jolalojalna11 12.06.06, 14:25 jeszcze do konca sie nie zdecydowąłam ale moze pomożecie mi pzre podjeciem decyzji. co sądzicie? img120.imageshack.us/img120/8994/13ez.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atulka2 Re: moja suknia 14.06.06, 12:22 też jestem zdania że ładna i nie jest oklepana)) Odpowiedz Link Zgłoś
orangewhatever Re: moja suknia 12.06.06, 14:30 na zdjęciu wygląda super. uwielbiam takie dekolty i cieniutkie ramiączka. bardzo piękna. Odpowiedz Link Zgłoś
kami315 Re: moja suknia 12.06.06, 14:33 Suknia jest przepiękna, naprawdę mnie zachwyciła. Jesli też jesteś wysoka i chuda jak ta pani na zdjęciu będziesz wyglądała porażająco pięknie )) Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka05052007 Re: moja suknia 12.06.06, 14:34 bardzo oryginalna! Myślę, że będzie śliczna! Odpowiedz Link Zgłoś
athandavan Zwiewna mgielka 12.06.06, 14:41 tak okreslilabym te suknie. Bardzo delikatna. Moim zdaniem jest tylko jeden warunek - mam nadzieje, ze jestes tak chuda i tak wysoka jak ta modelka na zdjeciu. Inaczej te boczne 'a la falbanki' dosc znacznie porzerza Twoje biodra i uda... Nie zycze! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
librea Re: moja suknia 12.06.06, 14:47 na pewno jest oryginalna i bardzo ciekawa Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla4 Re: moja suknia 12.06.06, 15:31 noooo.. bardzo ładna, sliczna bym powiedziała - kobieca, zwiewna - cudo Odpowiedz Link Zgłoś
arieska Re: moja suknia 12.06.06, 15:42 Ladna Oryginalna, ale nie przesadnie udziwniona. Te zwiewne falbaneczki pieknie wygladaja zwlaszcza przy dekolcie. Dobry wybor Odpowiedz Link Zgłoś
ardzuna Re: moja suknia 12.06.06, 17:49 Nie podoba mi się, za dużo tych falban i biust robi wrażenie, jakby miał zaraz wypaść. Nieharmonijna jest. Odpowiedz Link Zgłoś
szara82 Re: moja suknia 12.06.06, 18:05 Z pewnością oryginalna. Jakby nie te falbanki od pasa w dół to byłaby wręcz piękna. Ale czy na ślub? hmmm PS: Zastanawiam się czy będzie robiła wrażenie zwiewno-mgielnej na Tobie, w kościele, w polskiej rzeczywistości itd. Bo w takim tle ktoś mógłby powiedzieć, że to udziwniona koszulka nocna. Odpowiedz Link Zgłoś
malgoszac Re: moja suknia 12.06.06, 18:38 Ladna, ale tak naprawde to sie powinno oceniac na 'nosicielce'. Jak wyslesz swoje zdjecie to moge dopiero cos ostatecznie powiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: moja suknia 12.06.06, 18:37 piekna wyjatkowa dla eterycznego dziewczatka Odpowiedz Link Zgłoś
belly1111 Re: moja suknia 12.06.06, 21:51 www.cymbeline.kielce.pl/images/cy/72.jpg ta firma mówi sama za siebie piękna suknia Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: moja suknia 12.06.06, 22:14 mi sie nie podoba dol sukni - przypmina mi choinke ale to rzecz gustu wielu osobom sie podobaja takie suknie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ewik_75 Re: moja suknia 13.06.06, 09:47 Świetna ! Pod warunkiem, ze masz wąskie biodra. Ale jeśli tak - to naprawde cudo! Odpowiedz Link Zgłoś
mef8 Re: moja suknia 13.06.06, 09:53 eee, nie podoba mi się. Jakos nie widzę w niej zwiewnej mgiełki tylko koszulę nocną. Odpowiedz Link Zgłoś
mysza_klapsiara Re: moja suknia 13.06.06, 12:06 ładna, ale... Może to wina zdjęcia, ale suknia przypomina mi raczej sukienkę letnią niż ślubną... Ale to tylko moja opinia. Odpowiedz Link Zgłoś