poziomeczka3 27.07.05, 09:15 Hej jestem tu nowa, czy wy tez bierzecie ślub 30 lipca? Jak organizacja to juz tylko 3 dni! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:28 POczytaj wczesniejsze watki !!! Pare linijek nizej jest taki sam watek o 30 lipca. Blagam ludzie: wyszukiwarka nie gryzie !! Odpowiedz Link Zgłoś
boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:34 wiesz co nie bądź taka ok? Przecież napisała, że jest nowa! A poza tym co nie można?? Odpowiedz Link Zgłoś
boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:41 nie, wszystko w porządku, ale są, nietsety, tacy ludzie którym przeszkadza, że ktoś porusza ten sam temat nowym wątkiem. Ja do niech nie należę, Pozdrawiam Ja też 30 lipca i mam już stres raczej wszystko przygotowałam chyba Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:45 Ok, skoro ma byc 1500 watkow o tym samym... Jakos jak Pucholek zakladala tyle watkow to sie wrzask podniosl. Teraz jest kolejny, ja sie burze i jest huraaa na mnie. Zwariowac tu mozna Odpowiedz Link Zgłoś
boberek76 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:50 pucholek jak pamiętam miała bardoz dużo tych wątków, ja się nie awanturowałam i nie awanturuję. Dziewczyno po co tyle stresów, nikt na Ciebie nie krzyczy. Czytaj uważnie ok? Odpowiedz Link Zgłoś
poziomeczka3 Re: 30.07.2005 27.07.05, 09:55 A kto to jest pucholek?? Przeczytałabym chętnie wątek monik b ale chyba nie zdąże tego tak dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: 30.07.2005 27.07.05, 10:04 Moze ty sie nie awanturowalas, nie pamietam. Nie chce mi sie szukac. Stresujesz to sie podobno Ty jak wyczytalam w innym watku, wiec zajmij sie soba a nie dawaniem rad mnie. Dziekuje. Koniec tematu, bo po co mamy sobie humor psuc przed slubem. Zlosc pieknosci szkodzi, a chcemy byc przeciez najpiekniejsze. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
avocado29 Re: 30.07.2005 27.07.05, 10:09 dziewczyny przestańcie, a Ty kasienko troszkę jesteś poddenerwowana i dlatego tak piszesz. Przecież boberek pisze normalnie, grzecznie bez jakiś dziwnych podtekstów Odpowiedz Link Zgłoś
potempka ach te baby!!!!!! 27.07.05, 19:34 dajecie popalić, z niczego tyle hałasu!!!! wrzuccie na luz, wiem ze adrenalina rosnie z dnia na dzien, ale lepiej dawac jej upust w inny sposob...moze poczekac na noc poslubna, haha Odpowiedz Link Zgłoś