Dodaj do ulubionych

potrzebuję rady

11.09.03, 13:25
jakie sš obowišzki pary młodej na weselu, a jakie rodziców i
?wiadkiów???????????
pomóżcie proszę

acha i jeszcze jedno
je?li go?cie sš z innego miasta, to, czy muszę płacić za ich nocleg, czy
wystarczy, jak pomogę im w rezerwacji (oczywi?cie czego? taniego)

dzięki za odpowiedzi
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mise Re: potrzebuję rady 17.09.03, 15:17
      Zacznę od gości-jestem świeżo po weselu na którym była spora grupa przyjezdnych
      gości,którym zarezerwowano noclegi w hotelu po 70zł od osoby. Chyba przyjechali
      tylko Ci,których było stać na taki wydatek
      Ale słyszalam tez głosy,że gdyby ktoś sam znalazł się w takiej sytuacji to by
      się obraził i nie przyjechał
      Ja bym się nie obraziła, ale i tak by nie przyjechala albo kasę zamiast na
      prezent wydałabym na nocleg
      Do tej pory nigdy na szczęscie nie musiałam sobie za nocleg placić-najczęściej
      młodzi,żeby zaoszczędzić wynajmują pokoje i kladą gości na dostawkach,
      materacach i nikt nie narzeka

      Co do obowiązków
      Młoda para ma się przede wszytskim dobrze bawic,bo to ich wielki dzień
      To rodzice doglądają wszystkiego-ojcowie dostawiają butelki wódki i innych
      alkoholi
      Najczęściej matki, zegnając z Młoda Parą gości pakują każdemu ciasto weselne
      Wlaściwie do młodej pary należy zagadnięcie gości siedzących przy stole-zawsze
      znajdą się jakieś starsze osoby ktorym tzreba poświęcić chciwle i właśnie
      pożegnanie gości
      Poza tym jeszcze oczepiny
      Na ogół jest teraz wszystko tak przygotowane przez knajpę,że obsługi(kelnerów)
      nie trzeba poganiać-sami wszystkiego pilnują, donoszą, sprzątają

      Aha, jeśli planujecie poprawiny nie zapomnijcie gosci na nie zaprosić

      Zapomniałabym-rodzice witają młoda parę chlebem i solą, zajmują się kwiatami i
      prezentami ze ślubu-ukladają je w bezpiecznym miejscu
    • Gość: asiakonik Re: potrzebuję rady IP: *.warlock.pl 23.02.04, 12:58
      Ja dopiero planuję za rok weselicho. Mój facecik jest niestety z poza Krakowa.
      Dla gości z jego strony rezerwujemy tanie noclegi (na każdym wyjazdowym weselu,
      na którym byłam, były zarezerwowane jakieś spanka, lub autokar, który rano
      odwoził wszystkich przyjezdnych). powodzenia!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka