Gość: ZETOR IP: *.um.pulawy.pl 06.09.04, 09:45 Kto mi powie co sie dzieje.Mam xare, i przy predkosci ok 100 samochod gasnie.Co z tym zrobić?od czego to sie robi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj