reszka.ja 07.09.05, 18:41 tak sie wlasnie zastanawiam........... i czy taki bukiet powinien byc podobny do bukietu Panny Młodej? musi byc z takich samych kwiatkow? czy moga byc inne a podobna kompozycja (te same dodatki itp.)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marzena698 Re: kwiatki dla świadkowej kupuje Pan Młody-tak? 07.09.05, 19:32 Jeśli chodzi o bukiety to naprawde indywidualna sprawa.Trzy razy byłam starszą, w dwóch przypadkach miałam bukiet dopasowany do swojej sukni i postury, nie do bukietu P.Młodej. Ważne,żeby butonierka P. Młodego miała takie same elementy,co bukiet Młodej. W trzech przypadkach starsi drużbanci płacili za kwiaty,nie Młody,on opłaca bukiet Panny Młodej. Chyba,że w Twoim regionie jest jakaś inna tradycja Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja do marzena698 07.09.05, 20:24 dziekuje )) a jeszcze jedno pytanie(skoro juz masz doswiadczenie) to czy na zaproszeniu dla Ciebie bylo cos napisane,ze masz byc swiadkowa? czy Młodzi poprosili Ci o to "ustnie"? Odpowiedz Link Zgłoś
new_woman Re: kwiatki dla świadkowej kupuje Pan Młody-tak? 07.09.05, 20:26 Moja świadkowa będzie miała kolor bukietu dobrany do koloru jej stroju czyli czerwony. Odpowiedz Link Zgłoś
marmar1906 Re: kwiatki dla świadkowej kupuje Pan Młody-tak? 07.09.05, 20:34 My bukiet dla swiadkowej zamowilismy sami (tzn placil Pan Mlody), bo nie chcielismy obciazac tym swiadka. Bukiet byl kolorystycznie zblizony do mojego (bialy z zielonym), ale z innych kwiatow, nawet dodatki tez inne, tylko ksztalt zblizony. Zaproszenia swiadkowie dostali takie jak pozostali goscie, o bycie swiadkami poprosilismy ich duzo wczesniej. Odpowiedz Link Zgłoś
marzena698 Re: kwiatki dla świadkowej kupuje Pan Młody-tak? 08.09.05, 09:54 Na zaproszeniach nie mieliśmy nic o tym,że będziemy świadkami. Poproszono nas ustnie wcześniej, dodam,że trochę podstępem. Koleżanka/przyszła Młoda/zapytała,czy życze jej wszystkiego dobrego i czy chce,żeby spełniły jej się wszystkie marzenia? Oczywiście,że odpowiedziałam,że chcę. Ona na to: Moim głównym marzeniem jest to,żebyś była moim świadkiem,a wtedy na ślubie zaznam "wszystkiego dobrego"... Fajne to było...Nie mogłam odmówić,mimo,że jest przesąd- kto 3 razy dróżbuje, ten sam nie ślubuje. Mam date ślubu na 1.07.2005. Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja do marzena698 08.09.05, 10:37 dziekuje )) a moge ten sposob zaproszenia Ciebie wykorzystac u nas? bardzo ladny Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja do marzena698 08.09.05, 10:38 a! zapomnialabym: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! i duuuuuuuuzo szczescia Odpowiedz Link Zgłoś
marzena698 Re: do marzena698 08.09.05, 11:11 Reszka! sorki moja data ślubu to 1.07.2006. kurcze z tych emocji się pomyliłam...ale dziękuje Ci bardzo, A Ty kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja Re: do marzena698 08.09.05, 11:32 13 maja 2006 i juz sie nie moge doczekac Odpowiedz Link Zgłoś
marzena698 Re: do marzena698 08.09.05, 11:52 no to kochana, będziesz pierwsza i masz ładną datę. też chciałam w maju,ale mam sporo rodziny za granicą, która wraca dopiero na wakacje i wielu by nie przyjachało.Ale maj to najpiękniejszy miesiąc, bo się w maju urodziłam ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja Re: do marzena698 08.09.05, 12:46 no tak........ podobno maj to najpiekniejszy miesiac w roku moge Ci juz teraz zlozyc zyczenia urodzinowe ? Odpowiedz Link Zgłoś
marzena698 Re: do marzena698 08.09.05, 13:24 jasne, dzięki bardzo. Tobie niech się ten maj maji jeszcze przez długie lata w Twoim związku małżeńskim;0) Odpowiedz Link Zgłoś
karol_ka66 Re: kwiatki dla świadkowej kupuje Pan Młody-tak? 08.09.05, 11:45 powiem szczerze , że w mojej rodzinie i wśród znajomych nikt nie słyszał o tym żeby bukiet dla światkowej kupowali Młodzi, ale widać jesteśmy zacofani... Odpowiedz Link Zgłoś
reszka.ja do karol_ka66 08.09.05, 12:45 nie jestescie zacofani- ja po prostu nie wiedzialam niczego na ten temat .... a juz wiem Odpowiedz Link Zgłoś