Dodaj do ulubionych

Do Inkageo:)

20.07.07, 08:51
Mam pytanie jakiego tiulu używałaś do zrobienia welonu. Chodzi mi o to czy
miękki, średniomiękki itp. Mam ambicje aby zrobić wink))
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: Do Inkageo:) 20.07.07, 09:06
      Kurcze nie wiem... Powiedziałam pani w sklepie z tkaninami ślubnymi, że to na
      welon i zapytała mnie tylko biały czy ecru? Chyba wyczuła, że ma do czynienia z
      laikiemwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka