Witam Dziewczyny na nowym forum

na Ślub i wsele bywałam raczej jako
czytelnik
a jestem własnie po pierwszej przymiarce i chciałm sie moim nabytkiem
pochwalic?- no w kalżdym razie pokazać
i prosic o pomoc w doborze dodatków- bo niestey należę do bardzo
niezdecydowanych osób
czy możecie doradzić jakie kwiatki pasowałyby do tej sukienki ( ostatnio
stawiam na jakieś kremowe, w grę wchodzi jeszce bordo- czerwien i
pomaranczowy)
no i jakie dodatki- na razie najbardziej odpowiadają mi perełki- ale może
jakieś inne sugestie
będę wczięczna za wszelkie porady
a oto linki
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/116d8adfe2573bfb.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09beb1c562797e65.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9fad49b8d0d4cbd.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/398c32d01a84e7c5.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c0fa3741c65411a.html