cześc dziewzyny czasem śledzę Wasze forum choć mężatka
niejestem,zaręczona też nie ,ale lubię tu wpadać i oglądać np. Wasze
galerie.Mam problem co do wesela tzn:
Kuzynka mojego chłopaka(której ja nieznam i chłopak widział ją kilka
lat temu) zaprosiła nas na wesele 29.09. potwierdzilismy przybycie i
prawde mówiąc niechcemy już odmawiać by nikomu niebyło
przykro.sprawa jest taka ze tylko mój chłopak zarabia,teraz kupe
forsy dał na szkołę i mielismy jeszcze inne wesele. no i problem
niemamy pieniążków na prezent

tzn coś sie uzbiera ale bedzie
bardzo mało i zastanawiam sie co moglibysmy dać parze młodej?
nieznamy ich ,wiemy tylko że ona jest w ciąży i zero wiedzy...No i w
zwązku z brakim forsy i ubogim prezentem zastanawiam sie czy iśc na
t wesele? zy to nie wstyd? wiecie wierze ze gościu na wesele tak jak
np na urodziny zaprasza sie by wspólnie spędzić czas i sie radowac a
nie by sie obłowić heh ale mam wątpliwości...
Co mogłabym fajnego zakupić za nieduże pieniążki?