monisia333 09.01.06, 11:19 Czy ktoś coś wie na temat tego miejsca? Może ktos był tam na weselu??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monias11 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 13:43 Ja bylam. W tamtym roku w czerwcu na weselu kolezanki. Moim zdaniem b. fajne miejsce. Byla wyodrebiona sala do jedzenia i druga do tanczenia. Obok super pokoik do posiedzenia i porozmawiania. Na zewnatrz tez mozna bylo wyjsc i posiedziec. Jedzenie dobre, obsluga tez. Mi sie podobalo. Nie mialam zastrzezen takze polecam to miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
monisia333 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 15:17 Monias11 - dzięki Bo informacje były ogólne, a pani która oprowadzała bardzo sympatycznie opowiadała, zdjęcia pokazała, poinformowała jak ludzie sobie różnie organizuja ustawienia itp. Odpowiedz Link Zgłoś
adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 14:36 czy chodzi ci o hotel Boss? bo jakoś nie ma tam chyba nic innego, a już tymbardziej w Wawrze, bo Boss to akurat Miedzeszyn W każdym razie napisz o które miejsce ci chodzi, bo to na linii z Wawy do mojego domu, więc pewnie znam i będę mógł cos powiedzieć. pozdrawiam, Adrian Odpowiedz Link Zgłoś
monisia333 Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 15:16 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe , ul. Edisona 2 warszawa-Wawer Odpowiedz Link Zgłoś
adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 16:23 mają jakiś adres www? Odpowiedz Link Zgłoś
adrian4u Re: CENTRUM KONF.-SZKOL.WAWER / W-wa?????? 09.01.06, 17:43 no dobra - znalazłem stronkę. 1. sala - widywałem ładniejsze, ta jest taka stołówkowa, nijaka.... jak będziesz miała osobną salę do jedzenia i osobną do tańczenia, to będzie kijowo 2. stoły - nigdzie nie ma potraw na stołach - ciężko zobaczyć, jak wtedy wyglądają stoły i jak wyglądają same potrawy. Menu to jedno, a sztuka podania to coś zupełnie innego. W Polonii stoły wyglądały równie "czysto" - i to dosłownie, bo mało co na nich było a obsługa była fatalna. 3. menu - bez rewelacji. Ale zaznaczam - to tylko obserwacje tego, co znalazłem na ich stronkach. Jeśli nie zależy ci jakoś strasznie na czasie, to w przyszłym tygodniu mogę się tam przejechać (autko mam popsute) lub zadzwonić jakoś jutro, zobaczymy na kogo trafię pozdrawiam, ArdiaN Odpowiedz Link Zgłoś