Witajcie,
Przeglądam to forum od pewnego czasu i wiem, że wiele z Was, doświadczonych
już małżonek, potrafi dobrze doradzić w kwestii wyborów ślubnych

Dlatego też
zdecydowałam podzielić się z Wami swoimi wątpliwościami.
Wybrałam suknię (pomijam fakt, że chciałam inną

), oto ona:
http://www.dianasalon.com/Album2/Kolekcja%202009.html
model 809, z tą różnicą, że moja będzie w ecru, z trochę innym dekoltem i bez
tylu zdobień (zostawię tylko kilka przy biuście)
sukienka jest zatem bardzo prosta (nie ma trenu) i teraz do niej marzy mi się
długi "hiszpański" welon (np. taki jak jest na tej stronie przy modelu sukni 633)
albo takie coś:
jak to widzicie i jaki bukiet i ozdoby do tego?