fiszki 22.11.05, 21:41 Która z firm jest solidniejsza? Piszcie, proszę, o swoich doświadczeniach. Skąd macie obrączki lub pierścionki? Jak się noszą, itp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorhaj Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 07:26 obrączki kupiliśmy w YES aby było śmieszniej takie same co w Kruku tylko taniej. poświęćcie trochę czasu na spacery po jubilerach a sami zobaczycie gdzie warto, Pozdrawiam i udanych "łowów" Odpowiedz Link Zgłoś
chihuahuaa Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 07:29 Polecam Aren Art - mają olbrzymi wybór, można też samemu "zaprojektować" obrączkę. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
moniaolo Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 09:19 Też polecam Aren jubiler-wwa.home.pl/witamy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
m_w3 Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 09:13 Tanie nie znaczy dobre... Odpowiedz Link Zgłoś
irlaaa Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 08:27 Zależy na co zwracacie uwagę ) jak na cenę, to trzeba troszkę pochodzić - nasz model kosztował od 450 zł do 800 zł zależnie od jubilera. Dla nas wazne było, żeby od razu można było przymierzyć wybrany model a nie tylko wzorzec - zupełnie inaczej prezentuje się na dłoni za duży rozmiar a dokładnie Twój. Dzięki temu tego samego dnia kupiliśmy nasze wymarzone obrączki i od ręki zrobiono nam grawer na nich (w cenie), nie musieliśmy czekać od 5 do 14 dni na efekt końcowy. Polecam Exclesior i Aren - za opisane wyżej przymioty, a do tego przemiłą i cierpliwą obsługę. Odpowiedz Link Zgłoś
iskierka4 Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 10:12 My wlasnie sie zdecydowalismy na Kruka. Przez wiele lat robilismy zakupy w Yesie - zegarki, kolczyki, pierscionek zareczynowy itd. Ale Kruk jako jedyny jest elastyczny i moze przerobic twoja obraczke tak jak chcesz - zmienic kolor, dodac brylancik, wie ktore mozna przerobic jak palce na kilka lat nam sie zmienia. Obsluga tez super. W Yes i Apart nie ma takiej mozliwosci. Trzeba kupic to co sie widzi. W Aparcie wogle obsluga do bani. Babka wogle nie byla nbam,i zaintersowana. Najpiekniejsze obraczki wg nas sa w Kruku a reszta taka jakby wzorowana na nim. Moze i drozej ale w koncu to na cale zycie wiec nie chodzi nam o oszczednosc ale o to by nam sie podobaly. Na zachete Kruk kazdej mlodej parze daje jakis prezent ktory mozna otworzyc dopiero w dniu slubu. My nie kierujemy sie tym upominiekiem jesdnak jest to bardzo mile. Kruk ma tez piekny katalog w ktorym wlasnie wybieramy to co nam sie podoba a wkrotce idziemy do sklepu przymiezryc te fasony co wpadly nam w oko. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_na_102 Re: Kruk, Apart a może inny salon? 25.11.05, 11:45 iskierka4 napisała: Kruk jako jedyny jest elastyczny i moze przerobic twoja obraczke tak jak chcesz - zmienic kolor, > dodac brylancik, wie ktore mozna przerobic jak palce na kilka lat nam sie > zmienia. Obsluga tez super. Ja mam takie doswiadczenia po Aren Jubiler, którego mogę z czystym sumieniem polecić W Aparcie wogle obsluga do bani. Babka wogle nie byla > nbam,i zaintersowana. Ja mam takie doświadczenia w Kruku. Dla mnie obsługa jest tragiczna i nieelastyczna... > Na zachete Kruk kazdej > mlodej parze daje jakis prezent ktory mozna otworzyc dopiero w dniu slubu. Aren daje w prezencie złoty łańcuszek Właśnie niedawno byliśmy zamówić obrączki i marudzilismy chyba z 45 minut, a pani cierpliwie nad nami stała, podawała, doradzała, odpowiadała na wszystkie pytania... A na dodatek każdy model mozna zmieryć w swoim rozmiarze. Dla mnie jest to super sprawa, bo jak widzę latające kółko na moim palcu, to nic mi się nie podoba Aha, i dają dożywotnia gwarancję na mat, można zawsze pójść i odnowić za darmo. Także polecam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
iskierka4 Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 10:14 Dodam jeszcze ze kiedys w Aparcie kupilam mojej mamie broszke na prezent. Duza srebrna z mnostwem cyrkoni. Zaplacilam i nim doszlam do auta okazalo sie ze brakuje w niej kamienia. Obsluga byla niezadowolona ze przyszlam z reklamacja po 2 minutach. Od tamtej pory jestem zrazona zakupami u nich. Odpowiedz Link Zgłoś
emib3 Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 10:54 My kupiliśmy i pierścionek i obrączki w Aparcie nie mamy z nimi żadnych złych doświadczeń. Pierścionek z bałego złota z jednym brylantem za 800, a obrączki biało-żółte bez kamieni za 500. Obsługa sympatyczna, ale bez przesady. Grawerka za darmo, można zmienić rozmiar bezpłatnie przez dwa lata czy jakoś tak.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
fanta-girl Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 10:56 a ja polecam Red Rubin kazda obraczka ma w srodku czerwony rubin- kamien, ktory ponoc w sredniowieczu zapewnial szczescie i wiernosc w malzenstwie. Odpowiedz Link Zgłoś
dorcik_wk Red Rubin 25.11.05, 13:25 Nie każda, ale jak chcesz to ci ten rubinek zakują. My chcieliśmy i jesteśmy zadowoleni baaaaardzo. Do tego zniżka 20% na wstępie i prezencik dla Panny Młodej - ja wzięłam wisiorek, bo obrączka z brylantem dla mnie wygląda jak nie- obrączka. Polecam za solidność, obsługę, cenę Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 10:56 Polecam Aren Art,nie jest drogo,obsługa miła i cierpliwa.Poza tym można jak najbardziej robić przerobki-zmniejszanie,grawerowanie,wklejanie kamykow.Proponują rowniez poprawe kolorystyki pierscionka zareczynowego tak,by pasowal do koloru obraczki. Odpowiedz Link Zgłoś
ania_ka Re: Kruk, Apart a może inny salon? 23.11.05, 11:12 My tylko palce zmierzylismy u jubilera z osiedla a kupilismy w sklepie internetowym na www.obraczki-slubne.pl bo ten sam model byl tam duzo tanszy. Zamowilismy z wygrawerowaniem wewnatrz naszych imion Fantastyczna obsluga klienta - jestem bardzo bardzo zadowolona Obraczki otrzymalismy w pieknym pudelku a wraz z nimi byl certyfikat z gwarancja i faktura, takze szczerze polecam ten sklep. Poadrawiam Anka Odpowiedz Link Zgłoś
lanka_cathar Excelsior i Lisiewski 23.11.05, 11:21 W Excelsiorze jest bardzo duży wybór i był to jedyny jubiler z powszechnie znanych, w salonie którego czuliśmy, że ktoś się nami zajął. Nikt nie miał pretensji, że przeszkadzamy w kontemplowaniu krzywości sufitu i nierówności ścian, jak np. w Kruku. Pokazywano nam to co chcieliśmy, mogliśmy przymierzać do woli, wyjmowano całe palety, bo może 'jeszcze coś wypatrzymy', a nie pojedyncze sztuki, jakbyśmy byli złodziejami, przed kótrymi należy wszystko chować. Natomiast w kwestii pierścionka polecamy wszytskim jubilera Lisiewskiego (www.sklepjubilerski.com). To co zobaczycie na stronie internetowej, jest promilem tego, co spotkacie w salonie na tyłach Mennicy Państwowej. Mają ponad 15 tysięcy (!) wzorników. Po raz pierwszy u nich widziałam żółte, niebieskie, cytrynowe brylanty. Ceny różne, wybrałam tam pierścionek, a zeszliśmy wszystkie salony w całej Warszawie (dosłownie wszytskie). Wzory niepowtarzalne, każdy znajdzie coś dla siebie. Krótko mówiąc katalogi Apartu i innych firm, w porównaniu z ich katalogiem są po prostu... nudne. Odpowiedz Link Zgłoś
zeebr Re: Excelsior i Lisiewski 24.11.05, 09:29 A czy możesz podać dokładny adres tego salonu? Bo na stronie internetowej nie ma informacji, że mają salon jubilerski a jedynie sprzedaz internetową. Odpowiedz Link Zgłoś
lanka_cathar Adres 24.11.05, 21:04 Ulica Waliców 11, biurowiec Mennicy "Aurum", kliknij w kontakt po lewej stronie tam jest adres, sklep nazywa się "Brylanty". Najlepiej zadzwonić do właściciela (Lisiewski) i umówić się na spotkanie, poświęci klientowi tyle czasu ile klient będzie chciał. Można siedzieć dłuuugo, bo oczu nie można oderwać od tych cacek. Poza tym tłumaczy jaki kamień wybrać, dlaczego taki, a nie inny. W sumie w kilku salonach poza odpowiedzią, że mają tylko to co na wystawie, zaproponowano zrobienie pierścionka na zamówienie. Cena byłaby identyczna, jak ta u Lisiewskiego, tyle, że kamień...dużo mniejszy, a u niego nie musieliśmy brać mniejszego kamienia. Telefon to: 495 32 08 lub 654 73 42. Tylko zabij nie pamiętam, który działa, bo jeden był uszkodzony. Ale naprawdę warto, nadal jesteśmy pod wrażeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
lanka_cathar Re: Adres 24.11.05, 21:05 www.sklepjubilerski.com/sklep/kon/?PHPSESSID=0e617735f463c5dc7e25c72c67b992de Odpowiedz Link Zgłoś
lanka_cathar Re: Adres 24.11.05, 21:08 Chyba wypiszę się dziś po wsze czasy. W salonie jeśli kupujesz, to płatność jest gotówką, nie przyjmują kart kredytowych, choć właściciel powiedział, że jeśli jest taka potrzeba, to mogą skredytować zakup. To chyba wszytsko. Odpowiedz Link Zgłoś
klerken Re: Adres 25.11.05, 11:23 Baaardzo dziekuję! Jestem pod wrażeniem tej biżuterii, a w szczególności kolorowych brylantów! A jeśli mówisz, że na miejscu jest większy wybór, to chyba zaciągnę tam swojego chłopaka czym prędzej Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lanka_cathar Wybór 25.11.05, 12:03 Myśmy pojechali obejrzeć konkretny pierścionek, wypatrzony na stronie. W rezultacie, wybrałam coś zupełnie innego, niepowtarzalnego - miłość od pierwszego wejrzenia. Jak mój Michał zadzwonił do sklepu i zapytał, czy można przyjechać i zobaczyć ten konkretny model, to usłyszał: "Można, pewnie gdzieś sie tu poniewiera, wie pan, mamy tu 15 tysięcy wzorników". Szczęki nam opadły, a na miejdcu naprawdę nie mogliśmy oderwać oczu od katalogu i palet. Pierścionki na paletach są pokryte mniejszą ilością złota niż będą w rzeczywistości (nie dziwota przy takiej liczbie) i jeśli ktoś upiera się przy super cienkiej szynie (tak jak ja), to może zobaczyć, jak to się może kiedyś zniekształcić. Właściciel doradza grubość szyny (czy jak kto woli obrączki), więc moja będzie grubsza niż na palecie, żeby spokojnie przetrwała całe życie, ale z drugiej strony na tyle cienka, żeby kamień nie był nią przytłoczony. Jak stamtąd wyjdziecie, to też będziecie sie tak mądrzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
katigr Re: Kruk, Apart a może inny salon? 30.11.05, 20:27 Wymyśl pierścionek lub obrączki i jedz na pragę do jubilera ul.Grochowska 233 zrobi Ci co zechcesz. My za obrączki zaplacilismy 600 zl a w salonie taka jedna 600 Odpowiedz Link Zgłoś