Będę miała taką sukienkę:
www.jola-moda.pl/gallery.php?category=suknie_slubne&collection=Kolekcja5&model=Eva
tylko,że w wersji ecru i z koronką dosyć ciemne ecru na gorsecie.
Włosy będę miała upięte i od spodu będę miała wpięty welon.Do tego długie kolczyki.I tu mam pytanie:Czy waszym zdaniem pasowałoby coś jeszcze na szyję? Mi się wydaje, że lepiej nie żebym nie wyglądała jak choinka, ale już sama nie wiem...
Zapomniałabym jeszcze dodać,że na rękach nic nie będę miała(ani rękawiczek, ani bransoletki.
Doradźcie coś proszę