wlasnie na clubie leci prgram -panna mloda, ksiezniczka czy potwor, pokazuja
wszelkie przygotowania, miedzy innymi jednej pary ktora zaprasza 165 osob, a
slub i wesele bedzie kosztowalo 100tys dolarow.
jestem w szoku.. to sa jakies gigantyczne pieniadze, a jak sie dluzej
zastanawiam,to dochodze do wniosku ze wydac takie pieniadze wcale nie jest
latwo..
na co oni to wydaja? za takie pieniadze to mozna dom wybudowac