Dodaj do ulubionych

CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa??????

09.01.06, 11:19
Czy ktoś coś wie na temat tego miejsca? Może ktos był tam na weselu???
Obserwuj wątek
    • monias11 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 13:43
      Ja bylam. W tamtym roku w czerwcu na weselu kolezanki. Moim zdaniem b. fajne
      miejsce. Byla wyodrebiona sala do jedzenia i druga do tanczenia. Obok super
      pokoik do posiedzenia i porozmawiania. Na zewnatrz tez mozna bylo wyjsc i
      posiedziec. Jedzenie dobre, obsluga tez. Mi sie podobalo. Nie mialam zastrzezen
      takze polecam to miejsce.
      • monisia333 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 15:17
        Monias11 - dzięki smile Bo informacje były ogólne, a pani która oprowadzała bardzo
        sympatycznie opowiadała, zdjęcia pokazała, poinformowała jak ludzie sobie
        różnie organizuja ustawienia itp.
    • adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 14:36
      czy chodzi ci o hotel Boss?
      bo jakoś nie ma tam chyba nic innego, a już tymbardziej w Wawrze, bo Boss to
      akurat Miedzeszynsmile

      W każdym razie napisz o które miejsce ci chodzi, bo to na linii z Wawy do
      mojego domu, więc pewnie znam i będę mógł cos powiedzieć.

      pozdrawiam,

      Adrian
      • monisia333 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 15:16
        Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe , ul. Edisona 2 warszawa-Wawer
        • adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 16:23
          mają jakiś adres www?
        • adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 17:43
          no dobra - znalazłem stronkę.
          1. sala - widywałem ładniejsze, ta jest taka stołówkowa, nijaka.... jak
          będziesz miała osobną salę do jedzenia i osobną do tańczenia, to będzie kijowo
          2. stoły - nigdzie nie ma potraw na stołach - ciężko zobaczyć, jak wtedy
          wyglądają stoły i jak wyglądają same potrawy. Menu to jedno, a sztuka podania
          to coś zupełnie innego. W Polonii stoły wyglądały równie "czysto" - i to
          dosłownie, bo mało co na nich było a obsługa była fatalna.
          3. menu - bez rewelacji.

          Ale zaznaczam - to tylko obserwacje tego, co znalazłem na ich stronkach. Jeśli
          nie zależy ci jakoś strasznie na czasie, to w przyszłym tygodniu mogę się tam
          przejechać (autko mam popsute) lub zadzwonić jakoś jutro, zobaczymy na kogo
          trafięsmile

          pozdrawiam,

          ArdiaN
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka