Juz sie pogubilam - mamy juz skompletowane dokumenty z usc, akty chrztu,
nauki.
Chcemy dzis isc do ksiedza. Co bedziemy spisywac? protokol? czy dzis
prawdopodobnie bedzie nas przepytywal? I dzis dostaniemy kartki na zapowiedzi?
Ktos napisal ze potem tez cos sie spisuje? co? i kiedy placi sie calosc za
slub? przed samym slubem? bo jeszcze przeciez rozmawia sie o uroczystosci,
dekoracji, organiscie? kiedy to wszystko? dzis czy przed samym slubem?
Pozdrawiam i czekam na info jak bylo u Was