11.07.06, 09:59
wlasnie na clubie leci prgram -panna mloda, ksiezniczka czy potwor, pokazuja
wszelkie przygotowania, miedzy innymi jednej pary ktora zaprasza 165 osob, a
slub i wesele bedzie kosztowalo 100tys dolarow.
jestem w szoku.. to sa jakies gigantyczne pieniadze, a jak sie dluzej
zastanawiam,to dochodze do wniosku ze wydac takie pieniadze wcale nie jest
latwo..
na co oni to wydaja? za takie pieniadze to mozna dom wybudowacuncertain
Obserwuj wątek
    • twitti Re: szok 11.07.06, 10:03
      mozna kupic suknie za 10 000 zlsmile zawsze sie zbierze tych gadzetowsmile mysle ze
      latwo tak zaszalecsmile tylko kogo na to stac i po cosmile
      • ilekobietamalat Re: szok 11.07.06, 10:05
        no nawet z sukienka za 30tys dolarow, to jednak mi by bylo trudno tyle kasy
        wydacwink na sam slub i wesele.. chyba jakas za bardzo oszczedna sie zrobilamwink
        • gardenia_nowak Re: szok 11.07.06, 10:12
          myślę, że to żaden problem - wystarczyłoby zaangażować jakiegoś w miarę znanego
          piosenkarza - jak bardziej znanego to pewnie i milion dolarów by nie
          wystarczył. Ludzkie apetyty finansowe są nieograniczone. I dzięki temu branża
          ślubna kwitnie. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka