Dodaj do ulubionych

Czy coś na szyję do tej sukienki?

04.09.08, 13:59
Będę miała taką sukienkę:
www.jola-moda.pl/gallery.php?category=suknie_slubne&collection=Kolekcja5&model=Eva
tylko,że w wersji ecru i z koronką dosyć ciemne ecru na gorsecie.
Włosy będę miała upięte i od spodu będę miała wpięty welon.Do tego długie kolczyki.I tu mam pytanie:Czy waszym zdaniem pasowałoby coś jeszcze na szyję? Mi się wydaje, że lepiej nie żebym nie wyglądała jak choinka, ale już sama nie wiem...
Zapomniałabym jeszcze dodać,że na rękach nic nie będę miała(ani rękawiczek, ani bransoletki.
Doradźcie coś proszęsmile
Obserwuj wątek
    • nati.82 Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 04.09.08, 14:06
      Jeśli już to cieniutki łańcuszek, żadnych naszyjników!
    • moni00 Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 04.09.08, 14:15
      ja bym nic nie wieszala na szyi do tej sukienki, kolczyki wystarcza w
      zupelnosci, ew. faktycznie jakis delikatny lancuszek i tyle
      • stworzenje Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 04.09.08, 16:02
        ładna suknia smile, hm,faktycznie tylko cienki łańcuszek ewentualnie z jakąś
        bardzo delikatną malutka zawieszką np. kuleczka,malusie serduszko, do ecru
        znaczy sie złotą biżuterię będziesz mieć? Bo takowa by mi pasowała smile.
        • vocativa Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 04.09.08, 16:44
          Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzismileTak, będę mieć złotą biżuterię-to znaczy
          mówiąc precyzyjniej w złotym kolorzesmileKolczyki to kilka perełek przeplatanych
          złotymi elementamismileMoże w takim razie jakaś pojedyncza perełka na złotym
          łańcuszku??smile
          • moni00 Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 04.09.08, 17:15
            mysle,ze wlasnie perelka na lancuszku bedzie idealnie pasowac
          • stworzenje perelka 04.09.08, 18:19

            > złotymi elementamismileMoże w takim razie jakaś pojedyncza perełka na złotym
            > łańcuszku??smile

            o to by było fajne smile.Myślalam Ci pisać o tej perle,ale nie wiedzialam,ze w
            kolczykach miec bedziesz smile.
            • vocativa Re: perelka 04.09.08, 18:57
              Dzięki bardzosmile) To w takim razie teraz pozostaje mi znaleźć tę pojedynczą
              perełkę ecrusmile
              Pozdrawiam serdeczniesmile
              • dziewczyna.briana Re: perelka 07.09.08, 07:51
                Perel do slubu sie nie zaklada. Nie znacie przesadow?
    • marina111 Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 07.09.08, 11:51
      Ja osobiscie bym na szyi nic nie wieszała szczególnie ze bedziesz
      miała długie kolczyli ale na bransoletke bym sie skusiła
    • modlisshka Re: Czy coś na szyję do tej sukienki? 07.09.08, 13:52
      Ja do swojej dość podobnej sukni mam podobny stroik jak na zdjęciu. Nie tłumi
      uroku sukni. Osobiście wole coś takiego niż złoto ( którego nie mam za dużo)lub
      perły.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka