzask podniosl. Teraz jest
            kolejny, ja sie burze i jest huraaa na mnie.
            Zwariowac tu mozna
            • boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:50
              pucholek jak pamiętam miała bardoz dużo tych wątków, ja się nie awanturowałam i
              nie awanturuję. Dziewczyno po co tyle stresów, nikt na Ciebie nie krzyczy.
              Czytaj uważnie ok?
              • poziomeczka3 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:55
                A kto to jest pucholek?? Przeczytałabym chętnie wątek monik b ale chyba nie
                zdąże tego tak dużo.
              • kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 10:04
                Moze ty sie nie awanturowalas, nie pamietam. Nie chce mi sie szukac.
                Stresujesz to sie podobno Ty jak wyczytalam w innym watku, wiec zajmij sie soba
                a nie dawaniem rad mnie.
                Dziekuje.
                Koniec tematu, bo po co mamy sobie humor psuc przed slubem. Zlosc pieknosci
                szkodzi, a chcemy byc przeciez najpiekniejsze.
                Pozdrawiam
                • avocado29 Re: 30.07.2005 27.07.05, 10:09
                  dziewczyny przestańcie, a Ty kasienko troszkę jesteś poddenerwowana i dlatego
                  tak piszesz. Przecież boberek pisze normalnie, grzecznie bez jakiś dziwnych
                  podtekstów
    • kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 10:17
      Dobra, ok moj blad.
      Sorki
      • potempka ach te baby!!!!!! 27.07.05, 19:34
        dajecie popalić, z niczego tyle hałasu!!!! wrzuccie na luz, wiem ze adrenalina
        rosnie z dnia na dzien, ale lepiej dawac jej upust w inny sposob...moze
        poczekac na noc poslubna, haha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka