Dodaj do ulubionych

Pierwsza przymiarka.. i co dalej?

03.08.07, 20:14
Witam Dziewczyny na nowym forumsmile na Ślub i wsele bywałam raczej jako
czytelnik
a jestem własnie po pierwszej przymiarce i chciałm sie moim nabytkiem
pochwalic?- no w kalżdym razie pokazać
i prosic o pomoc w doborze dodatków- bo niestey należę do bardzo
niezdecydowanych osób
czy możecie doradzić jakie kwiatki pasowałyby do tej sukienki ( ostatnio
stawiam na jakieś kremowe, w grę wchodzi jeszce bordo- czerwien i
pomaranczowy)
no i jakie dodatki- na razie najbardziej odpowiadają mi perełki- ale może
jakieś inne sugestie
będę wczięczna za wszelkie porady
a oto linki
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/116d8adfe2573bfb.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09beb1c562797e65.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9fad49b8d0d4cbd.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/398c32d01a84e7c5.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c0fa3741c65411a.html
Obserwuj wątek
    • izulona Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 03.08.07, 20:44
      Witajsmile
      Myślę, że skro suknia taka błyszcząca, to biżuteria stonowana znaczy matowa -
      jeśli nie wierzysz w przesądywink, to czemu by nie perły? Kolor sukni to ecru,
      prawda? Jeśli mnie wzrok nie myli, ja wybrałabym bukiet w kolorze herbacianym -
      różne odcienie pomarańczy, coś zwisającego, na pewno nie wzięłabym regularnej
      kuli jakiejś... To tyle, co mi przychodzi do głowy.
    • inkageo Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 03.08.07, 20:51
      Fajniesmile Ponieważ podobają mi się wyłącznie okrągłe bukiety, lub ciekawie
      wkomponowane pojedyncze kwiaty to coś takiego bym proponowałasmile Może kolorowa
      biżuteria?
    • gioseppe Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 03.08.07, 21:06
      jaki to kolor?
      • sawe78 Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 03.08.07, 21:07
        ecru.. taki waniliowy
        • gioseppe chyba smietankowy? :) 03.08.07, 21:24
          wniliowy jest bardziej w zolty smile
        • gioseppe Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 03.08.07, 21:47
          bukiet
          img176.imageshack.us/my.php?image=09beb1c562797e65medhr4.jpg
          na ilu kolach masz ta suknie/halke?
          • sawe78 Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 10:54
            dzieki gioseppe- podoba mi sie bardzo ten bukiet z liliami- aczkolwiek nie
            czuje się dobrze w różach i fioletach-ale może spróbuję cos pokombinowac (
            zwłaszcza z makijażem)
            a halke tutaj mam na trzech kołach, ale docelowo bedzie na dwóch
            • gioseppe Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 11:07
              sawe78 napisała:

              > a halke tutaj mam na trzech kołach, ale docelowo bedzie na dwóch

              i chwała Ci za to :0
              mierzyłam tą suknie - to jest AGORA? smile
              w 3 kolkami wyglada brzydko, nie ma poczatku ani konca, jest za duza
              z dwoma slicznie bo sama mialam dwa kolasmile
              • sawe78 Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 12:20
                tak to jest agora 27-50, Twoja chyba była podobna ?, tylko z kilkoma przeróbkami
                ( tak wynika ze zdjęć i Twojego opisu)-a swoja drogą pięknie w niej wygladałaś
                • gioseppe Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 12:32
                  tak, podobna smile
                  troche inna gipiura no i mniejsze plisowanki na boku bo dla mnie byly za duze smile

                  spodobala mi sie 27-40 ale ramiazka miala beznaziejne i tak sie zaczelo
                  wydziwianie..

                  > -a swoja drogą pięknie w niej wygladałaś
                  dziekuje
          • sawe78 Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 10:57
            to jednak storczyki- teraz dopiero zauwazyłam- podobaja mi sie jeszcez bardziej
    • gioseppe a kiedy slub? 03.08.07, 21:29




      nasze zdjęcia
      a mój mąż kocha mnie wciąż...
      • sawe78 Re: a kiedy slub? 03.08.07, 21:48
        może i śmietankowy- nie jestem dobra w okreslaniu kolorów- jak kupowałam to był
        nazwany ecrusmilew każdym razie jasny ecru
        a śłub we wrześniu-29- no i stąd to bolerko- szanse na ciepelko o tej porze
        roku są , ale..
        • kartynka Re: a kiedy slub? 04.08.07, 09:28
          Ja bym chyba dobrala jakis delikatny roz w bukiecie (jak te lilie ktore
          przykleila gioseppe) - bardzo ladnie by to wygladalo.
          A dodatki - no chybe te perelki beda najlepsze. Musi byc skromnie bo suknia
          sporasmile
          • sawe78 Re: a kiedy slub? 06.08.07, 10:58
            ano właśnie spora i raczej błyszcząca- wiec chyba przy tych malutkich perełkach
            zostanę
    • dr_chaos Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 04.08.07, 11:50
      Suknia bardzo strojna (chodzi mi o materiał i zdobienia), więc ja postawiłabym
      tylko na kolczyki i ew. skromny wisiorek na szyję. IMHO jakaś większa ozdoba
      szyi będzie się źle komponowała z bolerkiem. A tak naprawdę całość tak mnie
      zachwyciła, że mam wrażenie, że nawet bez biżuterii wyglądałaby super big_grin
      Pozdrawiam, zwolenniczka minimalizmu
      • dr_chaos jaki to model?? 04.08.07, 11:52
        i materiał??
        • gioseppe Re: jaki to model?? 06.08.07, 11:15
          wyslalam Ci maila ale nie wiem czy dotarl bo cos mi sie ze skrzynka dzisiaj
          dzieje....
          • sawe78 Re: jaki to model?? 06.08.07, 12:18
            niestety nie doszedł
            • gioseppe dr_chaos 06.08.07, 12:33
              sawe78 napisała:

              > niestety nie doszedł
              bo to do dr_chaos wink
              • sawe78 Re: dr_chaos 06.08.07, 12:35
                sorki- nie zauważyłam
      • sawe78 Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 11:01
        ja tez raczej zwoleniniczka minimalizmu jestem, ale z suknia tak jakoś wyszło-
        w końcu wybrałą ta- no i nie chce przesadzić z dodatkamii- zwłaszcza , ze w
        pierwszej wersji boerko mialo byc tak na wszelki wypadek-ale po przymiarce
        jednak bedzie do kościoła wersja z bolerkiem- nie bede przy okazji ranic uczuć
        babcismilea i mojemu M bardziej sie tak podobasmile
        dzieki za porade
    • lewaa Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 11:04
      lepiej żeby było mniej niż za dużo
      też jestem za perełkami/ za czymś matowym
      a co do bukietu to wydaje mi się że delikatny róż pomieszany z kwiatkami ecru
      mógłby zdać egzamin smile
    • tishka Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 12:25
      moja porada jest taka zeby darowac sobie to bolerko. zdecydowanie lepiej
      wygladasz bez. wiem ze moze byc chlodno we wrzesniu wiec proponuje poszukac
      jakies innej alternatywy.
    • mamurzyca Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 16:10
      moim zdaniem: jakis niewielki bukiet, ja chcialam maly a zrobila mi kobieta
      taki wielki ze nie moglam objac w dloni!!
      bez bolerka, bo te jego rozkloszowane rekawki nie zabardzo....
      delikatne kolczyki zwisajace perly super- ale tez wczesniej sprawdz czy beda
      dobrze sie komponowac kolorystcznie z suknia odcienie smietanowo- waniliowo-
      ecru sa jednak bardzo rozne...no i w zaleznosci jaka fryzura; jak do gory- to
      mogly by byc jakies delikatne wkretki-perly. jak rozpuszczone to zwisajace
      kolczyki.
    • siog Re: Pierwsza przymiarka.. i co dalej? 06.08.07, 22:02
      Bardzo ladnie!!! Suknia pasuje do Ciebie bardzo!
      Bukiet: widze jasne kwiaty, kremowe (storczyki, hydrangea, takie piwoniaste
      roze). Bukiet skromny w jednej tonacji. Nie dawalabym tutaj mocnych kolorow zeby
      nie robic kontrastu z suknia ktora jest zdobna.

      Bizuteria: skromna, matowa. Perelki chyba najlepszy wybor. kolczyki albo wiszace
      perelki albo wkretki. wlosy zebrane, kwiat we wlosach i bez welonu.
      Bez bolerka
    • siog Kiedy masz slub? n/t 06.08.07, 22:07
      • sawe78 Re: Kiedy masz slub? n/t 07.08.07, 14:07
        29 wrzesien

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka