Dodaj do ulubionych

moja suknia

12.06.06, 14:25
jeszcze do konca sie nie zdecydowąłam ale moze pomożecie mi pzre podjeciem
decyzji. co sądzicie?
img120.imageshack.us/img120/8994/13ez.jpg
Obserwuj wątek
    • marvel_maid Re: moja suknia 12.06.06, 14:30
      Bardzo ładna, oryginalna.
      • atulka2 Re: moja suknia 14.06.06, 12:22
        też jestem zdania że ładna i nie jest oklepanasmile))
    • orangewhatever Re: moja suknia 12.06.06, 14:30
      na zdjęciu wygląda super.
      uwielbiam takie dekolty i cieniutkie ramiączka.
      bardzo piękna.
    • kami315 Re: moja suknia 12.06.06, 14:33
      Suknia jest przepiękna, naprawdę mnie zachwyciła. Jesli też jesteś wysoka i
      chuda jak ta pani na zdjęciu będziesz wyglądała porażająco pięknie smile))
      • sloneczkos5 Re: moja suknia 14.06.06, 13:06
        No to na mnie by pasowałosmile
    • mrowka05052007 Re: moja suknia 12.06.06, 14:34
      bardzo oryginalna!
      Myślę, że będzie śliczna!
    • athandavan Zwiewna mgielka 12.06.06, 14:41
      tak okreslilabym te suknie. Bardzo delikatna.

      Moim zdaniem jest tylko jeden warunek - mam nadzieje, ze jestes tak chuda i tak
      wysoka jak ta modelka na zdjeciu. Inaczej te boczne 'a la falbanki' dosc
      znacznie porzerza Twoje biodra i uda... Nie zycze!

      Pozdrawiam!
    • librea Re: moja suknia 12.06.06, 14:47
      na pewno jest oryginalna i bardzo ciekawa
    • margola22 Re: moja suknia 12.06.06, 14:49
      śliczna!
    • vanilla4 Re: moja suknia 12.06.06, 15:31
      noooo.. bardzo ładna, sliczna bym powiedziała - kobieca, zwiewna - cudo
    • arieska Re: moja suknia 12.06.06, 15:42
      Ladna smile Oryginalna, ale nie przesadnie udziwniona. Te zwiewne falbaneczki
      pieknie wygladaja zwlaszcza przy dekolcie. Dobry wybor smile
    • ardzuna Re: moja suknia 12.06.06, 17:49
      Nie podoba mi się, za dużo tych falban i biust robi wrażenie, jakby miał zaraz
      wypaść. Nieharmonijna jest.
      • szara82 Re: moja suknia 12.06.06, 18:05
        Z pewnością oryginalna. Jakby nie te falbanki od pasa w dół to byłaby wręcz piękna. Ale czy na ślub? hmmm
        PS: Zastanawiam się czy będzie robiła wrażenie zwiewno-mgielnej na Tobie, w kościele, w polskiej rzeczywistości itd. Bo w takim tle ktoś mógłby powiedzieć, że to udziwniona koszulka nocna.
    • aldialdi Re: moja suknia 12.06.06, 18:35
      Piękna
      • malgoszac Re: moja suknia 12.06.06, 18:38
        Ladna, ale tak naprawde to sie powinno oceniac na 'nosicielce'. Jak wyslesz
        swoje zdjecie to moge dopiero cos ostatecznie powiedziecsmile
    • foamclene Re: moja suknia 12.06.06, 18:37
      piekna
      wyjatkowa
      dla eterycznego dziewczatka smile
    • belly1111 Re: moja suknia 12.06.06, 21:51
      www.cymbeline.kielce.pl/images/cy/72.jpg
      ta firma mówi sama za siebie smile piękna suknia
    • agnrek Re: moja suknia 12.06.06, 22:08
      Troszkę mało slubna,ale piękna.
    • twitti Re: moja suknia 12.06.06, 22:14
      mi sie nie podoba dol sukni - przypmina mi choinkesmile ale to rzecz gustusmile wielu
      osobom sie podobaja takie sukniesmile pozdrawiam
      • sylvi77 Re: moja suknia 12.06.06, 23:39
        jestem na nie sad
    • ewik_75 Re: moja suknia 13.06.06, 09:47
      Świetna !
      Pod warunkiem, ze masz wąskie biodra.
      Ale jeśli tak - to naprawde cudo!
      • mef8 Re: moja suknia 13.06.06, 09:53
        eee, nie podoba mi się. Jakos nie widzę w niej zwiewnej mgiełki tylko koszulę
        nocną.
        • nie.migotka Re: moja suknia 13.06.06, 10:04
          Też mam takie skojarzenia.

          Pozdr. smile
    • mysza_klapsiara Re: moja suknia 13.06.06, 12:06
      ładna, ale... Może to wina zdjęcia, ale suknia przypomina mi raczej sukienkę
      letnią niż ślubną... Ale to tylko moja opinia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka