Dodaj do ulubionych

do inkageo

24.08.07, 14:15
hej ile przewidujecie alkoholu dla gości na Waszym weselu tzn wina?
o ile dobrze pamiętam to ok 80 osó)
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: do inkageo 24.08.07, 19:02
      Hej smile Właśnie jestem na etapie zamawiania. 90 butelek 0,5 l wódki,
      40 butelek wina i ok. 40 małych buteleczek piwa. Pewnie to za dużo..
      Ps. Rzadko tu zaglądam bo jestem na strefie ślubnej smile
      • wielorak Re: do inkageo 24.08.07, 19:17
        hehe piwa na weselu to ja jeszcze nie piłam smile
        ale dawno też na weselu nie byłam smile
      • agajp7 Re: do inkageo 26.08.07, 21:49
        dzięki Inkageo za odp, a miło Cię tu jeszcze widzieć pzdr
        • inkageo Re: do inkageo 26.08.07, 22:14
          Jak nastrój? Mój od euforycznego do paniki przez wszystko mi jedno wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka